Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Духовні читання

14:20

Обережно, магія!

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:30

Недільні читання

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

В Родині Радіо Марія - ПОПОВНЕННЯ!

Поділитись з друзями
Створено: 2015-11-30
В минувшу суботу і неділю наш дружній колектив, у складі сестер вербісток Марти, Люцини, координатора Радіо Марія Олександра Поліщука та ведучого Іваницького Сергія відвідали Запоріжжя!
Завдяки гостинності єпископа - помічника Харьківсько - Запорізької дієцезії ми мали можливість промовляти до вірних парафій святого Падре Піо, Фаустини Ковальської і чудового Санктуарію Бога Отця Милосердного!
Автор цього матеріалу мав змогу ознайомитися з парафіянами церкви святої Фаустини Ковальської з села Богатирівка. Цікаво, що зі слів отця Андрія Попова, який там служить, парафія народилася в результаті примусового переселення етнічних поляків після ІІ світової Війни, яких спочатку вислали до Казахстану, а потім дозволила звідти виїхати, але не наближатися до історичної батьківщини ближче 500 кілометрів.
Я побачив охайну капличку біля якої мене зустріла фігурка святої Фаустини. В середині маленької церкви я побачився з привітними вірними. На моє здивування, багато людей ВЖЕ чули, а де-які РЕГУЛЯРНО слухають наше радіо.
За годину ми всім складом мали можливість скерувати слово до парафіян переповненного САНКТУАРІЮ у присутності єпископа Яна СОБІЛО. Варто відзначити дуже гарний розпис храму, реалістичні статуї Ісуса Христа і Діви Марії і низку гарних ікон. Після вітальних слів з вівтаря, ми ще довго спілкувалися з парафіянами, домовлялися про співпрацю і перманентне спілкування, принаймні, під час ефірів на Радіо. Варто відзначити, що ми прибули до Запоріжжя на початок Радісного очікування - Різдва Христового. Можливо тому, наша поїздка видалася такої радісною. На завершення, владика Ян Собіло поблагословив нас на дорогу на Київ. До речі, невдовзі владика матиме реколекції в редакції Радіо Марія - запрошуємо всіх бажаючих! Ну а розмову з єпископом, слухайте у найближчий четвер, о 14:20.
Дякуємо Запоріжжя, з нетерпінням очікуємо вашої активної участі в розбудові Радіо Марія!

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Дякуємо всім радіослухачам, що в цей складний період пандемії й карантину молитовно й фінансово підтримали Радіо Марія. Завдяки Вашій шляхетності й жертовності радіо Пресвятої Богородиці працює та розвивається.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в березні 2021

Дякуємо всім слухачам за щедрість серця — особливу підтримку Радіо Марія в березні — часі Великого Посту та Маріафону “Свідки надії”, присвяченого Пресвятій Богородиці та Св. Йосифу.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в лютому 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в лютому, без Вашої молитви, розповсюдження інформації про радіо, фінансової підтримки ми б не змогли ефективно працювати

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Перший місяць року виявився плідним на молитву й фінансову підтримку наших слухачів. Дякуємо Вам, дорогі друзі, що надихаєте, завжди є поруч з нами, допомагаєте, щоб християнський голос Радіо Марія лунав для всіх українців.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Дорогі наші слухачі! Дуже дякуємо Вам за розуміння й фінансову підтримку Радіо Марія, у цьому останньому місяці такого не простого, але, безумовно, благословенного року! Саме в цей час надзвичайно збільшилася кількість наших слухачів й кількість пожертв для утримання й розвитку радіо