Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Коротко про головне

В ефірі

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Духовні читання

14:20

Обережно, магія!

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Владика Ян СОБІЛО: "8 березня - є дуже добрим святом!"

Поділитись з друзями
Створено: 2016-03-08
В ефірі програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ поговорили про Міжнародний жіночий день, його позитивні сторони, і проблеми жінок в Україні. Оцінили готовність до діалогу між РКЦ та УПЦ МП, прокоментували ситуацію з Надією Савченко, і запитали у єпископа, як він оцінює ювілейні 25 років проведених в Україні?
- Однозначно - 8 березня - гарне свято! Навіть Папа Йоан Павло ІІ вітав з ним жінок. Тому я не поділяю думки де-яких священиків, котрі скептично налаштовані щодо цього свята. - Говорить Його преосвященство. - Проблеми жінок в Україні - великі. Була проблема насилля, абортів, а тапер, щей війна. Церква і держава мають дбати про жінок, надавати їм КОНКРЕТНУ допомогу!
Щодо Наді САВЧЕНКО - сподіваюся, вона припинить голодовку. Вона має жити! З християнської точки зору, важко описати цю ситуацію. Подібна голодовка - це мучеництво чи суіцид? Треба знати всі нюанси. Я, як пастир, хотів би, щоб вона не ризикувала так своїм життям.
Ситуація між РКЦ та РПЦ має поліпшуватися. Вже видно певні для цього кроки. Немає такого страху в спілкуванні. Хоча, по ту сторону досі бачу багато незадоволених, мовляв навіщо ця зустріч відбулася... Думаю, наші відношення по-троху ставатимуть краще.
Так, рівно 25 років тому я приїхав в Україну з одною валізою в руках. Я служив як на західній Україні так і на східній. Знаю відмінності в ментальності. Вони існують. Думаю те, що може об'єднати людей з правобережжя і лівоберря - це Бог і Церква.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Перший місяць року виявився плідним на молитву й фінансову підтримку наших слухачів. Дякуємо Вам, дорогі друзі, що надихаєте, завжди є поруч з нами, допомагаєте, щоб християнський голос Радіо Марія лунав для всіх українців.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Дорогі наші слухачі! Дуже дякуємо Вам за розуміння й фінансову підтримку Радіо Марія, у цьому останньому місяці такого не простого, але, безумовно, благословенного року! Саме в цей час надзвичайно збільшилася кількість наших слухачів й кількість пожертв для утримання й розвитку радіо

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Друзі! Без Вас, Вашої підтримки, Радіо Марія не могло б існувати! Дякуємо за щомісячну підтримку молитвою та фінансовою пожертвою, адже Ваші кошти використовуються для забезпечення функціонування радіо 24 години на добу й 7 днів на тиждень

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.