Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:10

Молитовна лінія

В ефірі

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

17:00

Літургія годин (Бревіарій)

17:30

Просто про непросте

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:30

Недільні читання

21:00

Резонанс

22:00

Непісні розмови

22:40

Житія святих

22:50

Біблійні читання

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

Владика Ян СОБІЛО: "8 березня - є дуже добрим святом!"

Поділитись з друзями
Створено: 2016-03-08
В ефірі програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ поговорили про Міжнародний жіночий день, його позитивні сторони, і проблеми жінок в Україні. Оцінили готовність до діалогу між РКЦ та УПЦ МП, прокоментували ситуацію з Надією Савченко, і запитали у єпископа, як він оцінює ювілейні 25 років проведених в Україні?
- Однозначно - 8 березня - гарне свято! Навіть Папа Йоан Павло ІІ вітав з ним жінок. Тому я не поділяю думки де-яких священиків, котрі скептично налаштовані щодо цього свята. - Говорить Його преосвященство. - Проблеми жінок в Україні - великі. Була проблема насилля, абортів, а тапер, щей війна. Церква і держава мають дбати про жінок, надавати їм КОНКРЕТНУ допомогу!
Щодо Наді САВЧЕНКО - сподіваюся, вона припинить голодовку. Вона має жити! З християнської точки зору, важко описати цю ситуацію. Подібна голодовка - це мучеництво чи суіцид? Треба знати всі нюанси. Я, як пастир, хотів би, щоб вона не ризикувала так своїм життям.
Ситуація між РКЦ та РПЦ має поліпшуватися. Вже видно певні для цього кроки. Немає такого страху в спілкуванні. Хоча, по ту сторону досі бачу багато незадоволених, мовляв навіщо ця зустріч відбулася... Думаю, наші відношення по-троху ставатимуть краще.
Так, рівно 25 років тому я приїхав в Україну з одною валізою в руках. Я служив як на західній Україні так і на східній. Знаю відмінності в ментальності. Вони існують. Думаю те, що може об'єднати людей з правобережжя і лівоберря - це Бог і Церква.

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у листопаді 2019

Наша Родина щедро підтримувала Радіо Марія минулого місяця. Дякуємо Вам, дорогі слухачі, за молитву, жертовність і Любов

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Подяка за пожертви для Радіо Марія у жовтні 2019

Дякуємо всім радіослухачам, Родині Радіо Марія за молитовну, промоційну та фінансову підтримку. Кожного місяця Ви забезпечуєте збирання коштів, щоб радіо Пресвятої Богородиці могло мовити для Вас

Як вберегтися від простуд та хвороб горла? - Радить лікар Світлана Лешкович

Продовжуємо цикл програм з нашою волонтеркою, яка працює лікарем з медицини невідкладних станів у центрі ЕМД та МК м. Києва. Відділення 1 і по сумісництву лікарем кардіологом у лікарні 12.

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2019

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія у вересні — молитвою, пожертвою, волонтерським служінням. Завдяки Вам — нашим слухачам — ми намагалися своїми програмами допомогти тим людям, які прагнуть знайти сенс життя у світлі Доброї Новини Ісуса Христа