Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:20

Коротко про головне

В ефірі

Люди справи

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

Вона завжди перемагає… Вона виправить всі помилки світу…

Поділитись з друзями
Створено: 2016-06-12

Сьогодні вночі невідомі вандали, сатаніcти чи просто хулігани повалили статую Матері Божої, що знаходилася на подвір’ї однієї з київських лікарень. Що це? Просто вчинок особи, що не «відає, що творить» чи заявка на бажання паплюжити справжню Любов та Заступництво?

Знаємо одне – Пресвята Богородиця Діва Марія завжди заступалася і буде заступатися за нас, грішних, а ми повинні просити вибачення та всі свої проблеми й прохання віддавати в Її чисті та милосердні руки. Коли ми переживали Майдан, а фігурка Матері Божої опинилася в самому центрі подій Революції Гідності, привезена туди Кустошем Довбишського Санктуарію о. Вальдемаром Павелцем, - саме біля Неї і до Неї молилися сотні тисяч людей, просячи про захист, порятунок і перемогу Добра. Саме тоді виникла ідея вшанування Матері Божої через встановлення Її образу на місці поваленого пам’ятника Леніну в Києві.

Минуло близько 2,5 років з тих подій, чинна київська влада робить вигляд, що не може виконати свою ж обіцянку про вшанування Матері Божої, захищає збоченців надаючи дозволи «веселковим» демонстраціям, але, одночасно, не погоджує ходу католиків зі Святими Дарами вулицями міста в день Божого Тіла, чого не траплялось вже років зі двадцять!

На щастя фігурка Матері Божої біля київської лікарні вже встановлена на своє місце. На жаль має пошкодження. Молімося до Пресвятої Діви – ревно, постійно. Розарій. Всі інші молитви, які знаємо. Молімося самі, в родині, в спільності, в церкві. Тому, що Вона «розчавить змії голову», тому, що завжди перемагає!

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в квітні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія! Дійсно відчуваємо, що всі наші слухачі — єдина родина, особливо зараз, в складний час карантину.