Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Трансляція Розарію з Кібехо (Руанда)

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

З благословіння Йоана Павла ІІ Неокатехуменальна спільнота у Рівному зміцніла та збільшилася у кількості

Поділитись з друзями
З нагоди 20 років, як Папа Римський Йоан Павло ІІ відвідав Україну з пастирським візитом, розмовляли з отцем Григорієм Драусом, настоятелем римо-католицької парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.
Пригадуючи паломництва до Львова та Києва, де святий Папа зустрічався з українцями, священник розповів про організацію поїздок з Рівного на такі зустрічі та плоди спільного пережиття Євхаристії з святим Йоаном Павлом ІІ.
У другій частині програми настоятель львівської парафії поділився, як Папа Римський впливав на формування особистого покликання до священства.
"Багато різних людей приходили до мене у місті Рівному. Вони не завжди були нашими парафіянами. Усі вони хотіли зустрітися з Йоаном Павлом ІІ. Більшість тих людей я навіть не знав, - розповідає отець Григорій.

- На зустріч молоді з Папою Римським ми організували запис фільму "Ісус". Цей фільм був записаний на дисках у кількості десяти тисяч, які волонтери роздавали бажаючим у Львові на Сихові.

На початку Меси в Києві на іподромі наш парафіянин із Неокатехументальної спільноти мав нести полотно на Принесення Дарів у часі Літургії і не знав, що сказати до Папи Римського, то я порадив йому наступне: "Святіший Отче, Неокатехуменальні спільноти з Рівного вітають і просять благословіння". Йоан Павло ІІ, почувши, підняв голову і промовив: "Благословляю!"
І після цього у Рівному сталося багато чуд. Збільшилася спільнота, заснувалася ще одна парафія, багато дітей народжувалося у наших парафіян, багато катехистів і до сьогоднішнього дня парафії у Рівному розвиваються на славу Божу.

В шкільні роки я відвідував гурток біології. Мені дуже подобалося розглядати клітини у мікроскоп і, завдячуючи цим додактовим урокам точної науки, я зрозумів, що лише Господь міг створити досконалий світ.

У моєму розпізнанні існування Господа допомогли дві особи власним прикладом життя. Ми з другом відвідували будинок для осіб з особливими потребами, де жив віруючий студент. Цей хлопчина мав мир у серці лише через власну міцну віру у любов Бога до нього. А іншою особою був Йоан Павло ІІ, якого я бачив, як зрілу та досконалу особистість".


Відгуки

Біблія про виховання дітей

Біблія про виховання дітей

Вчитель Церкви Ісуса Христа у Тернополі Андрій Дворницький про виховання дітей через призму Святого Писання.
Старе тернопільське кладовище. Могили воїнів і діячів Перших визвольних змагань.

Старе тернопільське кладовище. Могили воїнів і діячів Перших визвольних змагань.

Подорожуємо з істориком та краєзнавцем Володимиром Салуком історією Тернопільщини. В Тернополі, на старому (Микулинецькому) кладовищі захоронено багато українців, які воювали у Першу світову війну, в лавах Легіону УСС, в арміях УНР та ЗУНР. Також збереглися могили державних діячів українських незалежних республік 1917-1921 рр.

Бути християнином. Як твердо стояти у вірі?

Бути християнином. Як твердо стояти у вірі?

В ефірі митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик, ПЦУ. "Як бути християнином у сучасному світі?"
Біблійна доля Ізраїля

Біблійна доля Ізраїля

Історія становлення Ізраїля. Служитель церкви Ісуса Христа Андрій Дворницький провадить слухачів Радіо Марія сторінками Святого Письма. 
Дім Милосердя. "Ми день розпочинаємо зі Святої Літургії", - Тетяна Дубина

Дім Милосердя. "Ми день розпочинаємо зі Святої Літургії", - Тетяна Дубина

Про благодійну організацію "Дім Милосердя" у Чорткові розповідає Тетяна Дубина