Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза

В ефірі

Св. Літургія з храму св. Флоріана (Шаргород)

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Рецепти Життя

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза з о. Григорієм Рассоленком

16:45

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св. Літургія із Санктуарію Пресв'ятого Серця Ісуса (Кам'янець - Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Modus Vivendi

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Вони були серед нас...

Поділитись з друзями
В підсумковому випуску програми згадували владику Яна ОЛЬШАНСЬКОГО, отця Олега КОНДРАТЮКА та актора Олексія ПЕТРЕНКА
"Я був знайомий з отцем Олегом КОНДРАТЮКОМ ще з 8 класу, він викладав у мене фізику. До речі - це був єдиний предмет, в якому я мав таку низьку оцінку - 3-ку. Після того, як ми удвох стали кармелітами, часто згадували цей курйоз, сміялися! - розповідає отець Віталій КОЗАК. Він дуже допомагав мені, давав влучні поради. Отець Олег був цілеспрямованою особистістю. Знав чого прагне і до чого йде. Він стійко відреагував на новину про хворобу. За місяць до смерті, я розмовляв з ним по телефону. Він говорив, що завдяки захворюванню багато чого зрозумів. Він сприйняв це з розумінням, що Господь хотів, щоб в такий спосіб отець зрозумів більше. Для мене то була досить важка розмова. Але він говорив про речі, які потребують нагального вирішення. Мотивував мене все записувати. За тиждень до смерті до нього відбули два наших співбрати, з ним була його мати. Отці казали, що було видно, як отець потухає. Важко це розповідати. Ми часто з братами його згадуємо і досі". 

"Владика Ян ОЛЬШАНСЬКИЙ був першою людиною, яку я зустрів тут в Україні. Це було в січні 1992 році, - розповідає духовний наставник Вищої духовної семінарії в Городку отець Рішард ФЕДЕРЧИК. Друга наша зустріч відбулася в Кам'янці - Подільському. Він жив в дуже скромних апартаментах. То була курія: пошарпані меблі лише доповнювали їх, але не прикрашали. Він виніс мені чорний хліб, варення та чай. Я був голодний. Владика глянув на мене і сказав: "Дав би більше, але не маю". Він сам нічого не мав. Я ж прибув з Польщі і звик до інших єпископів... Я побачив в ньому щось надзвичайне! Я досить швидко зрозумів, що ця особа є близька Бога".

Як єпископ, він переніс три інфаркти. Він завжди приїжджав до семінарії на священицькі реколекції. Одного разу захитався. У нього був приступ. Лікар сказав, що можлива смерть. Перебуваючи в лікарні, одна медсестра захотіла піти до нього на сповідь. Я здивувався, адже ж владиці було зле. Я запропонував їй іншого, будь-якого священика, але вона відмовилась. Я зайшов до єпископа, а він сказав, що чекає на неї. Після сповіді, вона вся світилася від щастя!

Коли він молився РОЗАРІЙ, то він неначе зникав. Його просто не було! Молитва розарій тривала так довго, як тривала подорож!

Він дуже тепло відносився до семінаристів. Багато з них не мали батька, то він їм був замість нього. Коли клеріки взнавали, що єпископ приїздив до семінарії, збігалися навколо нього. І це були години теплого спілкування!

Він знав, що скоро помре. На зовні був радісний і спокійний. Але в середині йому було моторошно. Вже близько смерті він мені сказав: "Знаєш, коли кінець близько, то приходить великий голос життя і великий страх".

"З прекрасним актором Олексієм Петренком нас зв'язують десятки років дружби.-розповідає художній керівник театру імені Марії ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ у Львові Федір СТРИГУН.  Було в ній усяке: і приємне, і конфліктне. Одного разу ми навіть побилися. Він постійно хизувався скільки йому Росія дала. Запитував, що мені подарувала Україна?  Я відповідав: "Побачимо, Льоша"... Років 5 тому він приїздив сюди та й зізнався: "Знаєш, ти мене переміг! Ти залишився на рідній землі. А я, коли хоронив свого батька під Москвою, далеко від рідної землі, то мене ТАКИЙ біль пронзив!"

Відгуки

"Бог двічі рятував мені життя!" - єпископ Броніслав Бернацький

"Бог двічі рятував мені життя!" - єпископ Броніслав Бернацький

30 вересня найстаршому єпископу РКЦ в Україні виповниться 77 років.
Його Преосвященство має багату на події біографію, окремі її факти були показані у фільмі "Вірити" (режисер Артем Шемет, автор сценарію Настоятель Делегатури Місіонерів Облатів отець Павло Вишковський).
У великому інтерв'ю для Радіо Марія владика розказує історію свого життя: переслідування за віру, погрози розстрілу від КДБ, дружбу з легендарним отцем Мартиніаном Дажицьким, латвійським кардиналом Янісом Пуятсом та митрополитом УПЦ МП Агафангелом.
"Ви думаєте, на мене не показують пальцями через цей фестиваль? Показують і дорікають!" - отець Ростислав Пендюк про секрет успіху фестивалю Вітер На-Дії

"Ви думаєте, на мене не показують пальцями через цей фестиваль? Показують і дорікають!" - отець Ростислав Пендюк про секрет успіху фестивалю Вітер На-Дії

У Львові завершився VI фестиваль молоді Вітер На-Дії, який за своїм масштабом та рівнем організації не поступається кращим подібним заходам в Україні.
Головний організатор дійства отець Ростислав Пендюк з УГКЦ розповідає про прогресивність молоді, комплексах, викликах для Церкви та вміння адаптовувати сучасні тренди на мову євангелізації.
"Мені шкода людей, які вважають себе праведниками!" - отець Міхал Бранкевич

"Мені шкода людей, які вважають себе праведниками!" - отець Міхал Бранкевич

Намагались розібратися у педагогіці Ісуса Христа, який у сьогоднішньому Євангелії говорить: Я прийшов закликати не праведників, а грішників» (Мт 9, 13).

"Не хотів розлучатися з Ісусом! - отець Міхал Бранкевич про падре Піо, стигмати, левітацію та білокацію

"Не хотів розлучатися з Ісусом! - отець Міхал Бранкевич про падре Піо, стигмати, левітацію та білокацію

23 вересня РКЦ згадує великого святого Падре Піо.
"Чи хтось пам'ятає про що говорив священник в час проповіді?" - отець Міхал Бранкевич

"Чи хтось пам'ятає про що говорив священник в час проповіді?" - отець Міхал Бранкевич

Священник тлумачить Догматичну конституції "Dei Verbum" в контексті Нового Завіту з циклу програм Другого Ватиканського собору.