Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

Якою є наша молитва - такою є наша віра, - отець Григорій Рассоленко

Поділитись з друзями
Продовжуємо роздуми про молитву та спробуємо оновити своє прагнення до молитви у денній катехизі з отцем Григорієм Рассоленком. "Молитва, як говорить катехизм Церкви - це життя нового серця".
Молитва має нас оживити, але ми часто забуваємо про Того, хто є нашим усім життям. Тому потрібно згадувати Бога частіше ніж ми відпочиваємо. Такі моменти стають опорою інтенсивності та тривалості молитви. Молитва - це потреба нашого серця, адже старе серце схиляє нас до гріха та віддаляє від Бога. Тому потреба в молитві існує постійно. Тому щоб джерело Божої любові не зникало існує інтентивна молитва, коли я занурююся в Бога. 


Минулого разу ми говорили про різні форми молитви. Ми можемо звертати наші слова та серце до Бога різними способами.

Види молитви:
1. Устна молитва, якої ми вчимося з дитинства. Тут ми молимося словами сподвижників молитви і якою є наша молитва - такою є наша віра. Ми маємо не цуратися й написаних молитв, адже хтось має улюблені до Ісуса Христа, Пресвятої Трійці ... але не забуваймо звертатися до Бога своїми словами, адже нам хочеться вилити своє серце в довільній формі. 

2. Розважання. Це наступна форма молитви коли наша душа відкривається не тільки коли ми говоримо, а й коли слухаємо Бога. Наприкінці катехизи ми зробимо медитацію, адже скільки б я не говорив , який солодкий мед цого смак зрозуміємо тоді, коли спробуємо.

3. Комплектативна молитва. Це дружнє спілкування з тим хто тебе любить. Це відкриття серця до серця. Як порівняння можна навести спілкування двох закоханих, коли ми зустрічаємося з тим, кого кохає наше серце. Святі живуть в неустанній комплектативній молитві - це перебування з Богом, яке не виразити словами.

1. Для молитви потрібно приділити час. Необхідний мінімум - 15 хвилин.2. Місце молитви. У християн має бути місце для молитви, але звершувати її можна скрізь.

Обов'язково подбайте, щоб під час молитви Вас ніхто та ніщо не відволікав.
Медитація вимагає від нас спокійного зосередження на чомусь одному, адже мозок людини здатен ефективно в один момент нормально робити тільки одну справу.

Відгуки

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Віра - не для тих, хто є "супермен", але для тих, хто звичайна "маленька" людина." - говорить о.Ігор Шклярук в катехизі про Святу Маленьку Терезку. 
"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

Про надію на підставі псалма 126 розповідає брат Збігнєв Савчук з ордену братів менших капуцинів (м. Красилів). "Навіть при безнадії та в сльозах продовжуйте читати Біблію. Великою підтримкою є щоденна участь у Службі Божій".
"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

Як система 12 кроків допомогла кардинально покращити власне життя розповідає пані Софія - членкиня спільноти Ал-Анон. "Змінити в своїй поведінці те, що тільки погіршує ситуацію, і знайти здоровий спосіб реагування на проблему – це цілком реальні завдання. Збори Ал-Анон дають можливість вчитися на досвіді інших людей, які стикалися зі схожими проблемами".



"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Забобонні люди схильні до інфантильності, адже так зручно перекласти власну відповідальність на стихії, явища та інші чинники". Про марну віру та магічне мислення розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль. 
Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького відповідального за музичне душпастирство молоді Кам'янець-Подільської Дієцезії. В цьому повчанні священник розповідає про класифікацію музики в Церкві, зокрема йдеться про релігійну, церковну, сакральну, та літургійну музику. Катехит будує свою науку на основі книги отця Іринея Павляка, де йдеться про літургійну музику після Другого Ватиканського Собору.