Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

Євхаристія в Серці Марії. Ми маємо народжувати Христа для інших, - сестра Каміла Кармалюк

Поділитись з друзями
Марія Дароносиця. Катехиза про Серце Марії в таємниці Пресвятої Євхаристії сестри гоноратки Каміли Кармалюк.Таємницю Євхаристії ми переважно асоціюємо з Ісусом, який являє собою центр Євхаристії. Сьогодні ми поговоримо на тему - Євхаристія в Серці Марії.

Про Євхаристію ми можемо говорити багатьма ствердженнями, зокрема: Причастя, Живе Тіло і кров Господа Ісуса Христа. Церква стверджує що без таїнства Євхаристії немає життя Церкви. В такому випадку ми не можемо оминути увагою і життя Богородиці, яка обрана для чогось вищого. Діва Марія дала не тільки фізичне життя коли Слово воплотилося в Тіло, але й мала духовну складову, - розповідає сестра Каміла Кармалюк.


Отже Євхаристія - це істинне Тіло та Кров Ісуса Христа


Воплоченням таїнства Євхаристії було Благовіщення. До Марії приходить ангел та запитує чи згодна вона бути матірю Бога і вона відповідає "так". Тобто, ще до народження Марія вже мала в серці Таїнство Євхаристії.


Ми маємо бути плодоносними в причасті, як і Марія йти та народжувати Його для інших.

Або зверніть увагу на те, що серце Матері-Марії билося разом із дитиною. Коли мама народжує дитину і дитина знаходиться далеко то мати відчуває її. Тобто на всіх рівнях Марія перебуває завжди з дитиною де б вона не була. Мамине серце тісно повязане з дитиною. Так і Серце Марії єдине з Сином фізично та містично. Вона віками переживає з Ним усе, що відбувається у Його Серці.


Євхаристія - це живе Серце Бога, яке бється за нас невпинно та дає життя іншим. Коли ми приймаємо Причастя то ми приймаємо саме Серце Бога, яке хоче в мені битися, адже кров Христа-Царя тепер тече в мені. Марія ж для нас є дароносицею, яка несе Ісуса Христа до людей.


Коли Марія дозволила Богу втілити Ісуса Христа в своє лоно то вона зразу ж пішла до Єлизавети щоб поділитися звісткою. Тобто вона стала дароносицею та прикладом для нас сьогодні.

Марія - безустанна дароносиця живого Бога. Ми як і Вона впускаємо Бога в своє серце та несемо його до інших людей. Тут ми самі змінюємося стаючи добрішими, людянішими та ділимося цим добром з іншими. Марія хоче навчити нас жити в Бозі, з ним ходити, з Ним зростати та ним ділитися. Тут неймовірна довіра Бога до нас.


Серце Ісуса та Серце Марії нероздільні. Наприклад, рятуючи людину їй вливають кров донора. Так само й Христос через Таїнство Євхаристії вливає свою кров у нас. Ми до кінця не можемо осягнути це таїнство, але беремо в ньому участь як і Марія.


Відгуки

Співзалежні. Чому в дорослому віці людина переживає біль самоосуду, непотрібність, провину, страх?

Співзалежні. Чому в дорослому віці людина переживає біль самоосуду, непотрібність, провину, страх?

Співзалежність, серед іншого, є причиною самоосуду, невпевненості та стану жертви людини, - сестра Марія Слезяк зі згромадження Сестер Служниць Святого Духа, SSpS. 
"Ця темрява і нам наука!" - отець Андрій Немченко про те, як правильно нести свій хрест

"Ця темрява і нам наука!" - отець Андрій Немченко про те, як правильно нести свій хрест

Не варто боятися свого хреста, бо саме в цьому полягає наше спасіння! - доводить у своїй катехизі отець Андрій Немченко.
Як розпізнати Месію? Це той хто страждає, чи той хто перемагає?

Як розпізнати Месію? Це той хто страждає, чи той хто перемагає?

Отець Гжегож Вавжиняк в продовжені свого циклу катехез під назвою "До джерел нашої віри у Святій Землі" говорить на тему: "Месія - Цар миру". Ціла сорокахвилинна наука дає відповідь на запитання: Як розпізнати Месію? Хто він таки? Це той, хто страждає, чи той хто перемагає?
Я етнічний Українець, якому не пощастило народитися в Росії, - військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов

Я етнічний Українець, якому не пощастило народитися в Росії, - військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов

"У свій час я був прихожанином Московського Патріархату РПЦ і так доходився, що на 8 років потрапив в окультизм. Там відсутня духовність та панують бізнес інтереси".

В ефірі військовослужбовець ЗСУ Ілля Богданов. У 2014 році став на захист України в лавах Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор". Брав участь в обороні Донецького аеропорту. В лютому 2022 році захищав Гостомель, Бучу та Ірпінь де отримав поранення. 
Ірина Сашко: «Монастир як ікона Трійці. Про міжособистісні стосунки в монашій спільноті»

Ірина Сашко: «Монастир як ікона Трійці. Про міжособистісні стосунки в монашій спільноті»

Пропонуємо вашій увазі доповідь д-ра Ірини Сашко - проректора Інституту богословських наук в Городку, яку вона проголосила під час ІІ Міжнародної Асамблеї Вищих Настоятелів та Настоятельок спільнот богопосвяченого життя УГКЦ, що відбулася в Римі з 9 по 12 листопада 2022 р.