В ефірі програми говорили про досконалу любов. Між подружжям, батьками і дітьми та людиною і Богом
"Люблю тебе, навіть, якщо не змінишся, станеш гіршою! - Так має говорити чоловік дружині, - радить священик. - Мене немає. Я живу тобою. А отже, нема кого ображати. Я цілковито заінвестував у тебе! Думаю, що закоханість зникає тільки тоді, коли я люблю в улюбленій особі себе. Кохаю те, що можу робити їй добро, любити її, реалізовувати в ній свої потреби. Смакую в неї, але смакую Я. Це може зникнути. Натомість, якщо з'являється екстаз виходу з себе, з човна, для служіння, почну ходити по воді, служити їй. Коли кохана відповідає на мою любов, то я матиму чудові пережиття, бо житиму нею. А коли вона відійшла від мене, кинула - я буду сититися стражданнями. Але цей вогонь любові мого серця буде горіти, якщо матиму той екстаз служіння, добра. У разі, коли думаю лише егоцентрично, можуть з'явитися наслідки: алкоголь, скандали, бійки. Бо не живемо один одним. Тому важливо НАПОЧАТКУ розібратися чи то є любов чи ні. Бо можемо плутати. Думати, що то любов, а насправді ми бачили в людині лише об'єкт для задоволення своїх потреб. Якщо я люблю, то люблю до кінця, навіть якщо моя крихітка перетвориться на демона. Любов губиться, бо не знає, як більше ощасливити другу особу. Чи вмерти першому, коли зістаріємося, чи просити у Бога, щоб вмерла вона, щоб їй дуже не страждати на моїх похоронах. Загадка - справжнє ТАЇНСТВО любов!"
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.