Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Як пробачити своєму кривднику?

Поділитись з друзями
Створено: 2021-01-28
Передача: Катехиза
Отець Юрій Зелінський, продовжуючи цикл програм: "Формування християнського характеру", говорив про пробачення наших кривдників.
Катехит пояснив, що через пробачення ми покращуємо наші особисті стосунки з Богом. На завершення програми отець-капуцин поділився молитвою пробачення, яку написав за натхненням Святого Духа.
                                                 Молитва пробачення
Господи, допоможи мені пробачити  (ім'я).  Я прямо зараз приймаю рішення пробачити мого кривдника. Я прощаю тебе (ім'я), тому що Господь Ісус перший пробачив мене. Я звільняю тебе (ім'я) від емоційного (і матеріального) боргу, від необхідності оплачувати твій борг.
Ти більше не повинен розплачуватися за нього. Тобі ніколи не доведеться відшкодовувати або повертати мені те, що ти мені повинен. Ти мені нічого не повинен. Я звільняю тебе, твій борг анульований. Ісус Христос заплатив за те, що ти зробив проти мене. Я відмовляюся від права судити тебе. Я відмовляюся від ролі судді, присяжного і прокурора. Ця роль належить Богові.
Я визнаю, що лише Бог має право оцінювати твої вчинки. Я віддаю Ісусові справедливий суд над тобою. Хай Він проявить до тебе своє милосердя. Я звільняю тебе від відповідальності задовольняти мої потреби в любові, прийнятті, значущості і безпеці.
За задоволенням потреб, я звертаюся лише до Ісуса Христа. Я приймаю тебе без всяких умов, таким, яким ти є, навіть якщо ти не змінишся, навіть якщо станеш гірше. Я готовий знову - якщо Господь допустить це - піддатися образам з твого боку і у всьому, що стосується тебе в наших взаєминах, покладаючись лише на милість Ісуса.
Це означає, що моя любов і добре відношення до тебе не залежить від тебе або від твоєї поведінки у минулому і в майбутньому. Амінь.

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".
Сучасні магічні явища, які сповідує людина та реакція Церкви.

Сучасні магічні явища, які сповідує людина та реакція Церкви.

Про релігійні, психологічні, моральні зміни як наслідок технологічних змін у світі розповідає отець Міхал Бранкевич. Розглядаємо "Пастирську конституцію про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)".