Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

Владика Ян СОБІЛО: "Церква нікого НЕ розлучає!"

Поділитись з друзями
В ефірі програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ говорили, про резонансну заяву Папи: про пришвидшення процедури уневажнення шлюбів. Міркували, яким чином процедура може прискоритись, які труднощі дієцезіальний єпископ мав досі для визнання шлюбу НЕДІЙСНИМ. В програмі стало відомо, що парафіяни нехтуючи катехетичною підготовкою до вінчання чинять тиск на священиків з метою одружитися раніше
- Церква лише констатує факт наявності, або відсутності шлюбу! Няких розлучень у нас НЕМАЄ! На сьогодні, близько 90 % проблемних шлюбів уневажнити дуже складно. В одних ситуаціях - нема свідків, в інших - відсутня друга сторона, або бракує доказів. В таких випадках, Церква робить паузу для збору данних. Велика проблема - підготовка до вінчання. Не рідкими є випадки РЕАЛЬНОГО тиску парафіян на СВЯЩЕНИКІВ. "Вірні" говорять, що у "нареченої" росте живіт, і щоб уникнути позору, треба обмежити кількість катехез. Як отцю розпізнати у таких випадках вільний намір до створення родини? Де-які отці піддаються, одружують. Єпископи просять священиків не поспішати вінчати. Наднеобхідно пояснити таким людям, що гіршим злом може бути таке подружнє життя. Мені здається, в основному "ловляться" молоді священики. Зрілі пастирі - знають куди вода тече, тому відмовляють в уділенні Таїнства.
Я щиро радію з того, що Радіо Марія нарешті з'явиться в Запоріжжі! Мало хто знає, але, відпочатку, президент Всесвітньої мережі Радіо Марія, Емануелле Ферарріо, хотів відкривати радіо саме у нас, потім передумав, бо очевидно краще, щоб центр знаходився у столиці.
В нашому місті ВЖЕ реально багато людей слухає вас через інтернет. Думаю, ця цифра суттєво зросте найближчим часом. Я ЗАВЖДИ із задоволенням беру участь в програмах на Радіо Марія. Ви робите велику справу! В Запоріжжі проживає близько 770 тисяч жителів, католиків не так багато, в наш Санктуарій Бога Отця Милосердного приходить кожної неділі близько 500 чоловік. Маємо багато гарної, активної молоді, низку спільнот, розарієвих кіл. Щотижня провадимо Хресну дорогу за Україну! Класно, що ви приїдете до нас проводити Вечірні чування! Впевнений, що кількість парафіян буде зростати завдяки Радіо Марія!

Відгуки

Як християнин має ставитись до війни?

Як християнин має ставитись до війни?

Що Другий Ватиканський собор говорить про війну?
Про що можна просити в молитві у Архангелів?

Про що можна просити в молитві у Архангелів?

Сьогодні свята РКЦ відзначає урочистість святих Архангелів Михаїла, Рафаїла та Гавриїла.
Чому навернувся імператор Костянтин?

Чому навернувся імператор Костянтин?

Отець Костянтин Морозов продовжує говорити про історію Літургії за часів імператора Костянтина.
Інсайд Гордона. Секретні переговори. Мобілізація | Петро ЧЕРНИК (+відео-версія на YouTube)

Інсайд Гордона. Секретні переговори. Мобілізація | Петро ЧЕРНИК (+відео-версія на YouTube)

Військовий експерт Петро Черник в програмі Сергія Іваницького РЕЗОНАНС заявив, що "теоретично Україна вже може мати на озброєні ракети, що можуть уражати ціль на відстань до 1000 кілометрів!"
ІІІ Фатімська таємниця. Зустрічі з магами і відьмами. Екзорцизм. Сила Розарію | Сворад ДУДА (+відео-версія на YouTube)

ІІІ Фатімська таємниця. Зустрічі з магами і відьмами. Екзорцизм. Сила Розарію | Сворад ДУДА (+відео-версія на YouTube)

Отець Сворад Дуда у програмі РЕЗОНАНС з Сергієм Іваницьким розповідає про ІІІ-Фатімську таємницю. Наскільки великою є загроза про яку попереджала Богородиця? Священник розповідає моторошні історії практики молитви екзорцизму, зустрічі з магами, відьмами і страждаючими від сил темряви людьми.
У прийдешньому місяці жовтні, Свята РКЦ особливо пошановує молитву Розарій. Що найголовніше у цій молитві і як вірно нею молитися, чи важлива техніка молитви? Відповіді на всі ці та багато інших важливих духовних запитань у цьому відео-інтерв'ю.