Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:40

Житія святих

В ефірі

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

Війна всередині руйнує людину. Не бійтеся своєї темряви - розкажіть про неї Богу, - психотерапевтка Ірін Арутюнян

Поділитись з друзями
Як ми псуємо собі життя деструктивними думками. Що робити, коли минуле заважає жити сьогодні? Про важливість гармонії та миру в житті говоримо з психотерапевткою Ірін Арутюнян.
"У кожної людини своє уявлення про щастя, але в цілому - це коли людина має мир у серці. Політика, війна, проблеми та постійні думки про це поступово руйнують особу із середини. Варто усвідомити, що ці явища є частиною нашого життя. Буває так, що все виходить не так, як ми плануємо. В таких випадках людина часто втрачає спокій, зробивши свої плани богом, який заполонив усе серце", - розповідає Ірін Арутюнян.

- Важливо в душі визнавати перед Богом, що я слабкий та йду не в тому напрямку. Часто людина вмикає інтернет та шукає відповіді ззовні, а все, що потрібно в такий момент - це почути Бога в собі.

- Коли людина спокійно переживає тяжкі часи та не панікує, а піклується про себе, ближнього то має більше шансів вижити.

- Не бійтеся своєї темряви - розмовляйте з Богом, щоб Він просвітив її. Сповідь - це найцінніша із форм терапії, якщо її правильно робити. Дуже важливо бути щирим на сповіді. Темрява руйнує душевну гармонію особи, а коли ми про неї говоримо - вона зникає, адже світло проганяє темряву.

- Коли ви будете перебувати в мирі то увесь світ буде в гармонії з вами і не буде війни всередині вас. Ви будете вільними, а не рабами. Сам Христос каже: "Я прийшов зробити вас вільними".

Відгуки

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Про покликання до священства та Божу допомогу в служінні розповідає у програмі "Люди Справи" брат-капуцин Матвій Стибурський,
Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.
Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Шукай мир Божий. Будь відважним!, - отець Сергій Кіппа

Історія зустрічі з Богом та покликання до священства монаха капуцина Сергія Кіппи. "Шукайте шалом - мир в Бозі! Якщо Бог дає благодать, то це найпрекрасніше, що може бути".
Дар тлумачення мов

Дар тлумачення мов

Про дар тлумачення мов розповідає душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
Тривожність та захисні механізми психіки

Тривожність та захисні механізми психіки

Cерія програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. У цій катехизі дізнаємося про захисні механізми психіки. "Проекція - це коли людина приписує зовнішньому середовищу свій внутрішній стан".