Слухати Радіо

Зараз в ефірі

16:00

Катехиза з о. Рафалом Мишковським

В ефірі

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:30

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

Забрати біль може тільки Бог. Психотерапевт - це супутник людини в її складний період.

Поділитись з друзями
У яких випадках потрібно звертатися до психотерапевта? Як розвиваються психосоматичні хвороби? Хто такий "внутрішній поліцейський" та до яких наслідків призводять внутрішні заборони? Про Бога та про зцілення душі говоримо з психотерапевтом, сестрою Ірін Арутюнян.

Прямий ефір Україна - Вірменія.
"Я Вірменка, але більшу частину життя прожила в Сумській області з родиною. На сьогодні, вже третій рік з чоловіком та сином мешкаю у Вірменії",-розповіла в програмі "Люди справи" психолог, сестра Ірін Арутюнян.

-Мій пошук Бога розпочався з 15 років. Любила читати Достоєвського і саме через його творчість я звернула увагу на Христа та вирішила дослідити душу людини. Мене сильно вразив персонаж роману "Ідіот"-князь Мишкін,який був уособленням християнськх чеснот. Тоді мене вельми здивувало те, як йому вдалося стати такою людиною? Коли ви будете досліджувати творчість Федора Михайловича то побачите, що його романи пронизані Божою присутністю,незважаючи на деякі антикатолицькі моменти. Потім я почала ходити до парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії,що в Сумах.

-Психологія допомагає людині усвідомити себе такою якою вона є. Віра ж рятує душу. Проблема багатьох людей в тому, що ми не навчилися розділяти духовну, психічну та тілесну сторони.

-Бог каже, щоб люди не боялися своїх болей та зранень, а почали працювати над ними. Часто ми розчаровуємося, що нас не зрозумів психотерапевт чи інший спеціаліст і тоді робимо поширену помилку - залишаємося наодинці. 

-Коли в людини щось дуже болить то вона не чекає коли пройде,а йде до лікаря. Так само і з душею-тут потрібна допомога кваліфікованого психотерапевта. Але йти до нього варто з молитвою.

-Сьогодні семінаристи часто навчаються психотерапії - це допомагає краще служити людям та вирішити свої власні проблеми.

-Людина має сама відчути коли їй варто звернутися про допомогу до психолога, психотерапевта. Настирливо рекомендую батькам стежити за своїми дітьми. Якщо підліток переживає депресію то це буде видно. Особливо зверніть увагу на розлади харчової поведінки - це небезпечна хвороба молоді, вирішувати яку потрібно з психологом.

-Переживаючи втрату близької людини, розлучення чи смерть можна звернутися про допомогу до психотерапевта, який допоможе пройти цей шлях.

-Наші страхи заважають сприйняти проблему. Така людина каже собі: "Я сильний!" "Я зможу!" "Чоловіки не плачуть!" ...тощо. Так званий "внутрішній поліціянт" заважає особі справитися з трагедією. В таких випадках людина забороняє собі плакати, переживати траур. Тоді розпочинається психосоматика.

-Ми не можемо забрати людський біль - це може зробити тільки Бог. Ми можемо бути супутником людини під час тяжкого періоду.

Відгуки

Маючи смертні гріхи ми не можемо святкувати Пасху. Їх потрібно ідентифікувати, - отець Олександр Кушта

Маючи смертні гріхи ми не можемо святкувати Пасху. Їх потрібно ідентифікувати, - отець Олександр Кушта

Про Пасху від давнини до сьогоднішніх днів. Розповідає вікарій Римо Католицької парафії Христа Царя Всесвіту, отець Олександр Кушта.(місто Хмельницький).

Прямий ефір Київ - Хмельницький.
Отець Вітаутас Меркіс був скромним та надзвичайно працьовитим. Його шанували усі, - сестра Марія Стара

Отець Вітаутас Меркіс був скромним та надзвичайно працьовитим. Його шанували усі, - сестра Марія Стара

Про життя та служіння отця Вітаутаса Меркіса, який був парохом Гречанської парафії Святої Анни, що у Хмельницькій області розповіла гостя прямого ефіру - сестра Марія Антонівна Стара.
Про поганих людей розповідайте Господу у молитвах. Так наше серце лікується від критики, - отець Тарас Єгер.

Про поганих людей розповідайте Господу у молитвах. Так наше серце лікується від критики, - отець Тарас Єгер.

Про сприйняття воскресіння Христового християнами та важливість розуміння Його місії слухайте в катехизі з отцем Тарасом Єгерем.

Прямий ефір: Київ - Рим
Емоційне вигорання може призвести до психічного розладу та фізичного захворювання, - психотерапевт Володимир Волошин

Емоційне вигорання може призвести до психічного розладу та фізичного захворювання, - психотерапевт Володимир Волошин

Які наслідки емоційного вигорання та як вберегти себе від стресів?

На запитання відповідає психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, викладач Київського військового інституту університету імені Тараса Шевченка, Володимир Волошин.
Великий тиждень - це час нашого спасіння, - отець Віталій Козак

Великий тиждень - це час нашого спасіння, - отець Віталій Козак

Про Великий тиждень та як ми відносимося до Ісуса говоримо в катехизі з отцем-кармелітом Віталієм Козаком (Орден босих братів Пресвятої Діви Марії з гори Кармель).


Прямий ефір: Київ - Бердичів.