Молитовна спільнота "Світло Марії" закликає до безперервної молитви і посту за мир в Україні. За словами організаторів до цієї ініціативи вже долучилося чимало наших співгромадян. Цей ефір скоординує усіх бажаючих. Для тих хто хоче стати учасником молитовних груп, варто зареєструватися зайшовши на сайт:
Молитва і піст за мир – Молитва і піст (molytvapist.org)
Дорогі брати і сестри в Україні!
Богородиця в Меджуґор’ї закликає нас, що тільки молитвою й постом можемо зупинити війни. Ми віримо Її словам.
«Прагну від вас, щоб ви відновили піст і молитву у своїх сім’ях і щоб спонукали й інших до молитви за мир. Дорогі діти, хочу, аби ви зрозуміли серйозність ситуації і що багато з того, що станеться, залежить від вашої молитви та витривалості. Дорогі діти, Я з вами й закликаю вас, щоб ви з серйозністю почали молитися і постити…» 20.10.2023
«Моліться за Мої плани миру. Ви потрібні Мені. З вами Я можу здійснити мир. Боріться проти зла. Вирішіть вибрати мир. Будьте витривалі в цьому…» 07.10.2023
«Жертвуйте й постіть за мир. В одному посланні Я вам сказала, що молитвою та постом можете зупинити війни. Тому витривайте в молитві…» 14.10.2023 р.
Її материнська порада звучить, як відлуння слів Ісуса до апостолів:
“Цей рід нічим не можна вигнати, тільки молитвою та постом” (Мк. 9: 29).
Безперервну молитву Розарію та піст за мир ми розпочали 1 жовтня 2014 р. та продовжуємо й до сьогодні. Уже протягом дев’яти років день за днем, 24 години на добу, просимо разом із вами й багатьма друзями з усього світу за мир. (Iнформація на: www.mir.com.hr).
Марія закликає нас молитися, постити, жертвувати ще більше. Вoнa закликає нас молитися разом, створювати молитовні групи.
«Як окремі люди, Мої діти, ви не можете зупинити зла, яке хоче захопити світ і знищити його».
Кожен із нас важливий, особливо ті, хто був у Меджуґор’ї. Відновімо сімейну молитву й створімо молитовну групу. Кожен із нас може почати молитися більше.
«Дітоньки, моліться й радійте разом зі Мною за кожне серце, яке навернулося й стало знаряддям миру у світі. Молитовні групи є сильні — через них, дітоньки, Я можу бачити, що Святий Дух діє у світі. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик». 25.06.2004 р.
Створімо разом молитовні групи по 24 особи – і молитвою Розарію та постом охопимо кожне серце, кожен куточок України. Подаруймо один рік посту та безперервної молитви вдень і вночі з наміренням за мир. Розпочнімо разом в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня 2023 року та витриваймо до цієї ж Урочистості, 9 грудня 2024 року.
Відгуки
Брат-капуцин Віктор Дешук під час ранкової катехези знайомить слухачів Радіо Марія з постаттю святого Леопольда Мандича.
Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез під назвою "Історія дружби". Священник розповідає про досвід молитви святої Терези Авільської. Дослідники життя Терези виділяють три етапи її переживань. Перший - "спонтанність і відкритість", другий - "неприйняття і конфлікт", і третій - "гармонія зустрічі".
Ієрей Православної Церкви України отець Петро Лопатинський коментуючи 50-й псалом пояснює, що означає бути рабом гріха, та рабом Бога.
Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "
Всесвіт", м. Житомир.
Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.