"Любов і воля. Як, працюючи над одним, можемо розвивати у собі інше?" - тема чергової програми з отцем-кармелітом Віталієм Козаком. В цій програмі продовжили читати книгу святого Йоана від Хреста "Сходження на гору Кармель", а саме шістнадцяту главу.
"Наше життя, можемо назвати згідно з святою Терезою Авільською, є дорогою досконалості. Помічаючи певні речі, які у нас є не ідеальними, давайте прагнути змінити їх на краще та ставати приємнішими для Бога, через що будемо ближчими, доступнішими та відкритішими до людей, - пояснює отець Віталій.
- Чому нам не хочеться робити добро відносно іншої людини? Лише тому, що у нас багато причин.
Першою причиною можу бути я сам: мало часу, багато справ, погано себе почуваю, маю на початку займатися собою, тобто полюблю себе, а потім інших. Але під цим ховається відсутність особистих відносин з Богом у нашому житті. Якщо ми не відчули самі доброї Батьківської руки, близькості, любові, то нам важко це комусь дати, практично неможливо".
Відгуки
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.