Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Літургія Східний обряд

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

"Якщо Господь допускає таке випробування - значить і це є на користь!" - владика Євстратій Зоря про війну, гендер, щеплення та страждання українського народу

Поділитись з друзями
У великому інтерв'ю на Радіо Марія речник Православної Церкви України владика Євстратій Зоря відповів на запитання пов'язані із карантинними обмеженнями, ратифікацією Стамбульської конвенції, Законом про капеланство, відсторонення титулярного єпископа Шепетівського Адріана (Кулика) та страждання українського народу.
"Не буду висловлювати офіційної позиції, щодо карантину, скажу як священнослужитель.

Перше, це дотримання карантинних норм, які були запроваджені ще відпочатку пандемії. Ми робили і робимо з державою і спеціалістами все можливе, щоб максимально убезпечити наших вірних в час їх перебування в храмі та їх участі у Богослужіннях.

Очевидно, що значною мірою це є ефективним. Другий рік ми це проходимо.
Є ті, що мають щеплення, є ті, які не роблять вакцинацію з тих чи інших причин. Законом Церква не наділена правом і не мають повноваження щодо перевірки медичних документів!

Друге, ВРЦІРО і наша Церква неодноразово підкреслювали, що не має богословських чи релігійних упереджень з приводу процедури щеплення! Водночас, ми ясно, логічно і переконливо говорили: не може Церква брати на себе ті питання в яких вона не є фахово уповноважена! Ми не можемо засвідчувати якість тих чи інших медичних препаратів та процедур. Не можемо говорити, що та чи інша особа має застереження або потребу в тих чи інших процедурах. Тому ми розділяємо ті компетенції, що стосуються нас, як спільноти вірних і ті компетенції, що стосуються лікарів і держави.

Те що стосується держави - вони виконують і ми їх в цьому підтримуємо! Було б дивно чути від медичних спеціалістів якісь твердження щодо Догмату про Пресвяту Трійці, вчення про Євхаристію чи дискусію про Примат римського єпископа в Церкві", - відповів речник ПЦУ Євстратій Зоря.

Відгуки

"Україна переможе, коли всі церкви почнуть за це ревно молитися!" - Михайло Паночко

"Україна переможе, коли всі церкви почнуть за це ревно молитися!" - Михайло Паночко

Як перемогти окультний Кремль? - про це говорили з Старшим єпископом Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайлом Паночком.
Чим можу послужити?

Чим можу послужити?

Ведучі Радіо Марія Максим Приступа та Іваницький Сергій згадують кардинала Любомира Гузара, який спочив рівно 5 років тому (31 травня, 2017 року) та архієпископа Петра Мальчука, якого не стало 27 травня, 2016 року.
"Арестович на ТБ виконує функцію священника - замовляючи біль і тривогу", - Сакен Аймурзаєв

"Арестович на ТБ виконує функцію священника - замовляючи біль і тривогу", - Сакен Аймурзаєв

Сакен Аймурзаєв  дав оцінку інформаційній війні у російсько-українському протистоянні.
Чи варто довіряти Олексію Венедіктову, Ларисі Латиніній та іншим ліберальним експертам з росії? 
Чому почався бум на астрологів та мольфарів на ТБ і зійшов нанівець попит на священників? - довкола цих запитань і зосередилась наша розмова."Бог точно має свій план спасіння!" - отець Ростислав Пендюк про ядерну загрозу та дезорієнтованість окупантів

"Бог точно має свій план спасіння!" - отець Ростислав Пендюк про ядерну загрозу та дезорієнтованість окупантів

"Мене на війні нічого не вражає! Я очікував саме такої реакції від нашої молоді", - наголосив Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.
"На війні відчув себе безсмертним! Мене обстрілювали, підривали; до мене «прилітало і свистіло», але я постійно відчував Божий захист!" - отець Макарій Дядюсь

"На війні відчув себе безсмертним! Мене обстрілювали, підривали; до мене «прилітало і свистіло», але я постійно відчував Божий захист!" - отець Макарій Дядюсь

Храм парафії Святого Миколая Чудотворця у Волновасі, де настоятель та капелан ПЦУ отець Макарій Дядюсь, окупанти майже знищили. Поранений священник зараз знаходиться у рідному Луцьку. Душпастир має багату на події біографію, у якій вистачить приголомшливих історій не на один том мемуарів.