Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Євхаристія в Серці Марії. Ми маємо народжувати Христа для інших, - сестра Каміла Кармалюк

Поділитись з друзями
Марія Дароносиця. Катехиза про Серце Марії в таємниці Пресвятої Євхаристії сестри гоноратки Каміли Кармалюк.Таємницю Євхаристії ми переважно асоціюємо з Ісусом, який являє собою центр Євхаристії. Сьогодні ми поговоримо на тему - Євхаристія в Серці Марії.

Про Євхаристію ми можемо говорити багатьма ствердженнями, зокрема: Причастя, Живе Тіло і кров Господа Ісуса Христа. Церква стверджує що без таїнства Євхаристії немає життя Церкви. В такому випадку ми не можемо оминути увагою і життя Богородиці, яка обрана для чогось вищого. Діва Марія дала не тільки фізичне життя коли Слово воплотилося в Тіло, але й мала духовну складову, - розповідає сестра Каміла Кармалюк.


Отже Євхаристія - це істинне Тіло та Кров Ісуса Христа


Воплоченням таїнства Євхаристії було Благовіщення. До Марії приходить ангел та запитує чи згодна вона бути матірю Бога і вона відповідає "так". Тобто, ще до народження Марія вже мала в серці Таїнство Євхаристії.


Ми маємо бути плодоносними в причасті, як і Марія йти та народжувати Його для інших.

Або зверніть увагу на те, що серце Матері-Марії билося разом із дитиною. Коли мама народжує дитину і дитина знаходиться далеко то мати відчуває її. Тобто на всіх рівнях Марія перебуває завжди з дитиною де б вона не була. Мамине серце тісно повязане з дитиною. Так і Серце Марії єдине з Сином фізично та містично. Вона віками переживає з Ним усе, що відбувається у Його Серці.


Євхаристія - це живе Серце Бога, яке бється за нас невпинно та дає життя іншим. Коли ми приймаємо Причастя то ми приймаємо саме Серце Бога, яке хоче в мені битися, адже кров Христа-Царя тепер тече в мені. Марія ж для нас є дароносицею, яка несе Ісуса Христа до людей.


Коли Марія дозволила Богу втілити Ісуса Христа в своє лоно то вона зразу ж пішла до Єлизавети щоб поділитися звісткою. Тобто вона стала дароносицею та прикладом для нас сьогодні.

Марія - безустанна дароносиця живого Бога. Ми як і Вона впускаємо Бога в своє серце та несемо його до інших людей. Тут ми самі змінюємося стаючи добрішими, людянішими та ділимося цим добром з іншими. Марія хоче навчити нас жити в Бозі, з ним ходити, з Ним зростати та ним ділитися. Тут неймовірна довіра Бога до нас.


Серце Ісуса та Серце Марії нероздільні. Наприклад, рятуючи людину їй вливають кров донора. Так само й Христос через Таїнство Євхаристії вливає свою кров у нас. Ми до кінця не можемо осягнути це таїнство, але беремо в ньому участь як і Марія.


Відгуки

"Найпрекрасніший дар який можемо дати один одному - це наша присутність", - о.Вальдемар Павелець

"Найпрекрасніший дар який можемо дати один одному - це наша присутність", - о.Вальдемар Павелець

Продовжуючи тему попередньої катехези, "Про що діти не кажуть батькам?", отець Вальдемар Павелець говорить про час як вираз любові. У світі існує вислів: "час - це гроші", а блаженний Кардинал Стефан Вишинський говоиив: "час - це любов". Саме ця фраза береться за основу науки. Висновок катехези: "Найпрекрасніший дар який можемо дати один одному - це наша присутність".
"Війна проти України відбувається на різних рівнях! Але маємо потужну зброю - молитву!" - отець Роман Казьмерчак

"Війна проти України відбувається на різних рівнях! Але маємо потужну зброю - молитву!" - отець Роман Казьмерчак

Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, отець Роман Казьмерчак продовжив цикл програм присвячених зверненню до сімей Святого Івана Павла ІІ.
Як навчитися чути Бога? - катехиза отця Юрія Зелінського (продовження)

Як навчитися чути Бога? - катехиза отця Юрія Зелінського (продовження)

Яу Господь говорить з людиною і як людині почути Бога?
"Страх є головною зброєю у руках диявола", о.Міхал Бранкевич

"Страх є головною зброєю у руках диявола", о.Міхал Бранкевич

Ця катехеза є продовженням циклу програм в якому отець Міхал Бранкевич коментує "Документи Другого Ватиканського Собору. Документ "Радість і Надія" в цій серії став епіцентром обговорення. Наближаючи слухачів до цієї конституції, священник підкреслює наскільки вона є актуальною сьогодні, хоча підписана Папою ще 1965 році. Цей документ описує причину всіх людських криз у свіжий і простий спосіб.
Як посилити молитву? - досвід святого Домініка

Як посилити молитву? - досвід святого Домініка

Сьогодні РКЦ згадує великого святого Домініка - засновника Ордену Отців Проповідників (Домінканців).