Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:40

Святий дня

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

Владика Ян СОБІЛО: "Папа спробує відбудувати міст між Порошенком і Путіним"

Поділитись з друзями
В ефірі СПЕЦВИПУСКУ програми Архіпастир ВІДПОВІДАЄ обговорили: візит Порошенка на аудієнцію до Папи, призначення нового нунція в Україну, заяву Президента Франції Олланда, котрий хоче створити коаліцію проти тероризму з Бараком Обамою і...Володимиром Путіним
- Папа є Папою не тільки католиків, але усіх християн, людей доброї волі.- Наголошує єпископ Харьківсько-Запорізької дієцезії.- Думаю, якщо піде мова про конфлікт на Донбасі - Понтифік ще раз наголосить, що ситуацію треба вирішувати ТІЛЬКИ дипломатичним способом. Спостерігається тенденція до значного загострення. Але  водночас, наша проблема може мати менший мастштаб, ніж війна з ісламською державою. Ще під час нашої поїздки на Ad Limina apostolorum Папа говорив, що це є не що іншим ніж ФАКТИЧНИМ початком ІІІ Світової війни.
Цей період часу нам треба пережити! Буде важко, бачимо, як Путіну вдалося купити грошима Європу, про що свідчать останні події і заява Олланда. Саме РФ - є джерелом тероризму сьогодні. Але ми все подолаємо! Моя особиста точка зору: Україна буде не з РФ і не з Європою. Думаю, ми навіть колись допоможемо і РФ стати нормальною країною, у якої завжди була "НЕВЕЗУХА" з владою. Україна маючи багато власних ресурсів зможе бути дійсно НЕЗАЛЕЖНОЮ. Це станеться дуже скоро. Щиро в це вірю.

Відгуки

Владика Казимір Великоселець: "В Білорусі нам безкоштовно дають землю під будівництво храмів!"

Єпископ-помічник Пінський (Білорусь) святкує в цьому році 35 річницю священства і 20 річницю єпископства. 

"Чув звуки канонади, вибухи, бачив бойовиків, але найбільше лякала думка про майбутнє!" - Отець Леонард Адушкевич про служіння в Маріуполі

Сьогодні Радіо Марія знаходиться в Гомелі в гостях у отців паулінів. Настоятель парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії ділиться історією свого священнства у храмове свято.

"Сталася помилка!" - Еліас Сасін

Ряд ЗМІ розповсюдило невірну інформацію щодо візиту владики РКЦ Яна Собіло, єпископа ПЦУ Одеського і Балтського Павла та ректора Київської православної богословської академії протоієрея Олександра Трофимлюка. Засновник маронітської спільноти в Україні уточнює, що запрошення ієрархам здійснювалося за його ініціативою, а не з ініціативи Патріарха Маронітської Церкви Бешара Ель-Раї.

Що спільного між Максиміліаном Кольбе і Радіо Марія?

Поговорили про важливіть догмату про Внебовзяття Богородиці і святого Максиміліана Марію Кольбе.

Для чого Богородиця об'являється? Таємниці Люрду, Ля Салет, Фатіми і Меджугор'є

Таємниця об'явлень Діви Марії багато разів коментувалися і пояснювалися Церквою, але, чи на всі питання богослови відповіли?