A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Вміння лідера зайняти правильну позицію
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Вміння лідера зайняти правильну позицію

Поділитись з друзями
Створено: 2012-10-23
Автор:
Що таке позиція лідера? Яке вона має значення у щоденному житті? Як її сформувати? Як триматися цієї позиції? Про це ми говоримо в черговому випуску передачі «Школа лідерства». 10 відсотків нашого життя складають події, а 90 відсотків – ставлення до подій. Ми вже згадували слова Х’ю Дауна, який говорив, що людина не може вплинути на події свого життя, але напевно може – на ставлення до цих подій. Віктор Франкл, австрійський психолог єврейського походження, який пройшов жах концентраційних таборів нацистського режиму, зазначав, що Бог вирішує через що людина має пройти, а людина вирішує як вона це зробить. 
  Тому подібне відсоткове відношення реальних подій життя і ставлення до них небезпідставне. Менеджерами підраховано, що 15 відсотків успіху працівника залежить від професіоналізму, а 85% від особистих якостей. Цікаве спостереження з царини спорту. 20 найкращих гравців в гольф мають технічні показники та професійну майстерність на рівні наступних двадцяти спортсменів. Виникає питання: що дає можливість саме їм, а не наступній двадцятці, очолювати рейтинги найкращих?
Приклад історії американського спорту: бігун Роджер Баністер пробіг 1 милю за 4 хвилини. Цей результат довгий час видавався недосяжним для людини. Вважалося, що просто фізіологічні данні представника роду homo не дозволять пробігти одну милю за 4 хвилини. Але Баністер тренувався і врешті решті досяг. Що йому допомогло? Чому він не зневірився? Як справився зі скепсисом власного оточення? Все це – питання для роздумів, але хочу акцентувати увагу на іншому: в тому році рекорд Баністера був побитий чотири рази. А наступного року, коли проводилися змагання з бігу, останній зі спортсменів пробіг вказану дистанцію швидше, ніж за чотири хвилини. А ще рік тому це здавалося неможливим. Чому це стало можливим? Вирішує, якщо не все, але багато - саме позиція.  Як треба формувати правильну позицію? Мати спільноту людей, які також шукають реалізації, змагаються з собою і оточенням, не є пасивними. І думати – це насправді універсальний спосіб будувати себе як особистість. Нам хронічно бракує часу, щоби зупинитися і подумати, а куди, а навіщо…  Ми відповіли, звичайно частково і схематично на питання як формувати позицію. Про це детальніше слухайте в передачі «Школа лідерства» отця Олега Кондратюка. Але хочеться поділитися рефлексіями з приводу питання: в чому полягатиме нова  позиція. Ми є Божими дітьми, створеними на образ і подобу Всемогутнього, за нас помер Ісус Христос. Значить ми цінні, важливі? Банально, просто, але правдиво. Ми не маємо права вважати себе другим сортом, меншовартісними, незважаючи на будь-який негативний досвід, бо тим самим ображаємо Бога, вважаючи Його бракоробом. Бог нас дійсно чудесно створив, чого лише коштує твердження дослідників людського мозку, які говорять,  що ми використовуємо лише 1-2% всіх своїх здібностей.  Якби-то нам покращити свій показник ККД бодай на десяту, соту, тисячну долю відсотка на Славу Божу…  

Відгуки

Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.
Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.