В ефірі поговорили про трьох ворогів, які на думку владики заважають стати на ноги нашій країні. Крім того, єпископ прокоментував останні законопроекти, що вносяться до розгляду у ВРУ...
Колись ще за часів Януковича мені один депутат сказав, що я часто говорю про те, що у ВРУ є одні бандити! - Я йому відповів, - не лише вони, але і злодії, та брехуни! Серед цих всіх цих осіб, на щастя є особи, які боряться за мораль. Суспільство має їм допомогти, на жаль, сьогодні воно дуже пасивне. Ми всі живемо за принципом: Моя хата з краю. Та не з краю вона, а в самому центрі! Ми маємо запитати кожного депутати: чим вони сьогодні займаються, що вони сьогодні роблять?
Де які правозахисники, критикують Церкву, що вона втручається у справи Держави. Але ці правозахисники здається, є захисниками деморалізації! Коли приймаються закони, які деморалізують суспільство - Церква не має права мовчати! Захисники цьому є різними, феміністки наприклад. Вони не захищають, а фактично впроваджують деморалізацію. Сьогодні ми, УГКЦ і православні мало робимо, щоб опонувати деморалізаторам суспільства! Вони безумствують, а ми маємо мовчати? Що таке гріхи, які кличуть до помсти до неба, наприклад коли не платять зарплату? Знаю випадки, коли дівчата безкоштовно працюють місяць, а потім працедавець говорить: дякую, ви нам не підходите! А продаж чорнобильських грибів людям? Багатьом би було вигідно, щоб Церква мовчала!
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.