Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:30

Канон Андрея Крицького

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Відчуйте дух українського Різдва з неймовірною музикою Івана Небесного!

Поділитись з друзями
Напередодні Нового року за юліанським календарем гостем «Мистецької вітальні» став український композитор Іван Небесний. Митець, чия музика відома в Україні та у світі, поділився своїми думками щодо українського сьогодення і тим, яку роль бачить у ньому для себе. Композитор також подарував слухачам Радіо Марія свою музику – «Різдвяні симфонізми» - чарівні обробки українських колядок та щедрівок, і розповів історію їх створення.
«Ми свідомо створювали проект «Різдвяні симфонії», щоби популяризувати українські колядки й щедрівки, щоби вони могли звучати в різдвяний час будь-яких публічних місцях – в супер-маркеті, на вулиці, в ресторані – так, як це є зі світовими колядками. Ідея належала директору видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Івану Малковичу, який запропонував створити інструментальні версії колядок для озвучення своїх книжок» - композитор Іван Небесний.

Відгуки

Легендарний ансамбль "Калина" перед викликами сьогодення - розповідає гендиректорка Анастасія Комлікова

Легендарний ансамбль "Калина" перед викликами сьогодення - розповідає гендиректорка Анастасія Комлікова

Цього разу до "Мистецької вітальні" завітала генеральна директорка Українського фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», композиторка Анастасія Комлікова. Як нині живеться одному із найвідоміших колективів України, які виклики постали перед ним у зв'язку з війною, у чому ансамбль "Калина" нині бачить свою місію - про це і не тільки у програмі Ольги Галаненко. Родзинка ефіру - найновіші записи ансамблю, деякі з яких слухачі радіо "Марія" почули першими.
Пісні Української звитяги 2022

Пісні Української звитяги 2022

У програмі "Мистецька вітальня" з Ольгою Галаненко знайомимо слухачів з піснями  Української звитяги, що сьогодні звучать по всій країні. 
"Наше сімейне життя - благословіння Бога!" - подружжя Красовських

"Наше сімейне життя - благословіння Бога!" - подружжя Красовських

На гостинах у "Мистецькій вітальні" цього разу - чарівне творче подружжя з 27-річним стажем Віктор та Стелла Красовські. Директор нотного видавництва "Мелосвіт" та продюсерка мистецької агенції "Музичний сад" поділилися тим, як Господь спонукав їх не полишати непросту музично-видавничу справу, як відкрив Стеллі її нове ім'я, а також тим, як їм вдається зберігати любов у подружжі. Слухачі мали нагоду оцінити Стеллу і як співачку, почувши кілька композицій у її виконанні.
Співачка Юлія Рома - про свою творчість, мрії та "музичну" сім'ю

Співачка Юлія Рома - про свою творчість, мрії та "музичну" сім'ю

Цього разу своїм різдвяним настроєм до «Мистецької вітальні» прийшла поділитися співачка і композиторка Юлія Рома. Артистка розповіла про свій шлях до омріяної сцени, про свої погляди на життя і музику, заспівала у студії наживо і, звісно, ж поспілкувалася зі слухачами у прямому ефірі. Самобутньою і справжньою, іноді до щему в душі - такою мали нагоду «побачити» слухачі Радіо Марія Юлію Рому, яка із задоволенням подарувала їм свої найкращі композиції.
Дмитро Бортнянський - український чи російський композитор?

Дмитро Бортнянський - український чи російський композитор?

У черговій програмі "Мистецька вітальня" на прохання слухачів ведуча Ольга Галаненко розповідала про геніального українця Дмитра Бортнянського.
Слухачі мали нагоду почути його хорові та інструментальні шедеври та дізнатися про нього як про одного із найталановитіших керівників Петербурзької співацької капели у 18 столітті, який «любив своїх маленьких півчих, ніби вони були його багатолюдною родиною», а маленькі музиканти «шанували його як батька».