Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о.Володимиром Кусьнежом

12:00

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Божого Милосердя (Вінниця)

19:00

Молитовна лінія

19:30

Розарій

В Родині Радіо Марія - ПОПОВНЕННЯ!

Поділитись з друзями
Створено: 2015-11-30
В минувшу суботу і неділю наш дружній колектив, у складі сестер вербісток Марти, Люцини, координатора Радіо Марія Олександра Поліщука та ведучого Іваницького Сергія відвідали Запоріжжя!
Завдяки гостинності єпископа - помічника Харьківсько - Запорізької дієцезії ми мали можливість промовляти до вірних парафій святого Падре Піо, Фаустини Ковальської і чудового Санктуарію Бога Отця Милосердного!
Автор цього матеріалу мав змогу ознайомитися з парафіянами церкви святої Фаустини Ковальської з села Богатирівка. Цікаво, що зі слів отця Андрія Попова, який там служить, парафія народилася в результаті примусового переселення етнічних поляків після ІІ світової Війни, яких спочатку вислали до Казахстану, а потім дозволила звідти виїхати, але не наближатися до історичної батьківщини ближче 500 кілометрів.
Я побачив охайну капличку біля якої мене зустріла фігурка святої Фаустини. В середині маленької церкви я побачився з привітними вірними. На моє здивування, багато людей ВЖЕ чули, а де-які РЕГУЛЯРНО слухають наше радіо.
За годину ми всім складом мали можливість скерувати слово до парафіян переповненного САНКТУАРІЮ у присутності єпископа Яна СОБІЛО. Варто відзначити дуже гарний розпис храму, реалістичні статуї Ісуса Христа і Діви Марії і низку гарних ікон. Після вітальних слів з вівтаря, ми ще довго спілкувалися з парафіянами, домовлялися про співпрацю і перманентне спілкування, принаймні, під час ефірів на Радіо. Варто відзначити, що ми прибули до Запоріжжя на початок Радісного очікування - Різдва Христового. Можливо тому, наша поїздка видалася такої радісною. На завершення, владика Ян Собіло поблагословив нас на дорогу на Київ. До речі, невдовзі владика матиме реколекції в редакції Радіо Марія - запрошуємо всіх бажаючих! Ну а розмову з єпископом, слухайте у найближчий четвер, о 14:20.
Дякуємо Запоріжжя, з нетерпінням очікуємо вашої активної участі в розбудові Радіо Марія!

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія! Дійсно відчуваємо, що всі наші слухачі — єдина родина, особливо зараз, в складний час карантину.