Слухати Радіо

Зараз в ефірі

14:00

Денний ефір

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

"Я не міг забрати тебе від Бога!" - почула я від свого колишнього хлопця", - розповідає сестра Міра

Поділитись з друзями
Створено: 2020-02-05
Передача: Катехиза
У недільній програмі спілкувалися із сестрами руху Фоколяри: Глорією, Мірою та Донателлою. Гості розповідали про свято Стрітення, пригадували біблійну сцену принесення маленького Ісуса до Єрусалимського храму та символізм свічок. Саме у цій програмі ви зможете почути свідчення сестер про їхнє покликання.
Сторінка руху у Facebook Focolare - Фоколаре Україна

Слово Життя. Лютий 2020 року

І вмить батько хлопчини викрикнув крізь сльози: "Вірю, поможи моєму невірству!" (Мр 9,24).

Ісус у супроводі своїх учнів прямує до Єрусалиму. Він почав уже готувати їх до вирішального моменту, коли релігійна влада відкине Його, римляни засудять на смерть і віддадуть на розп’яття, після чого настане воскресіння.Усе це важко збагнути Петрові та іншим, які пішли за Ісусом. Проте Євангеліє від Марка поступово вияснює нам сутність Ісусової місії -- звершити остаточне спасіння людства через неміч страждання. Ісусові на шляху стрічається багато людей і до кожного в його потребах Він стає близьким. Тут бачимо, як Він відповідає на крик про допомогу батька, який просить Його зцілити сина, що має серйозну недугу, ймовірно, епілепсію.Аби чудо сталося, Ісус так само просить дещо у цього батька, а саме мати віру.

І вмить батько хлопчини викрикнув крізь сльози: "Вірю, поможи моєму невірству!"

Відповідь батька, яку той вигукує на повен голос перед юрбою, що зібралася довкола Ісуса, на перший погляд видається суперечливою. Цей чоловік, як часто і ми, переживає слабкість своєї віри, нездатність цілковито покластися на Божу любов, на Його задум щастя для кожного зі Своїх дітей.З іншого боку, Бог виявляє довіру до людини і нічого не робить без її вкладу, без її вільного «так». Він просить нас виконати свою часточку, хоч і невелику: розпізнати Його голос у нашому сумлінні, довіритися Йому і почати любити навзаєм.

І вмить батько хлопчини викрикнув крізь сльози: "Вірю, поможи моєму невірству!"

Значна частина культури, у якій ми перебуваємо, звеличує агресивність у всіх її проявах як переможну зброю для досягнення успіху.Євангеліє ж подає нам парадокс: визнати власні слабкості, обмеження, неміч як вихідну точку для того, щоб увійти в стосунки з Богом і разом із Ним брати участь в одному з найбільших досягнень, яким є універсальне братерство.Ісус усім своїм життям навчав нас керуватися логікою служіння, обирати останнє місце. Це найкраща позиція для перетворення позірної поразки на перемогу, не егоїстичну і ефемерну, а таку, що розділяється з іншими і триває в часі.

І вмить батько хлопчини викрикнув крізь сльози: "Вірю, поможи моєму невірству!"

Віра – це дар, якого ми можемо і повинні настійливо просити, щоб, співпрацюючи з Богом, відкривати шляхи надії для багатьох.К’яра Любіх писала: «Вірити означає відчувати, що Бог нас оберігає і любить, означає знати, що будь-яка наша молитва, слово, крок, чи подія, якою б вона не була, сумною, радісною чи нейтральною, будь-яка хвороба, все, все, все [...] оберігається Богом. І якщо Бог є Любов, то не інакше, як логічним буде відчувати цілковиту довіру до Нього. Тоді матимемо з Ним стосунки настільки близькі, що зуміємо часто розмовляти з Ним, розповідати про свої справи, наміри, чи плани. Кожен із нас може покластися на Його любов із певністю, що Він нас зрозуміє, розрадить, підтримає. [...] "Господи, просімо Його, дай мені залишатися в Твоїй любові. Дай мені й хвилини не прожити без того, щоб відчувати, помічати чи знати через віру чи навіть через досвід, що Ти мене любиш, що Ти нас любиш". І тоді, у такій любові, у її полум’ї, наша віра ставатиме тверда як алмаз, вкрай міцна. Ми не лише віритимемо в любов Бога, але й будемо її явно відчувати в своїй душі і побачимо, як довкола нас діятимуться "чуда"».
Летіція Магрі

Відгуки

Отець Володимир Кусьнєж про головні юдейські свята

Отець Володимир Кусьнєж про головні юдейські свята

Отець Володимир Кусьнєж розповідає про головні свята єврейського народу в циклі програм: "Юдейські свята".
"Треба мати відвагу визнати, що ти недосконалий", - о.Віталій Козак

"Треба мати відвагу визнати, що ти недосконалий", - о.Віталій Козак

Отець Віталій Козак коментує щоденник святої Терези з Лізьє "Повість однієї душі".  Тема катехези стосується людської недосконалості.
Коли народилася Церква? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Коли народилася Церква? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич говорить про Пасху Ісуса Христа та пояснює сенс смерті та Воскресіння Ісуса Христа.
Біси та біснуватість. Катехиза отця Романа Василіва

Біси та біснуватість. Катехиза отця Романа Василіва

"Гадаринські біснуваті були під владою зла настільки, що через страх перестали мислити, як люди". Про ставлення людини до проблеми зла розповідає настоятель парафії Святої Анни УГКЦ, місто Борислав, отець Роман Василів.
"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

"Мучеництво - це великий вчинок любові у відповідь на безмежну Божу любов", - отець Енріке Лопес Імбернон

Десята катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 17 пунктом Епідейксису: "Кров Авеля". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.