A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 134

Яків: від ганебної втечі до мужньої битви
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

19:00

Трансляція з Ватикану

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

Яків: від ганебної втечі до мужньої битви

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-17
Передача:
Автор:
Історія Якова сягає від втечі від помсти брата до відкритої зустрічі з боротьбою, з труднощами, зі страхом вночі. Яків перевів свою сім'ю на інший бік ріки Яббок, а сам залишився. Він ніби хотів зустріти своє старе життя, яке йшло по його слідах. І битву він прийняв без жінок і дітей, худоби і багатсва, сам-один. Коли Яків втікав з дому батьків від страху він просто заснув, не міг витримати цю темряву. Сон в пустелі можемо сприймати як духовну втечу від проблем, самотності. На цей раз Яків має можливість втікти, але залишається боротися. І вранці, покалічений, зранений, але з новим ім'ям і Божою славою іде на зустріч з братом. Що змінило колишнього шахрая і боягуза, брехуна і крадія батьківського благословення? Бог...


Як вдається Якову змінити свій менталітет? Спочатку ми бачимо зухвалого шахрая, Яків не поважав свого брата, а в кінці впокроюється і вибирає поставу смирення. Приходячи до брата, звертається до нього як до пана, хоча відомо, що Ісав продав своє право первородності Якову за сочевицю. Тобто Яків, за традиціями єврейського первородства мав би вважатися старшим братом, але він впокорюється перед Ісавом. Яків таким зверненням до Ісава ніби повертає йому первородство.
Ця зустріч є дуже важкою. Яків не знає до кінця, що станеться, коли зустрінеться з братом. Яків від ситуації впевненості в домі Лавана має піти в ситуацію невпевненості і небезпеки. Він повертається до свого брата не як жебрак, але дуже багатою особою. Чому Яків не залишається в комфорті дому Лавану? Навіщо йому іти в небезпеку, навіть якщо там – обіцяна Богом земля? На ці питання ив зможете знайти відповідь в катихизі отця Растислава Дворового. Але найголовніше кожен в Слові Божому може побачити себе та Бога, почути Його голос і навіть піти за Ним з довірою.
 

Відгуки

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

В новій передачі "Musa sapientum або просто банан", створеній у співпраці ХСП та Родини, говорили про освіту. Інфопривід нам дало скандальне інтерв'ю пані Ганни Новосад, в якому вона озвучила намір розбудовувати гендерно нейтральну освіту та наголосила на ролі антидискримінаційних комітетів, як інструментів протидії освітнім курсам на зразок "Основи сім'ї" (прохристиянським, просімейним курсам).
Гості-освітяни Олеся Горгота, Марія Меньшова та Адріан Буковинський висловили сумнів щодо політичної самостійності пані міністерки та поділилися своїм баченням небезпек, які стоять перед шкільною освітою України.
Родина та Християнська Служба Порятунку
ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)
Марійна катехиза

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам
Читання 14 травня

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?
Читання 13 травня

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.