Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Коротко про головне

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

Владика Ян СОБІЛО: "8 березня - є дуже добрим святом!"

Поділитись з друзями
Створено: 2016-03-08
В ефірі програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ поговорили про Міжнародний жіночий день, його позитивні сторони, і проблеми жінок в Україні. Оцінили готовність до діалогу між РКЦ та УПЦ МП, прокоментували ситуацію з Надією Савченко, і запитали у єпископа, як він оцінює ювілейні 25 років проведених в Україні?
- Однозначно - 8 березня - гарне свято! Навіть Папа Йоан Павло ІІ вітав з ним жінок. Тому я не поділяю думки де-яких священиків, котрі скептично налаштовані щодо цього свята. - Говорить Його преосвященство. - Проблеми жінок в Україні - великі. Була проблема насилля, абортів, а тапер, щей війна. Церква і держава мають дбати про жінок, надавати їм КОНКРЕТНУ допомогу!
Щодо Наді САВЧЕНКО - сподіваюся, вона припинить голодовку. Вона має жити! З християнської точки зору, важко описати цю ситуацію. Подібна голодовка - це мучеництво чи суіцид? Треба знати всі нюанси. Я, як пастир, хотів би, щоб вона не ризикувала так своїм життям.
Ситуація між РКЦ та РПЦ має поліпшуватися. Вже видно певні для цього кроки. Немає такого страху в спілкуванні. Хоча, по ту сторону досі бачу багато незадоволених, мовляв навіщо ця зустріч відбулася... Думаю, наші відношення по-троху ставатимуть краще.
Так, рівно 25 років тому я приїхав в Україну з одною валізою в руках. Я служив як на західній Україні так і на східній. Знаю відмінності в ментальності. Вони існують. Думаю те, що може об'єднати людей з правобережжя і лівоберря - це Бог і Церква.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2021 р.

Дякуємо всім нашим слухачам за постійні молитви в намірах радіо та пожертви для його утримання. Завдяки Вашій щедрості ми змогли здійснити всі необхідні виплати для забезпечення роботи Радіо Марія в серпні

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2021 р.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2021 р.

Дякуємо всім нашим слухачам за фінансову підтримку в липні - прекрасному місяці паломництв - до Летичева, Бердичева, Зарваниці. Тим більш важливою є ця допомога саме зараз, оскільки традиційно кількість пожертв для радіо зменшується влітку

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2021

Дякуємо Вам, дорогі слухачі, за підтримку Радіо Марія в червні. Ваші пожертви дозволили сплатити вартість витрат необхідних для утримання радіо.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2021

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в травні місяці, що присвячений Пресвятій Богородиці, останній тиждень, якого ми збирали пожертви для амбітного проєкту Всесвітньої Родини - відкриття Радіо Марія в Португалії.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2021

Дякуємо всім радіослухачам, що в цей складний період пандемії й карантину молитовно й фінансово підтримали Радіо Марія. Завдяки Вашій шляхетності й жертовності радіо Пресвятої Богородиці працює та розвивається.