Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з храму свв. Петра і Павла (Рівне)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Magistra vitae

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

"За 45 років праці, я жодного разу не дозволила собі підвищити голос на учня і сьогодні я кожному дивлюся у вічі, не соромлячись", - Надія Яківна

Поділитись з друзями
Створено: 2020-09-02
Передача: Захристія
Першовересневе інтерв'ю із заслуженим педагогом, учителем з 45-им стажем - Чорною Надією Яківною. На думку гості вчительське покликання вимагає чимало якостей: це і стриманість, і любов, і знання.
"Серед моїх випускників і медалісти-відмінники, і хорошисти, і трійошники. Я завжди казала, що медаліст - це прекрасно, але я робила ставку на трійошників, добродушних гуморних дітей. Медаліст часто вийшов зі школи і забув учителя, а цей Володя трійошник і привітається, і пожартує, і допоможе чимось по господарству. Я дуже старалася не образити учня, слідкувати щоб не сказати якесь вразливе слово. Бо ж діти все дуже добре запам'ятовують. Коли учень навіть сам не міг вчитися, я ніколи не говорила батькам, що він ледачий. Я говорила, що він зможе, він постарається, ви лише трішки йому допоможіть. Батьки мене за це любили. За 45 років праці я жодного разу не дозволила собі підвищити голос на учня і сьогодні я кожному дивлюся у вічі і не соромлюся. Якби мені зараз сказали вибрати професію, я б знову вибрала професію учителя!" - розповідає гостя ефіру

Відгуки

Що значить бути монахом кармелітом?

Що значить бути монахом кармелітом?

Отець Рафал Мишковський у своїй катехезі наближав слухачів Радіо Марія до кармелітської духовності. Зокрема в тему катехези ввійшло питання покликання до чернечого життя. Священник поділився також власною історією формації у монастирі. Кармелітський орден бере свій початок у підніжжя гори Кармель, звідси і походить їх назва Кармеліти.
"Мій досвід навчив мене бути делікатним, але без сумніву я стою на позиції захищати правду", - отець Йосафат Хаймик

"Мій досвід навчив мене бути делікатним, але без сумніву я стою на позиції захищати правду", - отець Йосафат Хаймик

В гостях програми "Захристія" отець Йосафат Хаймик ЧСВВ. Отець Йосафат досить активний чернець, попередня його біографія говорить про ректорство в семінарії, отець був настоятелем монастиря, служив у багатьох країнах Європи, а також Південної Америки. Тепер отець Йосафат готується до від'їзду в Канаду, де буде душпастирювати для українців в діаспорі.
Шлюб - це рай чи пекло?

Шлюб - це рай чи пекло?

Разом з автором програм "Наближаючись до Православ'я" дияконом Петром Лопатинським досліджували питання: "Шлюб - це рай чи пекло?". Отець орієнтувався на однойменну книгу авторства грецького Митрополита Афанасія Ніколау, який практику шлюбу диктує через святоотцівський досвід. 
"Офіційним Державний Гімн став аж у 2003 році і туди входить лише один куплет", - Ілля Камишанський

"Офіційним Державний Гімн став аж у 2003 році і туди входить лише один куплет", - Ілля Камишанський

Вашій увазі третя історична програма, в якій говоримо про Державні символи України. В попередніх ефірах ми говорили про Державний прапор, Герб, а ця програма акумулює в собі всю інформацію про Державний Гімн України та Духовний Гімн України. Автор програми історик Ілля Камишанський. В програмі почуєте ексклюзивний запис першого виконання Гімну України у 1916 році.
Яка з православних церков найтісніше співпрацює з Римським Престолом?

Яка з православних церков найтісніше співпрацює з Римським Престолом?

Мандруючи сторінками книги "Документи ІІ Ватиканського Собору" катехит, отець Міхал Бранкевич в даній програмі говорить про взаємодію Східних Церков з Римським Престолом. Конкретно йдеться про віддалені Церкви, які не в повній єдності з Римсько-Католицькою Церквою.