Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Розарій

В ефірі

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Зелінським

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Конкатедрального собору св.Софії (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

Вплив, який чинить лідер. Пріоритети.

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-26
Автор:
Передача з архіву «Радіо Марія». Отець Олег Кондратюк веде нас далі в сутність лідерства і ділиться своїм досвідом. Лідер це той, який чинить вплив на оточуючих. Візьмемо приклад Ісуса Христа, який безперечно був взірцевим лідером. В чому полягала Його місія? Грубо кажучи можна сказати – спасти світ. Шанувальників американських блокбастерів, де непереможний герой спасає світ, хочу попередити, що в цю місію був вплетений зовсім інший сюжет, відмінний від голлівудського. Вибачте.

Що робить Ісус для виконання такої масштабної, глобальної місії. Спочатку 30 років сидить вдома, займається хатніми обов’язками, допомагає Йосифові, живе в сім’ї. Тобто нічого особливого Він не робить. Так принаймні здається, бо в цей час напевно готується до виконання своєї місії. Останній раз ми бачимо Його дванадцятирічним в Єрусалимському храмі, де він слухає та спілкується з вчителями єврейської духовності. Написано, що Він зростав у мудрості і був слухняний своїм батькам.
Далі Він збирає 12 учнів, яких три роки водить по Галілеї, Юдеї та околицям, навчає, випробовує в різних ситуаціях. Коли Ісуса запрошують проповідувати іншим народам, Він доволі різко відповідає: «Я покликаний проповідувати  вівцям з дому Ізраїля». Але яким чином ця відповідь співвідноситься з місією спасти весь світ? Це не логічно. Чому так чинить Ісус?
Пріоритети. Делегування обов’язків. Послідовність.
Давайте трошки розберемося і взагалі подивимося на ті лідерські приладдя, які використовує наш Господь.
Початок Його публічної діяльності позначений збиранням команди. Запрошує Петра, Андрія, Якова, Йоана, а також інших 8 чоловіків стати «ловцями людей». Зауважте відмінність з голлівудськими героями, які полюбляють спасати світ «в одіночку», Ісус збирає команду, потім навчає її, мотивує, іде на хрест, а учням заповідає «хрестити всі народи». В цьому можемо побачити будування команди послідовників і делегування обов’язків.
Іще один важливий менеджерський принцип: Він має 70 учнів, найближче гроно Його послідовників –12 апостолів, але і посеред них Він виокремлює Петра, Йоана та Якова, яких веде на гору Переображення (Тавор), перед якими відкриває найбільші таємниці Своєї місії.
Постать Ісуса насправді може переконати в доцільності лідерських технік та засобів менеджерського впливу. Але найголовніше може залишитися поза увагою. Ціль, місія, призначення.
В менеджерській літературі використовують два терміни: «годинник» та «компас». Перший стосується різних менеджерських інструментів і символізує швидкоплинність та циклічність часу. Але другий постійно вказує нам на одну точку, а саме на мету, яку маємо досягти. Без усвідомлення цілі, місії всі інструменти залишаться непридатними, непотрібними.
Як не збитися від своєї цілі? Яким чином користуватися компасом, не забуваючи про годинник? Як впорядковує своє життя отець Олег Кондратюк дізнаємось в передачі «Школа лідерства»

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.