A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

В пошуках щастя
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:40

Духовні читання

В ефірі

Відкрите питання

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Архіпастир відповідає

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

В пошуках щастя

Поділитись з друзями
Створено: 2012-11-29
Автор:
Ми з’ясували, що щастя треба шукати в Божій волі. Це те саме, що і покликання. Людина стає щасливою, коли вповні розкриває свій потенціал, відповідаючи на Боже покликання. Я говорив про розпізнання Божої волі щодо монастирського життя. Сьогодні я є одружений, тобто в певному сенсі розпізнав до чого я покликаний: до сім’ї, а не до монастиря. Але чи робить щасливим мене чи будь-кого розуміння, що він не монах, а сімейний за покликанням. Напевно це тільки початок вирізнення Божої волі. В покликанні до будь-чого існує певна конкретизація – «покликання в покликанні». Так називає цей процес отець Олег Кондратюк. І пропонує пірнути в глибину власного покликання в програмі «Школа лідерства».


Варто зазначити на початку, що нещасні люди, як правило, не роздумують над своїм покликанням. Власне тому так часто ми спостерігаємо алкоголізм, еміграцію, безцільність. Не розуміючи своєї життєвої цілі, люди не дійдуть до усвідомлення, що просто марнують короткий час на землі. Роздумування над своїм життям – неодмінна риса людини щасливої, переможця, лідера.
Махатма Ганді, коли представляв себе в компанії незнайомих, говорив: «Я людина, що покликана привести Індію до незалежності ненасильницьким шляхом».  Настільки глибоко він усвідомлював свою місію і ототожнював себе з цією ціллю.
Йоана Хрестителя запитали: «Ти пророк?» Він дав відповідь: «Ні». Хоча ми знаємо, що він був останнім з пророків. Тобто в загальному розумінні покликання Йоан був пророком, але його «ні» свідчило про те, що він знав Божу волю щодо свого життя набагато глибше. Тоді його запитують, ніби конкретизуючи: «Ти Ілля?» Йоан Хреститель знову заперечує, хоча ми знаємо що він був Іллєю. І нарешті ті, що запитували Йоана вибилися з сил і попросили йому самому визначити, хто він. Йоан відповідає дуже чітко, не задумуючись: «Я голос волаючого в пустелі».
Він, будучи пророком та Іллєю, розуміє своє покликання конкретніше. Можливо тому, вповні реалізувавши його, є «найбільшим серед народжених від жінки».
В пошуках нашого власного покликання не варто зупинятися на якихось загальних визначеннях, хто я і для чого  покликаний. Просімо Господа, щоби Він постійно конкретизував, вів мене до розкриття «покликання в покликанні». І віримо, що в цьому нам допоможе «Школа лідерства» отця Олега Кондратюка. 

Відгуки

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.
Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.
"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

Про співвідношення християнства, краси і моди говорили в передачі “Musa sapientum або просто банан” зі стилісткою Русланою Погляд та священиком отцем Петром Балогом.