Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Царице Неба

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Яких трьох ворогів ми маємо перемогти? Слово Боже - це інструкція життя в перемозі, - отець Павло Вишковський.

Поділитись з друзями
Настоятель парафії Святого Миколая в Києві, отець Павло Вишковський про перемогу над силами темряви. 

"Сьогодні Господь закликає нас жити щохвилини в Його благодаті. Сьогодні двері храмів відкриті, щоби ми могли скинути із себе вантаж гріха та наблизилися до Бога. Слово Боже каже,що через гріх увійшла смерть, але люди шукають перепони між собою та Ним". 
"В Господі ми вже отримали перемогу, адже Ісус Христос переміг смерть, диявола та гріх і ми, віруючі люди вже в перемозі. В Коринті християни також мали багато проблем бо проникалися світом і втрачали ревність в Ісусі Христі. Тому Апостол Павло пише їм два суворі листи де викриває гріхи всередині спільноти. Спочатку в посланні до Коринтян Апостол пише про перемогу на прикладі стадіону, де змагаються між собою спортсмени і тільки один із них отримує перемогу", - розповідає отець Павло Вишковський.

Сьогодні ми відчуваємо втому та сумніви від війни. Ще більше вагань можуть відбуватися в житті віруючих людей, які розпочинають будувати тісні стосунки з Богом, а потім поступово починають нехтувати ними. 
Апостол Павло пише в посланні до Коринтян, що ми маємо подолати трьох ворогів: 

1. Смерть. Ми чуємо страшну статистику загибелі окупантів, а також багато наших бійців гине на Сході України. Ми розуміємо, що є смерть, але Христос подолав її коли воскрес та спустився у відхлань. Для віруючої людини смерть не є страшною, адже все життя ми готуємося до зустрічі з брамою смерті. Христос нам каже, що ми маємо триматися за Нього, щоб пройти браму смерті.  Нам варто готуватися все життя до смерті. 

Інколи люди через неспроможність триматися за руку Ісуса переживають смерть при житті. Через що мають панічні атаки.

2. Гріх. Апостол Павло пише, що: "Жало смерті - це гріх". Цього другого ворога під назвою "гріх" досвідчують усі християни. Але Христос переміг гріх і ми перемагаємо разом із Ним. Від моменту хрещення ми живемо для Христа та померли для гріха.
Коли Абрахам Лінкольн відмінив рабство то багато рабів та рабовласників не могли цьому повірити та продовжували й далі бути в рабстві. Так і з нами сьогодні часто виходить. Бог подарував нам свободу бо ми створенні по Його образу та подобою. Він так довіряв людині, що дав вільную волю для перемоги в Ісусі Христі, який скасував рабство гріха. 

Сьогодні Господь закликає нас жити кожної хвилини в Його благодаті. Сьогодні двері храмів відкриті, щоби люди мали змогу скинути із себе вантаж гріха та наблизилися до Бога. Слово Боже каже,що через гріх увійшла смерть, але люди шукають перепони між собою та Богом. 

3. Закон. Коли говоримо про Божий Закон то ми досліджуємо Його правила життя, щоб не впасти у прірву та не загинути. Але народу Божому було мало Закону і вони придумали численні правила. Але, як каже апостол, ми в Ісусі перемогли Закон.Святе Писання говорить до нас що немає спокуси понад сили. Тобто ми можемо перемогти гріх. 

Ми часто хочемо нарікати, але нам рекомендовано радіти та дякувати Богові. І коли боляче та тяжко - прославляйте Бога і переможете диявола, який тікає від прослави. Слово Боже нагадує нам, що ми є світлом для світу та сіллю землі. І на це потрібно нам звертати увагу особливо ретельно на життєвій дорозі. 

І ще додам, друзі, віруюча людина - це та особа, яка довіряє Богові та стверджує перемогу Христа у своєму житті попри все. Також ми маємо вибілювати свої шати через сповідь. 

Відгуки

Кожна жінка після аборту переживає тяжкі душевні муки. Дім захисту життя відкритий для жінок в кризових ситуаціях.

Кожна жінка після аборту переживає тяжкі душевні муки. Дім захисту життя відкритий для жінок в кризових ситуаціях.

Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, отець Роман Казьмерчак в катехизі надає пояснення листа до сімей Святого ІванаПавла ІІ.  

Для самотніх вагітних жінок працює "Дім захисту життя" де кожна жінка в кризовій ситуації може знайти притулок та жити до народження дитини та після. Звертайтеся для консультацій  0673083382Відпустити минуле та розпочати новий етап життя. Слухати розум чи відчувати серцем?

Відпустити минуле та розпочати новий етап життя. Слухати розум чи відчувати серцем?

Про важливість відпускати минуле та приймати нове розповідає сестра Дамяна Галущак у програмі "У ваших намірах". "Наші думки мінливі та постійно змінюються вони нестабільні".
Хто ходить в любові Божій в усьому знайде Його присутність та сенс. Про правила молитви правовірних Євреїв розповідає отець Олександр Кушта.

Хто ходить в любові Божій в усьому знайде Його присутність та сенс. Про правила молитви правовірних Євреїв розповідає отець Олександр Кушта.

Про молитву та структуру Єврейської духовності розповідає отець Олександр Кушта. В який спосіб моляться Євреї та що ми можемо застосувати у своєму житті вже сьогодні?
Смуток і тривога в нестабільному світі. Як знайти опору в житті?

Смуток і тривога в нестабільному світі. Як знайти опору в житті?

Отець Міхал Бранкевіч розпочинає новий цикл катехиз про невпевненність у завтрашньому дні через призму Душпастирської конституції про Церкву в сучасному світі. "Щоб допомогти людині звільнитися від залежностей потрібно вказати їй на те, що вище всіх захоплень". 
Відмежуйтеся, щоб відновити внутрішню рівновагу. Нам потрібно навчитися безпристрастності від Божих угодників, - отець Олег Кіндій.

Відмежуйтеся, щоб відновити внутрішню рівновагу. Нам потрібно навчитися безпристрастності від Божих угодників, - отець Олег Кіндій.

Про життя пустельного отця Афанасія Олександрійського в катехизі розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів). Викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.

"Богослов'я Афанасія Великого - це богослов'я перспективності та процвітання, що підносять людство до Неба.