Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Захристія

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Блажиєвським

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачеве)

Вона завжди перемагає… Вона виправить всі помилки світу…

Поділитись з друзями
Створено: 2016-06-12

Сьогодні вночі невідомі вандали, сатаніcти чи просто хулігани повалили статую Матері Божої, що знаходилася на подвір’ї однієї з київських лікарень. Що це? Просто вчинок особи, що не «відає, що творить» чи заявка на бажання паплюжити справжню Любов та Заступництво?

Знаємо одне – Пресвята Богородиця Діва Марія завжди заступалася і буде заступатися за нас, грішних, а ми повинні просити вибачення та всі свої проблеми й прохання віддавати в Її чисті та милосердні руки. Коли ми переживали Майдан, а фігурка Матері Божої опинилася в самому центрі подій Революції Гідності, привезена туди Кустошем Довбишського Санктуарію о. Вальдемаром Павелцем, - саме біля Неї і до Неї молилися сотні тисяч людей, просячи про захист, порятунок і перемогу Добра. Саме тоді виникла ідея вшанування Матері Божої через встановлення Її образу на місці поваленого пам’ятника Леніну в Києві.

Минуло близько 2,5 років з тих подій, чинна київська влада робить вигляд, що не може виконати свою ж обіцянку про вшанування Матері Божої, захищає збоченців надаючи дозволи «веселковим» демонстраціям, але, одночасно, не погоджує ходу католиків зі Святими Дарами вулицями міста в день Божого Тіла, чого не траплялось вже років зі двадцять!

На щастя фігурка Матері Божої біля київської лікарні вже встановлена на своє місце. На жаль має пошкодження. Молімося до Пресвятої Діви – ревно, постійно. Розарій. Всі інші молитви, які знаємо. Молімося самі, в родині, в спільності, в церкві. Тому, що Вона «розчавить змії голову», тому, що завжди перемагає!

Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Подяка за пожертви для Радіо Марія в січні 2021

Перший місяць року виявився плідним на молитву й фінансову підтримку наших слухачів. Дякуємо Вам, дорогі друзі, що надихаєте, завжди є поруч з нами, допомагаєте, щоб християнський голос Радіо Марія лунав для всіх українців.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в грудні 2020

Дорогі наші слухачі! Дуже дякуємо Вам за розуміння й фінансову підтримку Радіо Марія, у цьому останньому місяці такого не простого, але, безумовно, благословенного року! Саме в цей час надзвичайно збільшилася кількість наших слухачів й кількість пожертв для утримання й розвитку радіо

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в листопаді 2020

Друзі! Без Вас, Вашої підтримки, Радіо Марія не могло б існувати! Дякуємо за щомісячну підтримку молитвою та фінансовою пожертвою, адже Ваші кошти використовуються для забезпечення функціонування радіо 24 години на добу й 7 днів на тиждень

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в жовтні 2020

Дякуємо всім слухачам за підтримку Радіо Марія в жовтні та участь у надзвичайному Маріафоні “Подаруй посмішку Богородиці”, яким ми долучилися до підтримки нових проектів Всесвітньої Родини

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.