З нагоди 20 років, як Папа Римський Йоан Павло ІІ відвідав Україну з пастирським візитом, розмовляли з отцем Григорієм Драусом, настоятелем римо-католицької парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.
Пригадуючи паломництва до Львова та Києва, де святий Папа зустрічався з українцями, священник розповів про організацію поїздок з Рівного на такі зустрічі та плоди спільного пережиття Євхаристії з святим Йоаном Павлом ІІ.
У другій частині програми настоятель львівської парафії поділився, як Папа Римський впливав на формування особистого покликання до священства.
"Багато різних людей приходили до мене у місті Рівному. Вони не завжди були нашими парафіянами. Усі вони хотіли зустрітися з Йоаном Павлом ІІ. Більшість тих людей я навіть не знав, - розповідає отець Григорій.
- На зустріч молоді з Папою Римським ми організували запис фільму "Ісус". Цей фільм був записаний на дисках у кількості десяти тисяч, які волонтери роздавали бажаючим у Львові на Сихові.
На початку Меси в Києві на іподромі наш парафіянин із Неокатехументальної спільноти мав нести полотно на Принесення Дарів у часі Літургії і не знав, що сказати до Папи Римського, то я порадив йому наступне: "Святіший Отче, Неокатехуменальні спільноти з Рівного вітають і просять благословіння". Йоан Павло ІІ, почувши, підняв голову і промовив: "Благословляю!"
І після цього у Рівному сталося багато чуд. Збільшилася спільнота, заснувалася ще одна парафія, багато дітей народжувалося у наших парафіян, багато катехистів і до сьогоднішнього дня парафії у Рівному розвиваються на славу Божу.
В шкільні роки я відвідував гурток біології. Мені дуже подобалося розглядати клітини у мікроскоп і, завдячуючи цим додактовим урокам точної науки, я зрозумів, що лише Господь міг створити досконалий світ.
У моєму розпізнанні існування Господа допомогли дві особи власним прикладом життя. Ми з другом відвідували будинок для осіб з особливими потребами, де жив віруючий студент. Цей хлопчина мав мир у серці лише через власну міцну віру у любов Бога до нього. А іншою особою був Йоан Павло ІІ, якого я бачив, як зрілу та досконалу особистість".
Будьте милосердні до себе та до інших. Пам'ятайте, що подолання гріха - це процес, а не одноразова подія. Будьте терплячими до себе, покладайтеся на Бога, і Він допоможе вам у цій боротьбі. Говоримо про подолання гріха у щоденному житті з отцем Василієм Іванівим, Чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ.
Дитяча програма "Божі мудрагелики" - це цікава вікторина, яку провадять діти, заохочуючи слухачів до молитви та читання Святого Письма. За правильні відповіді на поставлені запитання юні слухачі отримують чудові призи.
У програмі "У ваших намірах" - Ірина Назаренко, відповідальна від Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ за католицькі заклади освіти в Україні, вчителька християнської етики та музичного мистецтва в салезіянському ліцеї "Всесвіт" у Житомирі.
"Божа любов на Голгофі – це любов, яка відновлює, яка зцілює, яка дарує надію", - отець Василь Іванів Чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ.
"Моє покликання - це прояв Божого милосердя", - у програмі "У Ваших намірах" розповідає о. Томаш Мавріч, Генеральний настоятель Конгрегації Місії святого Вікентія де Поля.