Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:30

В родині "Радіо Марія"

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

Владика Леон ДУБРАВСЬКИЙ: "Сьогодні в Україні один приклад - Ісус Христос!"

Поділитись з друзями
Єпископ говорив про ПАСХАЛЬНИЙ ТРИДІУМ, ВОСКРЕСІННЯ Христове, те, як вміють святкувати наші вірні. В другій частині ефіру, озвучили негативні тенденції в нашому суспільстві, ключовим питанням була слабка відкритість українців на Бога і церкву, малодушність і замкнутість...
- На жаль, мушу констатувати, що навіть в Кам'янці - Подільському десь той запал пропав. - З тугою промовляє єпископ. - В часі нашого традиційного, ВЕРБНОНЕДІЛЬНОГО, 11-го за ліком, Маршу з Ісусом - ДУЖЕ мало людей виходило нам на зустріч. Хтось поодиноко, знімав нас на телефон, хто просто стояв, дивився, але в цілому, дуже невелика кількість осіб. Всі живуть СВОЇМ життям. Їх мало що цікавить сьогодні. Бог - є, то, є, нема, так нема. Без різниці. Що зробилося з нашими людьми - я незнаю. Багато людей - стали НІЯКИМИ, не гарячими, і не холодними. Чому так сталося? Маємо церкви, священиків, ну все маємо! А людей нічого не обходить!
Стараюсь відкривати людям серця на Бога, прошу розпізнання, але...як у тій пісні: "А нам все равно"
На обличчя, проблема виховання в родині.  Запалювати треба ще в дитинстві. Потім надолужити важче. Десь бракує нам, церкві, десь не вистачає допомоги держави. Нема НАОЧНОГО прикладу.
Кращий спосіб розповсюдження релігії - переслідування. Раніше це було, тому ми єдналися краще, і більше, зараз цього нема, тому люди стали безініціативні.
Я в дитинстві мав багато прикладів: досі пригадую своїх вчителів, вони тоді були для мене взірцем! Я бачив, як вони в мене інвестували. Добре сказала мені одна жінка, вона щодня запитує свою доньку, де та зустріла Бога сьогодні, і дівчинка їй відповідає, що бачила Бога в бідняках, вчительці... А хто ще може таке сказати?
Сердешно вітаю всіх зі СВЯТАМИ! Яку велику надію несуть ці слова - Христос ВОСКРЕС! Нехай кожен з вас відчує себе доторкнутим милосердям БОЖИМ!

фото: credo-ua.org

Відгуки

Чим святий Йосип заслужив особливу ласку в Бога?

Програма присвячена земному батьку Ісуса Христа.

Сестри Тельнюк про свою нову духовну програму, вірші Йоана Павла ІІ, Україну, війну і співпрацю з гітаристом The Rolling Stones

На День Незалежності на території Софії Київської сестри Тельнюк представлять нову програму «Agnus Dei», присвячену греко-католицькому священнику Омелянові Ковчу, праведнику України.

Хто найвидатніший українець часу Незалежності?

Підбиваємо проміжні підсумки напередодні Дня незалежності нашої країни.

Отець Сворад Дуда розповів, що потрібно для духовного укріплення?

Священник розпочав новий цикл програм.

Владика Казимір Великоселець про РКЦ в Білорусі та спільне навчання в семінарії з єпископом Леоном Дубравським і єпископом Станіславом Широкорадюком (оновлено)

Єпископ-помічник Пінський (Білорусь) святкує в цьому році 35 річницю священства і 20 річницю єпископства.