В католицькій Церкві розпочали переживання часу Великого посту.
Тому о.Станіслав Нуцковський з ордену братів менших конвентуальних OFMConv., який служить в Борисполі Київської обл., допомагає всім віруючим, які в своєму житті шукають Бога, пережити краще піст та зрозуміти навіщо постити.
Християнський погляд на піст - дуже простий. Піст має нас зосереджувати не на собі, а на Богові.
Є небезпеки в пості, що ми почнемо постити заради себе. Звичайно, що постимо ми. Я собі відмовляю, але не для себе. Відмовляю, щоби Бог міг в мені діяти, щоб побачити Бога більше, відмовляю, щоби мати більше любові для моїх ближніх.
Сьогодні чуємо постійно приспів звідусіль: Я не маю часу! Я не маю часу!
Варто сісти і подумати: що мені забирає час, через що він втікає? Забагато інтернету, забагато сидіння в соцмережах? Відрізаємо соцмережі! І що? І бачимо, що купа часу в нас з'явилась.
Цей час, що з'явився, можна використати для себе. Але знову ж таки це не піст! Це не аскеза! Час, який в мене з'явився, маю використати, щоб поспілкуватись з татом, мамою, дітьми, дружиною, чоловіком і врешті маю час, щоб молитися. Ми незамінні є в молитві. За мене ніхто не помолиться. Я це маю робити сам.
Відгуки
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.