Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Катехиза продовження

В ефірі

Літургія Східний обряд

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Забрати біль може тільки Бог. Психотерапевт - це супутник людини в її складний період.

Поділитись з друзями
У яких випадках потрібно звертатися до психотерапевта? Як розвиваються психосоматичні хвороби? Хто такий "внутрішній поліцейський" та до яких наслідків призводять внутрішні заборони? Про Бога та про зцілення душі говоримо з психотерапевтом, сестрою Ірін Арутюнян.

Прямий ефір Україна - Вірменія.
"Я Вірменка, але більшу частину життя прожила в Сумській області з родиною. На сьогодні, вже третій рік з чоловіком та сином мешкаю у Вірменії",-розповіла в програмі "Люди справи" психолог, сестра Ірін Арутюнян.

-Мій пошук Бога розпочався з 15 років. Любила читати Достоєвського і саме через його творчість я звернула увагу на Христа та вирішила дослідити душу людини. Мене сильно вразив персонаж роману "Ідіот"-князь Мишкін,який був уособленням християнськх чеснот. Тоді мене вельми здивувало те, як йому вдалося стати такою людиною? Коли ви будете досліджувати творчість Федора Михайловича то побачите, що його романи пронизані Божою присутністю,незважаючи на деякі антикатолицькі моменти. Потім я почала ходити до парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії,що в Сумах.

-Психологія допомагає людині усвідомити себе такою якою вона є. Віра ж рятує душу. Проблема багатьох людей в тому, що ми не навчилися розділяти духовну, психічну та тілесну сторони.

-Бог каже, щоб люди не боялися своїх болей та зранень, а почали працювати над ними. Часто ми розчаровуємося, що нас не зрозумів психотерапевт чи інший спеціаліст і тоді робимо поширену помилку - залишаємося наодинці. 

-Коли в людини щось дуже болить то вона не чекає коли пройде,а йде до лікаря. Так само і з душею-тут потрібна допомога кваліфікованого психотерапевта. Але йти до нього варто з молитвою.

-Сьогодні семінаристи часто навчаються психотерапії - це допомагає краще служити людям та вирішити свої власні проблеми.

-Людина має сама відчути коли їй варто звернутися про допомогу до психолога, психотерапевта. Настирливо рекомендую батькам стежити за своїми дітьми. Якщо підліток переживає депресію то це буде видно. Особливо зверніть увагу на розлади харчової поведінки - це небезпечна хвороба молоді, вирішувати яку потрібно з психологом.

-Переживаючи втрату близької людини, розлучення чи смерть можна звернутися про допомогу до психотерапевта, який допоможе пройти цей шлях.

-Наші страхи заважають сприйняти проблему. Така людина каже собі: "Я сильний!" "Я зможу!" "Чоловіки не плачуть!" ...тощо. Так званий "внутрішній поліціянт" заважає особі справитися з трагедією. В таких випадках людина забороняє собі плакати, переживати траур. Тоді розпочинається психосоматика.

-Ми не можемо забрати людський біль - це може зробити тільки Бог. Ми можемо бути супутником людини під час тяжкого періоду.

Відгуки

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Климент Олександрійський. Християнин має жити так, щоб кожен міг долучитися до Церкви Божої

Язичник, який став християнином. Про життя та вчення Климента Олександрійського розповідає отець Олег Кіндій - священник Церкви Володимира та Ольги (м. Львів), викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті.
Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Як вберегти себе від обману? Страх краде надію та може призводити о депресії, - отець Міхал Бранкевич

Стережіться, щоб вас ніхто не ввів в оману. Бо багато хто прийде під Моїм Ім'ям. Луки 21:5 Про те, як людину можуть ввести в оману розповідає отець Міхал Бранкевич.
Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Особа, яка живе за принципом "усе мені та для мене" ризикує стати соціопатом, - отець Міхал Бранкевич

Головні принципи життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". "Подивися, яку любов ти отримав від близьких. Ця любов є прикладом та напрямком реалізації себе у світі", - отець Міхам Бранкевич.
Вуха - це також двері вашого серця. Слухайте те, що корисне, адже що впустите те й проросте, - отець Микола Бистрицький

Вуха - це також двері вашого серця. Слухайте те, що корисне, адже що впустите те й проросте, - отець Микола Бистрицький

Про вплив музики на свідомість людини говоримо з директором дієцезіального душпастирства молоді в Кам'янець-Подільскій дієцезії, отцем Миколою Бистрицьким.
Принципи побудови здорового та зрілого суспільства

Принципи побудови здорового та зрілого суспільства

Принципи побудови суспільного життя згідно пастирської конституції "Gaudium et Spes". Більшість держав та конституцій ставлять на перше місце добро людини, адже держава покликана допомагати розвитку людини та захищати її.