Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Годинки

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о.Олегом Саломоном

12:00

Ангел Господній

12:20

В родині "Радіо Марія"

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Станіславом Кожьолом

"Власною байдужістю створюємо умови для виховання злочинців", - Валентин Опря

Поділитись з друзями
Спілкувалися з Валентином Опрьою, соціальним працівником, представником Благодійної фундації "Міжнародна Благодійна Фундація "Отчий Дім" про дітей, які ростуть без освіти: що у наших силах змінити в суспільстві та до чого призводить наша байдужість.
"Християни можуть допомагати суспільству, створюючи освітньо-навчальні осередки для дітей з неблагополучних сімей чи дітям-ромів, де є недільна школа, навчаючи грамоти, правил гігієни. Саме через дітей ми можемо змінити багато дорослих, їх спосіб життя. Можемо запитати себе, чи достатньо ми впливає, в соціальному контексті, на суспільство? - запитує Валентин Опря.

Звичайно, змінити весь світ ми не можемо, але ближнім потребуючим, послуживши своїми уміннями, допоможемо змінити їх історію життя.
Хочу запитати наших слухачів: чи хотіли б Ви боятися, "труситися від страху", через не адекватних людей у вашому населеному пункті, наприклад, вбивців, злочинців, крадіїв. Ні, не хочемо ми цього, але це створюємо через нашу байдужість.

Рекомендую нам, перестати бути байдужими! Коли бачимо проблему у суспільстві не закриваймося, а шукаймо спосіб впливу та вирішення даного питання. Не можемо надіятися на чиюсь допомогу, бо не завжди її дочекаємося.
Дуже яскравий приклад був у житті Сталіна. Він був знайомий із священником, який був для нього наставником. Через гарні перспективи у священницькому чині, богопосвячений чоловік, погодившись, залишив місто проживання та молодого хлопця. На що Сталін дуже розізлився та з історії знаємо, яким він виріс жорстоким диктатором.

У період мого навчання в швейному училищі-інтернаті, який дійсно був складним у моєму житті, сестри-монахині мене навчали грамоти, - пригадує гість програми. - Адже церква може нас навчити культури, щирості, добропорядності, любові, може допомогти отримати освіту, бути людиною.

Байдужість нашого суспільства, через зневір'я, породжує те, що ми сьогодні маємо! Якщо не можемо ми чогось змінити, то звертаймося про допомогу до церкви, соціальних або відповідних служб, які можуть зупинити насилля. Зміни починаються, в першу чергу, з нас".


Відгуки

Який спеціаліст зможе побороти хворобу залежності?

Який спеціаліст зможе побороти хворобу залежності?

Продовжуючи розмову про алко-, нарко- залежність та ігроманію з психотерапевтинею центру терапії залежності "Кроки" - Тетяною Осиповою. У цій програмі говорили про заклади лікування та фахівців, які допомагають одужувати хворим особам, повертаючись до здорового способу життя.

"Марія як яблуня, яка породжує покоління для Свого Сина", - сестра Каміла Кармалюк

"Марія як яблуня, яка породжує покоління для Свого Сина", - сестра Каміла Кармалюк

У прем'єрній катехитичній програмі з сестрою Камілою Кармалюк із Згромадження малих сестер Непорочного серця Марії розпочали цикл "В школі Непорочного Серця Марії".
Як будувати сімейний бюджет без конфліктів?

Як будувати сімейний бюджет без конфліктів?

Продовжуючи прородинні катехизи з Головою референтури у справах родини Львівської Архієпархії УГКЦ - отцем Тарасом Фітьо, розмовляли про бюджет сім'ї.
На Святій Землі вже понад рік працює Радіо Марія

На Святій Землі вже понад рік працює Радіо Марія

В програмі "Коротко про головне" спілкувалися із представницею Всесвітньої родини Радіо Марія Сарою Форнарі, яка тепер знаходиться на Святій Землі з ціллю допомоготи розвиватися місцевому Радіо Марія, яке близько року розпочало свою працю. На Святій Землі є багато різних обрядів і віровизнань, тому за словами Сари Радіо Марія в Святій Земілі має скрупульозно підійти до питання праці в таких незвичайних умовах. 
Студія знаходиться в Назареті і за словами гості це не випадково, адже Назарет це місто, де формується нова християнська історія. Саме звідти розпочинається інтенсивна історія нашого спасіння.
"З усіх моїх книг «Подорож до храму тіла» викликає найбільшу зацікавленість", - Людмила Гридковець

"З усіх моїх книг «Подорож до храму тіла» викликає найбільшу зацікавленість", - Людмила Гридковець

Людмила Гридковець, психолог, психотерапевт української асоціації християнської психології, презентувала власну книгу, віршовану анатомію для дітей, під назвою "Подорож до храму тіла".