Слухати Радіо

Зараз в ефірі

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

З Меджугор'я звучить заклик безперервної молитви і посту за мир в Україні.

Поділитись з друзями
Молитовна спільнота "Світло Марії" закликає до безперервної молитви і посту за мир в Україні. За словами організаторів до цієї ініціативи вже долучилося чимало наших співгромадян. Цей ефір скоординує усіх бажаючих. Для тих хто хоче стати учасником молитовних груп, варто зареєструватися зайшовши на сайт: Молитва і піст за мир – Молитва і піст (molytvapist.org)
Дорогі брати і сестри в Україні!
Богородиця в Меджуґор’ї закликає нас, що тільки молитвою й постом можемо зупинити війни. Ми віримо Її словам.
«Прагну від вас, щоб ви відновили піст і молитву у своїх сім’ях і щоб спонукали й інших до молитви за мир. Дорогі діти, хочу, аби ви зрозуміли серйозність ситуації і що багато з того, що станеться, залежить від вашої молитви та витривалості. Дорогі діти, Я з вами й закликаю вас, щоб ви з серйозністю почали молитися і постити…» 20.10.2023
«Моліться за Мої плани миру. Ви потрібні Мені. З вами Я можу здійснити мир. Боріться проти зла. Вирішіть вибрати мир. Будьте витривалі в цьому…» 07.10.2023
«Жертвуйте й постіть за мир. В одному посланні Я вам сказала, що молитвою та постом можете зупинити війни. Тому витривайте в молитві…» 14.10.2023 р.
Її материнська порада звучить, як відлуння слів Ісуса до апостолів:
“Цей рід нічим не можна вигнати, тільки молитвою та постом” (Мк. 9: 29).
Безперервну молитву Розарію та піст за мир ми розпочали 1 жовтня 2014 р. та продовжуємо й до сьогодні. Уже протягом дев’яти років день за днем, 24 години на добу, просимо разом із вами й багатьма друзями з усього світу за мир. (Iнформація на: www.mir.com.hr).
Марія закликає нас молитися, постити, жертвувати ще більше. Вoнa закликає нас молитися разом, створювати молитовні групи.
«Як окремі люди, Мої діти, ви не можете зупинити зла, яке хоче захопити світ і знищити його».
Кожен із нас важливий, особливо ті, хто був у Меджуґор’ї. Відновімо сімейну молитву й створімо молитовну групу. Кожен із нас може почати молитися більше.
«Дітоньки, моліться й радійте разом зі Мною за кожне серце, яке навернулося й стало знаряддям миру у світі. Молитовні групи є сильні — через них, дітоньки, Я можу бачити, що Святий Дух діє у світі. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик». 25.06.2004 р.
Створімо разом молитовні групи по 24 особи – і молитвою Розарію та постом охопимо кожне серце, кожен куточок України. Подаруймо один рік посту та безперервної молитви вдень і вночі з наміренням за мир. Розпочнімо разом в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії 8 грудня 2023 року та витриваймо до цієї ж Урочистості, 9 грудня 2024 року.

Відгуки

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

Церква закликає зберігати здоровий глузд під час Великого посту, - брат Микола Орач

"Не жити, щоб їсти, а їсти щоб жити". Про Великий піст розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Катехеза Іванни Андрейчук, лікаря анастезіолога, волонтерки і засновниці  фонду "Даймо надію". Програма створена у співпраці Комісії Душпастирства Родин РКЦ. В ефірі радіо говоримо про невиліковно хворих дітей.
Що станеться, коли чотири рідні сестри потраплять в одну чернечу спільноту?

Що станеться, коли чотири рідні сестри потраплять в одну чернечу спільноту?

Ця катехеза присвячена стосункам святої Тереза від Дитяти Ісус зі своїми рідними сестрами. Варто уточнити, що всі чотири сестри належали до однієї монашої спільноти. Тереза була наймолодшою, і за словами катехита часом переживала синдром малолітньої дитини. Автор програми, отець Віталій Козак, Хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що у Бердичеві.
"Біснувата людина може носити хрестик і хреститися", - о.Петро Лопатинський

"Біснувата людина може носити хрестик і хреститися", - о.Петро Лопатинський

Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський продовжує коментувати формулу вступних молитов в літургії Православної Церкви. В цій програмі священник коментує "Мале славослів'я: "Слава Отцю, і Сину і святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків". Цей заклик також супроводжується хресним знаменням. Автор програми розповідає про еволюцію хресного знамення, відповідає на питання про значення натільних хрестиків та про те, коли біси бояться Христа.
"За роки Незалежності в Україні вчинено понад 30 мільйонів абортів", - Тереза Андрущишина

"За роки Незалежності в Україні вчинено понад 30 мільйонів абортів", - Тереза Андрущишина

"Катехезу провадить доктор суспільних наук в галузі педагогіки Тереза Андрущишина. Тема конференції: "Значення мови у формуванні правильних установок у житті". Використання терміну "плід" щодо дитини, яка знаходиться в лоні матері, є дуже некоректним".