Слухати Радіо

22:00

Катехиза

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

Як знайти своє місце в Церкві?

Священник говорив про покликання мирян до апостоляту.
2. Церква була заснована для того, щоб, поширюючи Царство Христове по всій землі на славу Бога-Отця, зробити всіх людей учасниками спасительного ізбавління[4] і щоб через них увесь світ був спрямований до Христа. Всяка діяльність таїнственного Тіла, скерована на досягнення цієї мети, називається апостолятом, що його Церква здійснює через усіх своїх членів різними способами, бо християнське покликання за своєю природою є також покликанням до апостоляту. Як у живому тілі жоден член не буває зовсім пасивним, а бере участь у житті тіла та його діяльності, так і в Тілі Христовому, яким є Церква, все тіло “згідно з відповідним діянням кожного члена, від нього бере зріст” (Еф. 4:16). Крім того, поєднання та сполучення членів у цьому тілі є такими, що про член, який не діє в міру своїх сил для збільшення тіла, треба сказати, що він не приносить користі ані Церкві, ані собі самому.
У Церкві існують різноманітні служіння, однак місія її - єдина. Апостолам та їхнім наступникам Христос доручив завдання освячувати, навчати і правити від його імені та його владою. Але й миряни, будучи учасниками священичого, пророчого та царського служіння Христа, виконують свою частину місії всього Народу Божого у Церкві та світі[5]. Вони справді здійснюють апостолят своєю працею для проповідування Євангелія та освячення людей, а також задля вдосконалення земного устрою і сповнення його євангельським духом. Тому їхня праця на цьому полі дає виразне свідчення про Христа і служить спасінню людей. Оскільки для стану мирян властиво жити у світі й перебувати у вирі світських справ, то вони покликані Богом до того, щоб, палаючи християнським духом, виконати свою місію - бути закваскою в світі.
"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

Представниця видавництва «Святого Павла» Юлія Берт розповідає про новинку – книгу американського архієпископа Фултона Джона Шіна «Шлях до миру серця». За словами Юлії, ця книга допомагає віднайти джерело надії у складні й темні періоди життя. Автор ділиться духовною мудрістю, яка не втрачає актуальності, попри час. Також Юлія Берт зачитує деякі цитати з творчості Шіна – автора понад 60 книг, багато з яких уже перекладені українською мовою.

2025-07-11 00:00:00
Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

У межах циклу катехиз на тему восьми блаженств о. Григорій Рассоленко заглиблюється у Слово першого блаженства – «вбогі духом» – і запрошує до роздумів. Важливо розуміти, що вбогий, за словами отця, не означає бідний матеріально.
2025-07-10 00:00:00
"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

"Нічого немає більшого, ніж бути дитиною Бога", - о.Леонід Міхалець

В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.

2025-07-10 00:00:00
"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

"Жінки, вертайтеся до жіночності", - о.Віталій Козак

У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.

2025-07-09 00:00:00
Як говорити з дітьми про ангелів?

Як говорити з дітьми про ангелів?

З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів. 

2025-07-09 00:00:00