З нагоди 20 років, як Папа Римський Йоан Павло ІІ відвідав Україну з пастирським візитом, розмовляли з отцем Григорієм Драусом, настоятелем римо-католицької парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.
Пригадуючи паломництва до Львова та Києва, де святий Папа зустрічався з українцями, священник розповів про організацію поїздок з Рівного на такі зустрічі та плоди спільного пережиття Євхаристії з святим Йоаном Павлом ІІ.
У другій частині програми настоятель львівської парафії поділився, як Папа Римський впливав на формування особистого покликання до священства.
"Багато різних людей приходили до мене у місті Рівному. Вони не завжди були нашими парафіянами. Усі вони хотіли зустрітися з Йоаном Павлом ІІ. Більшість тих людей я навіть не знав, - розповідає отець Григорій.
- На зустріч молоді з Папою Римським ми організували запис фільму "Ісус". Цей фільм був записаний на дисках у кількості десяти тисяч, які волонтери роздавали бажаючим у Львові на Сихові.
На початку Меси в Києві на іподромі наш парафіянин із Неокатехументальної спільноти мав нести полотно на Принесення Дарів у часі Літургії і не знав, що сказати до Папи Римського, то я порадив йому наступне: "Святіший Отче, Неокатехуменальні спільноти з Рівного вітають і просять благословіння". Йоан Павло ІІ, почувши, підняв голову і промовив: "Благословляю!"
І після цього у Рівному сталося багато чуд. Збільшилася спільнота, заснувалася ще одна парафія, багато дітей народжувалося у наших парафіян, багато катехистів і до сьогоднішнього дня парафії у Рівному розвиваються на славу Божу.
В шкільні роки я відвідував гурток біології. Мені дуже подобалося розглядати клітини у мікроскоп і, завдячуючи цим додактовим урокам точної науки, я зрозумів, що лише Господь міг створити досконалий світ.
У моєму розпізнанні існування Господа допомогли дві особи власним прикладом життя. Ми з другом відвідували будинок для осіб з особливими потребами, де жив віруючий студент. Цей хлопчина мав мир у серці лише через власну міцну віру у любов Бога до нього. А іншою особою був Йоан Павло ІІ, якого я бачив, як зрілу та досконалу особистість".
Відгуки
Не могло відбутися спасіння поза людииною, Марія відіграє важливу роль у житті людства про це говорить митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик, ПЦУ
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата про місію католицької школи та вчителів.
"Відповідь на питання про те, як шукати живий зв'язок з Богом, дає нам подія Преображення Господнього", — митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор (Писик), Православна Церква України.
Митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик, Православної церкви України у циклі програм "Літургійний рік" пояснює значення успенського посту.
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.