Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Якою є наша молитва - такою є наша віра, - отець Григорій Рассоленко

Поділитись з друзями
Продовжуємо роздуми про молитву та спробуємо оновити своє прагнення до молитви у денній катехизі з отцем Григорієм Рассоленком. "Молитва, як говорить катехизм Церкви - це життя нового серця".
Молитва має нас оживити, але ми часто забуваємо про Того, хто є нашим усім життям. Тому потрібно згадувати Бога частіше ніж ми відпочиваємо. Такі моменти стають опорою інтенсивності та тривалості молитви. Молитва - це потреба нашого серця, адже старе серце схиляє нас до гріха та віддаляє від Бога. Тому потреба в молитві існує постійно. Тому щоб джерело Божої любові не зникало існує інтентивна молитва, коли я занурююся в Бога. 


Минулого разу ми говорили про різні форми молитви. Ми можемо звертати наші слова та серце до Бога різними способами.

Види молитви:
1. Устна молитва, якої ми вчимося з дитинства. Тут ми молимося словами сподвижників молитви і якою є наша молитва - такою є наша віра. Ми маємо не цуратися й написаних молитв, адже хтось має улюблені до Ісуса Христа, Пресвятої Трійці ... але не забуваймо звертатися до Бога своїми словами, адже нам хочеться вилити своє серце в довільній формі. 

2. Розважання. Це наступна форма молитви коли наша душа відкривається не тільки коли ми говоримо, а й коли слухаємо Бога. Наприкінці катехизи ми зробимо медитацію, адже скільки б я не говорив , який солодкий мед цого смак зрозуміємо тоді, коли спробуємо.

3. Комплектативна молитва. Це дружнє спілкування з тим хто тебе любить. Це відкриття серця до серця. Як порівняння можна навести спілкування двох закоханих, коли ми зустрічаємося з тим, кого кохає наше серце. Святі живуть в неустанній комплектативній молитві - це перебування з Богом, яке не виразити словами.

1. Для молитви потрібно приділити час. Необхідний мінімум - 15 хвилин.2. Місце молитви. У християн має бути місце для молитви, але звершувати її можна скрізь.

Обов'язково подбайте, щоб під час молитви Вас ніхто та ніщо не відволікав.
Медитація вимагає від нас спокійного зосередження на чомусь одному, адже мозок людини здатен ефективно в один момент нормально робити тільки одну справу.

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".