Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Люди справи

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

"Я хотіла стрибнути з балкону. Мене стримав страх Божий, Його милість та міцна рука!" - вражаюче свідчення Тетяни Станєвої

Поділитись з друзями
Створено: 2020-07-29
Передача: МамаFM
У нас в гостях дивовижна гостя: українська краєзнавиця культурна діячка та організаторка масових заходів, режисерка й продюсерка фільму "Місце сили" про своє рідне село Криничне. Про увесь шлях мами, розлученої жінки, про жіночу та мамську дискримінацію в нашому суспільстві, про мрію, що народилась з болі, відверто, як ніколи досі, у лінку в інтерв’ю.
"Я сама з Одеської області з села Криничне, яке знаходиться на кордоні з Молдовою та Румунією. Між Ізмаїлом та Болградом є таке живописне село. Я приїхала в Київ ще коли навчалася у Київському християнському університеті (заснований Всеукраїнським Союзом Об'єднань Євангельських Християн-Баптистів.- Авт.) потім у КНУ імені Тараса Шевченка на кафедрі фольклористики. В столиці вийшла заміж. Коли я завагітніла мій чоловік пішов", - розповідає Тетяна Станєва.

Передмова Тані Станєвої для слухачів Радіо Марія

"Вам доводилось відчувати такий сором, що хочеться щезнути? Я відчувала такий, коли зраджена, принижена, ображена коханим чоловіком, вагітною опинилась на вулиці одна, без роботи, без житла, з дитиною під серцем та кішкою на руках.
Я хотіла стрибнути з балкону, тільки не показуватись рідним людям. Це зараз не гіпербола. Я чітко пам’ятаю цю мить, коли безвихіддя диктувало: «Стрибай, ти не зможеш, не подолаєш сама! Чим ти будеш харчувати дитину? Куди ти підеш із цим соромом?»

Захлинаючись від сліз, я кричала мамі в трубку: «Я не хочу жити!» Я проклинала свій день народження та казала їй, що «краще б вона тоді зробила аборт, як планувала, краще б я взагалі не народжувалась! Тоді я думала, що життя закінчилось. Тоді я не знала, що воно переді мною тільки починається. Від стрибка мене стримав страх Божий. А від безвихіддя - Його милість та міцна рука! Був важкий період становлення, коли стояв вибір між макаронами та ліками для дитини.
А ще пізніше - між стабільністю та мрією. Сила мрії виявиться вищою навіть за саму мене. Й одного дня, коли я звершу її й представлю на людський суд, я почую: «Ти недарма народилась на цій землі, в своїй громаді; твій день народження - благословенний!»

Відгуки

“Чим гарячіша дитина тим холоднішими маємо бути ми”, - Наталія Сиротич

“Чим гарячіша дитина тим холоднішими маємо бути ми”, - Наталія Сиротич

Про дитячі кризи та істерики, їх справжні причини та наслідки, про глибину і важливість стану батьків, лайфхаки для правильного виходу з істерики та інші поради, як правильно пережити цей непростий період, говорили в програмі МамаФМ з Наталією Сиротич, дитячий психолог, доктор філософії-кандидат педагогічних наук (PhD), арт-терапевт, викладач УКУ, фахівець із волонтерства Благодійного фонду "Карітас-Київ", член Асоціації дитячих та сімейних психологів України, член Української Асоціації Християнської Психології, автор 10 книг та близько 100 наукових та науково-популярних праць, автор-ведуча низки тренінгових програм для батьків, підлітків, педагогів, багатодітна мама.
“Краще одягнути красиву сукню і замастити її піском, аніж потім витрачати гроші на психологів”, - Ольга Костюк

“Краще одягнути красиву сукню і замастити її піском, аніж потім витрачати гроші на психологів”, - Ольга Костюк

Про стиль в одязі, як ще один вид ресурсу та натхнення для молодої мами у програмі Наталії Говди.
"Всіх своїх дітей я народила вдома!" - Ірина Балюк

"Всіх своїх дітей я народила вдома!" - Ірина Балюк

Наша гостя: мама чотирьох дітей, керівниця та засновниця школи, директор дитячого садку «Світлячок».
"Мама - серце сім’ї", - Світлана Гончарова

"Мама - серце сім’ї", - Світлана Гончарова

Матір двох дітей, експерт з питань сімейного тайм-менеджменту, письменниця, автор www.flymama.info і автор системи "Виховання без страждання" Про те як і де мамі знаходити і відновлювати сили, про пріоритети в організації щоденних завдань та про те як собі допомогти коли близькі допомогти не можуть говорили а програмі МамаФМ.
"В перші роки свого материнства я не могла написати, що я щаслива дружина і мама" - Діана Ільницька

"В перші роки свого материнства я не могла написати, що я щаслива дружина і мама" - Діана Ільницька

Засновниця та керівниця християнських курсів для вагітних "Дар життя" говорить про очікування та реальність в материнстві. Що саме вивчають майбутні батьки на курсах і яку побутову техніку варто мати мамі, особливо перед народженням другої дитини?