Єпископ відповів на ряд важливих запитань, які стали наріжними останнім часом. Чи добре було, аби втілилася ініціатива деяких депутатів, аби засідання Верховної Ради України починалося з молитви Отче наш? Чи повинен священик служити в армії (зараз в Литві скасували відстрочку для богопосвячених осіб). І ще в подробицях ще раз обговорили важливість законопроекту заборони абортам, крім того, з'ясували, хто має зробити крок назустріч у ситуації, що склалася довкола Волинської трагедії
Було б добре, щоб у Верховній Раді молилися Отче наш! Але окрім молитви, депутатам варто навчитися культури. Сором! Вони забули, що люди голодують, живуть на вулицях, триває війна! Часами просто неможливо дивитися телебачення.
В Україні мають сісти за стіл переговорів УГКЦ та РКЦ, і нарешті, вирішити це питання - про волинську різанину! Чим довше ми відтягуємо з цим, тим рана більше болить. Потрібно один одному пробачити. Як поляки пробачили німцям, вони першими протягнули руку, хоча не були винними. Подивіться, у Луцькій дієцезії зараз більше католиків лежать в землі, ніж зараз є віруючих. Потрібно творити нову історію, історію двох народів. Нам треба разом прочитати декларацію, і попросити Бога, щоб він пробачив винним.
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.