Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:40

Святий дня

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

Владика Радослав ЗМІТРОВИЧ: "Втрата віри - головна проблема сучасної сім'ї"

Поділитись з друзями
Єпископ розповів, що варто очікувати від синоду єпископів, які головні проблеми переживають родини у сучасному світі, чим Церква може зарадити і допомогти. Не обійшли увагою скандал навкруги Харамси. Фото CREDO http://www.credo-ua.org
- Мені щиро шкода отця Харамсу.- Говорить єпископ.-Зрозуміло, що священик має жити в чистоті. Як він міг жити у такому стані стільки років? Все це було заплановано. Навіть книгу написав і фільм зняв. Це показує його нерозуміння. Він посилається на Ісуса, що Він мав би до цього інше відношення. Але ж коли до Христа підвели жінку спійману на перелюбу - Господь сказав, йди і більше не гріши.
Проста віруюча людина зрозуміє, чому особі, яка живе у цивільному шлюбі, маючи церквоний шлюб з іншим, не можна приступати до Причастя. Ніхто нікого не змушував тебе вінчатися, присягати на віру. Якщо не втримав клятви, то принаймні, шануй цей закон! Справжнє милосердя - допомогти прийняти наслідки своїх вчинків. Так, це важко! Апостоли коли чули слова Ісуса про нерозривність шлюбу, відмовили, що краще тоді взагалі не одружуватися! Але на той момент, вони ще не у повній мірі перебували у стані благодаті. Коли ж вона їх переповнила, вони все зрозуміли: зв'язок чоловіка і дружини - праобраз нерозривного зв'язку Ісуса і Церкви.

Відгуки

Владика Казимір Великоселець: "В Білорусі нам безкоштовно дають землю під будівництво храмів!"

Єпископ-помічник Пінський (Білорусь) святкує в цьому році 35 річницю священства і 20 річницю єпископства. 

"Чув звуки канонади, вибухи, бачив бойовиків, але найбільше лякала думка про майбутнє!" - Отець Леонард Адушкевич про служіння в Маріуполі

Сьогодні Радіо Марія знаходиться в Гомелі в гостях у отців паулінів. Настоятель парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії ділиться історією свого священнства у храмове свято.

"Сталася помилка!" - Еліас Сасін

Ряд ЗМІ розповсюдило невірну інформацію щодо візиту владики РКЦ Яна Собіло, єпископа ПЦУ Одеського і Балтського Павла та ректора Київської православної богословської академії протоієрея Олександра Трофимлюка. Засновник маронітської спільноти в Україні уточнює, що запрошення ієрархам здійснювалося за його ініціативою, а не з ініціативи Патріарха Маронітської Церкви Бешара Ель-Раї.

Що спільного між Максиміліаном Кольбе і Радіо Марія?

Поговорили про важливіть догмату про Внебовзяття Богородиці і святого Максиміліана Марію Кольбе.

Для чого Богородиця об'являється? Таємниці Люрду, Ля Салет, Фатіми і Меджугор'є

Таємниця об'явлень Діви Марії багато разів коментувалися і пояснювалися Церквою, але, чи на всі питання богослови відповіли?