Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:10

Житія святих

В ефірі

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Духовні читання

14:20

Обережно, магія!

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

"Власною байдужістю створюємо умови для виховання злочинців", - Валентин Опря

Поділитись з друзями
Спілкувалися з Валентином Опрьою, соціальним працівником, представником Благодійної фундації "Міжнародна Благодійна Фундація "Отчий Дім" про дітей, які ростуть без освіти: що у наших силах змінити в суспільстві та до чого призводить наша байдужість.
"Християни можуть допомагати суспільству, створюючи освітньо-навчальні осередки для дітей з неблагополучних сімей чи дітям-ромів, де є недільна школа, навчаючи грамоти, правил гігієни. Саме через дітей ми можемо змінити багато дорослих, їх спосіб життя. Можемо запитати себе, чи достатньо ми впливає, в соціальному контексті, на суспільство? - запитує Валентин Опря.

Звичайно, змінити весь світ ми не можемо, але ближнім потребуючим, послуживши своїми уміннями, допоможемо змінити їх історію життя.
Хочу запитати наших слухачів: чи хотіли б Ви боятися, "труситися від страху", через не адекватних людей у вашому населеному пункті, наприклад, вбивців, злочинців, крадіїв. Ні, не хочемо ми цього, але це створюємо через нашу байдужість.

Рекомендую нам, перестати бути байдужими! Коли бачимо проблему у суспільстві не закриваймося, а шукаймо спосіб впливу та вирішення даного питання. Не можемо надіятися на чиюсь допомогу, бо не завжди її дочекаємося.
Дуже яскравий приклад був у житті Сталіна. Він був знайомий із священником, який був для нього наставником. Через гарні перспективи у священницькому чині, богопосвячений чоловік, погодившись, залишив місто проживання та молодого хлопця. На що Сталін дуже розізлився та з історії знаємо, яким він виріс жорстоким диктатором.

У період мого навчання в швейному училищі-інтернаті, який дійсно був складним у моєму житті, сестри-монахині мене навчали грамоти, - пригадує гість програми. - Адже церква може нас навчити культури, щирості, добропорядності, любові, може допомогти отримати освіту, бути людиною.

Байдужість нашого суспільства, через зневір'я, породжує те, що ми сьогодні маємо! Якщо не можемо ми чогось змінити, то звертаймося про допомогу до церкви, соціальних або відповідних служб, які можуть зупинити насилля. Зміни починаються, в першу чергу, з нас".


Відгуки

"Щоденне життя легіонера є справжнім прикладом апостольства", - отець Тадеуш Волос

"Щоденне життя легіонера є справжнім прикладом апостольства", - отець Тадеуш Волос

У ранковій катехизі з отцем Тадеушом Волосом, продовжуючи цикл програм про спільноту Легіону Марії, говорили про особливості духовності легіонерів.
"В Україні за день від алкоголю помирає до 150 осіб", - о.Ігор Козанкевич

"В Україні за день від алкоголю помирає до 150 осіб", - о.Ігор Козанкевич

В ефірі Радіо Марія отець Ігор Козанкевич – директор Благодійного Фонду «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ», голова Комісії «Душпастирства тверезості» при Патріаршій курії УГКЦ. 
Говоримо про єдиний в Україні греко-католицький стаціонарний реабілітаційний центр, "Назарет", куди можуть прийти узалежнені і отримати довготривалу та професійну допомогу.
Фестиваль " Подих життя" - як християнська молодь відпочиває?

Фестиваль " Подих життя" - як християнська молодь відпочиває?

«Отче наш…» - тема ХII молодіжного християнського фестивалю «Подих життя», який відбувається у смт. Тиврів, Вінницької області. Цього року фестиваль триває з 20 по 25 липня у Молодіжному Центрі для Молоді імені Йоана Павла ІІ на територій санктуарію Матері Божої Тиврівської та мучеників за віру в Україні, де знаходиться чудотворна ікона. З нагоди цих подій спілкувалися з отцем Богданом Савицьким, який десятий рік поспіль є учасником молодіжного фестивалю.
"Мої онуки багато роблять того, що я не дозволяла дітям", - слухачка Радіо Марія

"Мої онуки багато роблять того, що я не дозволяла дітям", - слухачка Радіо Марія

Традиційно 26 липня за західним календарем римо-католицька Церква вшановує святих Йоакима та Анну - дідуся та бабусю Ісуса Христа.
З цієї нагоди у ранковій програмі поспілкувалися з слухачами Радіо Марія та запросили поділитися: як це бути дідусем та бабусею? у чому щастя такого статусу? чи правда, що онуків люблять більше ніж дітей? На ці та інші запитання почуєте відповіді, прослухавши програму.
"Католицька школа для нас є соціальним служінням, щоб допомогти виховувати майбутнє покоління з Богом", - Ліна Оленчик

"Католицька школа для нас є соціальним служінням, щоб допомогти виховувати майбутнє покоління з Богом", - Ліна Оленчик

На території київської парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви розпочинає свою роботу Католицька школа повного дня "Назарет". З цієї нагоди у вечірній програмі спілкувалися з Ліною Оленчик, сестрою Веронікою із Згромадження Святійшої Сім'ї з Назарету (CSFN) та сестрою Любою, настоятелькою Згромадження Урсулянок Римської Унії (OSU).