Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:25

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Христа Царя (Хмельницький)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Magistra vitae

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

Як знайти своє місце в Церкві?

Поділитись з друзями
Створено: 2021-11-23
Передача: Катехиза
Священник говорив про покликання мирян до апостоляту.
2. Церква була заснована для того, щоб, поширюючи Царство Христове по всій землі на славу Бога-Отця, зробити всіх людей учасниками спасительного ізбавління[4] і щоб через них увесь світ був спрямований до Христа. Всяка діяльність таїнственного Тіла, скерована на досягнення цієї мети, називається апостолятом, що його Церква здійснює через усіх своїх членів різними способами, бо християнське покликання за своєю природою є також покликанням до апостоляту. Як у живому тілі жоден член не буває зовсім пасивним, а бере участь у житті тіла та його діяльності, так і в Тілі Христовому, яким є Церква, все тіло “згідно з відповідним діянням кожного члена, від нього бере зріст” (Еф. 4:16). Крім того, поєднання та сполучення членів у цьому тілі є такими, що про член, який не діє в міру своїх сил для збільшення тіла, треба сказати, що він не приносить користі ані Церкві, ані собі самому.
У Церкві існують різноманітні служіння, однак місія її - єдина. Апостолам та їхнім наступникам Христос доручив завдання освячувати, навчати і правити від його імені та його владою. Але й миряни, будучи учасниками священичого, пророчого та царського служіння Христа, виконують свою частину місії всього Народу Божого у Церкві та світі[5]. Вони справді здійснюють апостолят своєю працею для проповідування Євангелія та освячення людей, а також задля вдосконалення земного устрою і сповнення його євангельським духом. Тому їхня праця на цьому полі дає виразне свідчення про Христа і служить спасінню людей. Оскільки для стану мирян властиво жити у світі й перебувати у вирі світських справ, то вони покликані Богом до того, щоб, палаючи християнським духом, виконати свою місію - бути закваскою в світі.

Відгуки

Єпископ Микола Лучок: "Фальшивий образ Бога завжди пов'язаний з Ворогом!"

Єпископ Микола Лучок: "Фальшивий образ Бога завжди пов'язаний з Ворогом!"

У період Адвенту, радісного очікування на прихід Господа, у катехизі єпископ-помічник Мукачівської дієцезії Микола Лучок говорив на тему "Очікування".
Наголошуючи на Правдивому образі Бога у житті кожного християнина, отець-єпископ запропонував зупинитися над запитанням: Який образ Бога у моєму серці?
6 причин, чому з рибалок можуть вийти найкращі проповідники

6 причин, чому з рибалок можуть вийти найкращі проповідники

У сьогоднішньому Євангеліє (Матвія 4, 18-22) читаємо як Ісус Христос покликав Якова, Йоана, Петра та Андрія. Всі вони були рибалками. Коментатори Євангеліє наголошують, що Господь обирає людей на служіння не за їх заслуга, однак, може зіграти на їх якостях і уміннях. Аналізуємо професію рибалок і віднаходимо багато спільного з проповідниками!
Життя - це Божий дар. На Хмельниччині працює дім самотньої матері де отримують допомогу жінки, які опинилися в скрутних  обставинах.

Життя - це Божий дар. На Хмельниччині працює дім самотньої матері де отримують допомогу жінки, які опинилися в скрутних обставинах.

Про право на життя згідно енцикліки Папи Римського Івана Павла ІІ "Євангеліє життя".
Гості ефіру: настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії (с. Писарівка Хмельницької обл) отець Роман Казьмєрчак. Також ви почуєте свідчення подружньої пари Анатолія та Олени Полякевич та сестри Альми (Дім захисту життя, с.Писарівка).
"Церква закликає нікого не примушувати вакциновуватися!" - владика Броніслав Бернацький

"Церква закликає нікого не примушувати вакциновуватися!" - владика Броніслав Бернацький

Єпископ Броніслав Бернацький пригадав, як в Україні очікували свято Різдва за Радянських часів, прокоментував останні події пов'язані із загрозливою ситуацію на фронті та пояснив як Церква ставиться до численних обмежень прав і свобод людей у зв'язку з черговою хвилею розповсюдження COVID-19.
"Душа першою приймає таїнства!" - отець Олександр Чумаков

"Душа першою приймає таїнства!" - отець Олександр Чумаков

Отець Олександр Чумаков продовжив цикл програм присвячений християнським засадам виховання. Особливий акцент покладений на місяць радісного очікування народження Ісуса Христа, який щойно розпочався за григоріанським календарем.