Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Яких трьох ворогів ми маємо перемогти? Слово Боже - це інструкція життя в перемозі, - отець Павло Вишковський.

Поділитись з друзями
Настоятель парафії Святого Миколая в Києві, отець Павло Вишковський про перемогу над силами темряви. 

"Сьогодні Господь закликає нас жити щохвилини в Його благодаті. Сьогодні двері храмів відкриті, щоби ми могли скинути із себе вантаж гріха та наблизилися до Бога. Слово Боже каже,що через гріх увійшла смерть, але люди шукають перепони між собою та Ним". 
"В Господі ми вже отримали перемогу, адже Ісус Христос переміг смерть, диявола та гріх і ми, віруючі люди вже в перемозі. В Коринті християни також мали багато проблем бо проникалися світом і втрачали ревність в Ісусі Христі. Тому Апостол Павло пише їм два суворі листи де викриває гріхи всередині спільноти. Спочатку в посланні до Коринтян Апостол пише про перемогу на прикладі стадіону, де змагаються між собою спортсмени і тільки один із них отримує перемогу", - розповідає отець Павло Вишковський.

Сьогодні ми відчуваємо втому та сумніви від війни. Ще більше вагань можуть відбуватися в житті віруючих людей, які розпочинають будувати тісні стосунки з Богом, а потім поступово починають нехтувати ними. 
Апостол Павло пише в посланні до Коринтян, що ми маємо подолати трьох ворогів: 

1. Смерть. Ми чуємо страшну статистику загибелі окупантів, а також багато наших бійців гине на Сході України. Ми розуміємо, що є смерть, але Христос подолав її коли воскрес та спустився у відхлань. Для віруючої людини смерть не є страшною, адже все життя ми готуємося до зустрічі з брамою смерті. Христос нам каже, що ми маємо триматися за Нього, щоб пройти браму смерті.  Нам варто готуватися все життя до смерті. 

Інколи люди через неспроможність триматися за руку Ісуса переживають смерть при житті. Через що мають панічні атаки.

2. Гріх. Апостол Павло пише, що: "Жало смерті - це гріх". Цього другого ворога під назвою "гріх" досвідчують усі християни. Але Христос переміг гріх і ми перемагаємо разом із Ним. Від моменту хрещення ми живемо для Христа та померли для гріха.
Коли Абрахам Лінкольн відмінив рабство то багато рабів та рабовласників не могли цьому повірити та продовжували й далі бути в рабстві. Так і з нами сьогодні часто виходить. Бог подарував нам свободу бо ми створенні по Його образу та подобою. Він так довіряв людині, що дав вільную волю для перемоги в Ісусі Христі, який скасував рабство гріха. 

Сьогодні Господь закликає нас жити кожної хвилини в Його благодаті. Сьогодні двері храмів відкриті, щоби люди мали змогу скинути із себе вантаж гріха та наблизилися до Бога. Слово Боже каже,що через гріх увійшла смерть, але люди шукають перепони між собою та Богом. 

3. Закон. Коли говоримо про Божий Закон то ми досліджуємо Його правила життя, щоб не впасти у прірву та не загинути. Але народу Божому було мало Закону і вони придумали численні правила. Але, як каже апостол, ми в Ісусі перемогли Закон.Святе Писання говорить до нас що немає спокуси понад сили. Тобто ми можемо перемогти гріх. 

Ми часто хочемо нарікати, але нам рекомендовано радіти та дякувати Богові. І коли боляче та тяжко - прославляйте Бога і переможете диявола, який тікає від прослави. Слово Боже нагадує нам, що ми є світлом для світу та сіллю землі. І на це потрібно нам звертати увагу особливо ретельно на життєвій дорозі. 

І ще додам, друзі, віруюча людина - це та особа, яка довіряє Богові та стверджує перемогу Христа у своєму житті попри все. Також ми маємо вибілювати свої шати через сповідь. 

Відгуки

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року. 
Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.