В Родині Радіо Марія
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Новини
Голос народу, голос Божий
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Відкриваючи таємниці християнства
Катехиза
Меса
Розарій
Релігієзнавиця Ольга Володимирівна Недавня в ефірі Радіо Марія підсумовує ключові церковні події 2024 року. До обговорення увійшли такі теми: вплив ватиканської дипломатії на звільнення українських полонених, освячення Хресної Дороги в Шаргороді, інтронізації єпископів в Українській Греко-Католицькій Церкві, кардинал-українець: його роль і значення для Церкви.
"Ватиканська дипломатія існує вже два тисячоліття. Католицька Церква, яку очолює Папа Римський, — це найстаріша і найбільша інституція, яка безперервно функціонує на Землі. Вдумайтеся в це. Вона пережила різні часи та виклики й встояла до сьогоднішнього дня.
Церковна дипломатія схожа на айсберг: те, що ми бачимо на поверхні, — це лише невелика частина, більшість залишається прихованою. Коли Папа говорить щось, що викликає обурення чи нерозуміння у суспільстві, це не буває випадковим — випадковостей у Ватикані немає. Якщо слова Папи викликають критику, значить, ця критика була очікуваною. Інше питання — з якою метою Папа розраховує на таку реакцію.
Мені, як спеціалісту, зрозуміло, чому це відбувається..." — зазначила релігієзнавиця Ольга Недавня, коментуючи особливості ватиканської дипломатії".