Слухати Радіо

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

"Всі робітники нашого соціального ресторану є випускниками дитячого будинку", - Наталія Терещенко

З нагоди відкриття соціального ресторану Social PastaBar спілкувалися із співзасновницею Наталею Терещенко, яка також є керівничкою і засновницею соціальної агенції "Виключно звичайні". 
Гостя поділилася досвідом організації та плодами різних соціальних проєктів.
"Соціальне підприємство є звичайним бізнесом, але також вирішує соціальну проблему країни. У нашому випадку, працевлаштовуємо випускників з дитячих будинків та інтернатів. Ми ресторан, тому до нас приходить молодь з бажанням розвиватися у ресторанному бізнесі: кухарі, офіціанти. Хлопці та дівчата не завжди мають спеціальну освіту, або навіть не вступили до навчального закладу, тому ми проводимо різностороннє навчання, готуємо з молодої особи спеціаліста своєї справи, - розповідає Наталя.
Проєкт "Vip-Випускник" є в основі ресторану Social PastaBar. Випускники дитячих будинків та інтернатів спілкувалися з нами, проходили різноманітні майстер-класи, працювали з психологами. Для цієї молоді українські дизайнери організували індивідуальне пошиття святкового одягу. Випуск проходив у вигляді модельного показу, де випускники були в ролі моделей. Цей проєкт тривав чотири роки поспіль".
«Професіоналом можна стати. А навчитися бути людиною значно складніше»

«Професіоналом можна стати. А навчитися бути людиною значно складніше»

«Перед обличчям великого горя війни суспільство і громади розуміють, що ми мусимо гуртуватися».
«Священник, якому бракує людяності, - це посвячена вішалка для фелону».
«Якщо в Церкві немає служіння потребуючим, то значить щось із цією Церквою не так».
2025-08-21 00:00:00
Педагогічна система блаженної Марцеліни Даровської

Педагогічна система блаженної Марцеліни Даровської

Важливість духовної педагогіки блаженної Марцеліни Даровської - говоримо у програмі з отецем Теодором Дутчаком, ЧСВВ УГКЦ
2025-08-05 00:00:00
"Віра може бути сильнішою за страх смерті", - отець Василь Іванів

"Віра може бути сильнішою за страх смерті", - отець Василь Іванів

Про макавейських мученників та їхню матір розповідає отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, української Греко-католицької церкви.
2025-08-01 00:00:00
Духовна педагогіка святого Йоана Павла ІІ

Духовна педагогіка святого Йоана Павла ІІ

Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ: "Педагогіка святого Йоана Павла II орієнтована на особистіть, глибоку повагу до кожної людини, особливо дітей та їх духовний розвиток."
2025-07-04 00:00:00
"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

У програмі одна із засновниць молодіжного католицького гурту "Кана" - Христина Каплунська.
2025-06-24 00:00:00