Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:10

Молитовна лінія

В ефірі

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Тарасом Фітьо

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

Люди справи

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

Як одночасно можна бути священником і дизайнером-модельєром - розповідає отець Іван Городицький

Поділитись з друзями
Створено: 2021-03-23
У прямому ефірі спілкувалися з священником УГКЦ Іваном Городицьким, який працює парохом у двох селах Ладанцях та Пнятині Львівської області. Роль священника у сучасному українському селі та чого українці можуть навчитися у європейців для власного добробуту.
"У дитинстві я мав дві мрії: бути священником, служити людям, але до кінця не розумів змісту цього служіння. А інша мрія - дизайнер інтер'єру, ці мрії були і розвивалися одночасно. Обравши Бога, я не втратив нічого! - розповідає отець Іван.

- На сьогоднішній день, будучи священником, на двох маленьких парафіях Перемишлянщини, маю нагоду реалізовувати себе дизайнером також.

На свято святого Миколая, коли я служив у Стрию дияконом, мене запросили служити на парафії у Парижі. Обдумавши пропозицію, я поїхав на три місяці, а згодом ще на рік і вісім місяців. Служив у парижській парафії УГКЦ вікарієм. Я мав бажання побути із заробітчанами та послужити їм.
У Парижі я зрозумів, що для французів та українців, які обіймають певні посади, дуже важливо бути добрими дипломатами і добре говорити з людьми. Повернувшись до України, почав розуміти, що варто пригадувати, як певні речі робилися у Франції та їх реалізовувати тут, на українській землі.

Більшість наших парафій не є фінансово-стабільними. Багато речей можемо зробити власними силами. Мій принцип - старим речам подарувати нове життя.  Якщо ми мали старі ризи, ми могли пошити нові власноручно. Я займався дизайном і моделював певні церковні ризи, жінки вишивали під моїм керівництвом, а згодом я міг це пошити. Таким чином ми змогли зекономити до двох тисяч гривень".


Відгуки

Як розумно виховувати підлітка?

Як розумно виховувати підлітка?

Цикл про виховання молодого покоління продовжив отець Вальдемар Павелець SAC. У цій програмі катехит говорив про мудре виховання підлітків.
Священник наводив життєві ситуації різних сімей, ілюструючи помилки батьків у спілкування з їхніми чадами.
"Я міцно молилася до Марії, щоб розпізнати, до якого Згромадження мені йти", - сестра Тетяна Нетреба

"Я міцно молилася до Марії, щоб розпізнати, до якого Згромадження мені йти", - сестра Тетяна Нетреба

У програмі "Рецепти життя" спілкувалися з сестрою Тетяною Нетребою із Згромадження Францисканок Місіонерок Марії. 
Гостя розповіла про дорогу свого покликання, харизму та історію становлення Згромадження, а також власний досвід місійного служіння в Польщі та Угорщині.
Католицька гімназія імені святого Івана Павла ІІ приймає дітей до 1 класу

Католицька гімназія імені святого Івана Павла ІІ приймає дітей до 1 класу

З 1 вересня 2021 року у Києві розпочне свій навчальний рік Католицька гімназія імені святого Івана Павла ІІ. З цієї нагоди поспілкувалися з директоркою гімназії сестрою Анною Заінчковською, а також сестрою Наталією Вакулішиною та Надією Серадзькою-Петрик.
Багато років ініціативна група батьків пізнавала досвід християнських шкіл, шукала підтримки у духовенства та підбирала якнайкращі способи й інструменти для реалізації мрії.
Тілесна постава у часі Літургії

Тілесна постава у часі Літургії

Продовжуючи цикл програм про Анабазіс (сходження людини до Бога) отець Віталій Слободян CP (пасіоніст) говорив про тілесні жести і постави під час Меси. У цій катехизі священник пояснив чотири постави: ходьба, танець, стояння і сидіння.
Про що варто пам'ятати подружжю перед зачаттям дитини?

Про що варто пам'ятати подружжю перед зачаттям дитини?

Продовжуючи вечірні програми з лікаркою акушер-гінекологом вищої категорії, кандидаткою медичних наук, асистенкою кафедри акушерства, гінекології та медицини плоду - Захурдаєвою Ларисою Дем'янівною спілкувалися про прегравідальну підготовку (підготовка до вагітності) та чинники, які залежать від батьків для досягнення здорової вагітності.