В ефірі спецвипуску програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ говорили про Рік Милосердя, і його ймовірні плоди, очікування масового покаяння вірних, більшу довіру до церкви, зокрема, єпископських судів, жертовність українського народу, методи подолання корупції, і силу молитви, яка все долає. Крім того, з'ясували, як можна вмовити владу - зробити 25 грудня - День Різдва Хрестового - вихідним!
- Молитва має більшу силу ніж куля.- Розповідає єпископ.- Але, людям у це треба повірити! Маємо мати КОНКРЕТНИЙ намір - припинити війну. Тоді молитва буде більш дієвішою. Я згадую одну важкохвору черницю, яка кожен свій біль, укол жертвувала за мене. Завдяки її терпінню - до сих пір живу і працюю.
На Заході говорити про гріх - нонсенс! Але про гріх потрібно говорити! Людина почувши - що аборт це важкий гріх, задумається. Корупція - гріх. Те, що ти взяв незаслуженно - піде від тебе вдесятеро. Це НЕ принесе задоволення. Ніколи не будеш мати щастя, якщо будеш красти. Бог забере щось інше, наприклад здоров'я. Сучасний СВІТ ніяк не наїсться - клептоманія на гроші. Людині насправді, багато не треба.
Це ненормально, що в Україні де є стільки католиків - 25 грудня не є вихідним днем. Треба просити владу переглянути таку позицію. Якщо Президент дослухається - матиме щедрі дари від Бога.
Відгуки
Говоримо про терплячість - доньку мудрості.
В цьому році відомий журналіст, письменник та автор резонансної книги-розслідування "Справа Василя Стуса" святкує свій 50 річний ювілей.
Нижче подаємо детальний таймінг півторагодинної розмови.
Якою має бути молитва в час Великого посту?
Наш гість: парох Храму Благовіщення у Городку, Львівської області, капелан, керівник ГО Апостольська Чота та режисер, який встиг запам'ятатися своїми патріотичними стрічками. Чергова творча робота має стати значною подією в культурному середовищі УГКЦ на Галичині. Про прийдешню стрічку "Лемик" повідомила низка авторитетних християнських та світських видань. Новий фільм заснований на реальних подіях: у 1933 році молодий і перспективний політичний діяч, член ОУН Микола Лемик за наказом проводу українських націоналістів вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова (за сумісництвом емісара більшовицьких спецслужб) на знак протесту проти штучно організованого радянською владою Голодомору в Україні у 1932-1933 рр.
Відомий прозаїк та сценарист став співпрацювати з греко-католицьким священником отцем Михайлом Греділем, який готується знімати стрічку засновану на реальних подіях. Головний герой — 18-річний юнак Микола Лемик, уродженець Перемишлянщини,
студент Львівського університету, один із найкращих бійців ОУН. У червні 1933 року керівництво Організації українських націоналістів
прийняло рішення привернути увагу світової спільноти до трагедії
Голодомору, що вирувала у цей час в Україні.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.