Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Протоієрей Борис Ковальчук провів п'ять евакуаційних виїздів із села Пилиповичі. Щоразу, коли священник повертався назад, він привозив ліки та продукти для жителів, які не могли одразу евакуюватися. У колонах з біженцями першим завжди їхав отець Борис, щоб у разі обстрілу взяти удар на себе. Також отець вивіз 11 тіл загиблих військовослужбовців ЗСУ.
Наразі отець Борис продовжує відвідувати військових на фронті, возить волонтерську та гуманітарну допомогу, а також надає духовну та моральну підтримку українським Захисникам.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.