Стиліст-шоппер Руслана Погляд, розповідаючи про особливості своєї професії, пояснювала, як жінці християнці одягатися стильно, красиво та стримано, не вульгарно.
Гостя пояснила, як підбирати речі на різні випадки життя та що означає "капсульний" метод.
"Краще купувати якісний одяг, ніж синтетичний, але це не має бути принципово. Світ рухається до мінімалізму, тобто краще менше одягу, але якісного, а ніж багато одягу - низької якості, - розповідає Руслана.
Звичайно, перед оновленням власного гардеробу маємо пам'ятати про фінансові можливості, тому що якісні речі коштують відповідно більше ніж одяг із штучних тканин.
Майже у кожному храмі ми можемо побачити інформаційний плакат із зображенням, як одягатися. Коли у нас свято (неділя - це свято) і до нас приходять гарно одягнені гості, нам дуже приємно, адже вони готувалися до зустрічі з нами. Якщо збираємося на Літургію в неділю, пам'ятаймо, що ми одягаємося для самого Господа.
Мої діти дуже не люблять одягатися гарно до храму, але я їм пояснюю, що неділя один день на тиждень, ми йдемо до Господа і це вони роблять заради мене, бо я попросила".
У програмі одна із засновниць молодіжного католицького гурту "Кана" - Христина Каплунська.
У програмі "У ваших намірах" продовжуємо цикл зустрічей з людьми, які присвятили своє життя Богу. Цього разу історією свого покликання ділиться сестра Уршуля Бистрицька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
7 червня 2025 року відбулася спільна молитва "ЗА МИР" на Меджугорських молитовних зустрічах в Санктуарії Матері Божої Фатімської в Довбиші. Пропонуємо вашій увазі запис свідчень гостей з Меджугор'я: о. Звоніміра Павічіча, настоятеля парафії св. Якова, Терезії Ґажійової зі спільнотою «Світло Марії».
У студії Радіо Марія членкині Руху Фоколяре: с. Міра Мілавец, Христина Гарбуз, Соломія Гребеняк-Дубова й Оксана Бодак. Гості розповідають про Католицький рух Фоколярів (італ. Focolare — «родинне вогнище»), а також про книжку "Мистецтво любити", написану засновницею Руху - К'ярою Любіх.
Що нам заважає прийти до Христа? Що нас не допускає до нашого Творця? Відповідає на ці питання монах Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ, отець Василь Іванів.