Голос народу, голос Божий
Меса
Дитяча катехиза
Святий дня
Житія святих
Слово на кожен день
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Хресна Дорога
Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Дитяча катехиза
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Перше студентське товариство «Обнова» заснувала «ініціативна група» Української Християнської Студентської Організації, що відчувала потребу в створенні структури, в якій можна було б працювати над подальшим своїм духовним формуванням. Тож, після проведених реколекцій 27 червня 1930 р. відбувся установчий збір Товариства Українських Студентів Католиків (ТУСК) «Обнова». Обновляни спершу розмістилася в приміщеннях Духовної Семінарії. На заснування цієї організації вплинув міжнародний досвід існування подібних товариств, які належали до міжнародного руху католицьких студентів «Pax Romana», що працювала для зміцнення й поширення католицького світогляду і для взаємопізнання та співпраці студентів окремих народів.
Головною метою «Обнови» було поглибити серед українського студентства засади християнського світогляду за принципами Католицької Акції. З часу свого заснування ТУСК «Обнова» мала два основних напрямки діяльності. Це, насамперед, місійна робота з молоддю в цілому, а також самоосвіта. Гаслом товариства стали слова Папи Римського Пія X «Обновити все в Христі». «Обнова», як організація передової частини молоді – студентства, мала творити еліту суспільства, її керівну силу. Кожен з членів готував доповіді, реферати, які зачитувались і обговорювались у колі Товариства. Тематика була різнобічна: історичні, мистецькі дослідження, філософсько-богословські роздуми.
На той час спільнота українського студентства налічувала близько 1850 осіб, з яких до «Обнови» належало заледве 150. Першим головою був Петро Ісаїв, а головою Контрольної Комісії Володимир Янів. Дальшими головами Товариства були Роман Монцібович, Богдан Ластовецький, Микола Грушкевич (короткий час), Володимир Сеньківський, Іван Паук і Богдан Лончина. Духовним опікуном був академічний душпастир о. д-р Микола Конрад (згодом о. д-р Іван Гриньох).
Вже в перші роки свого існування «Обнову» прийняли в члени Міжнародного Руху Католицьких Студентів «Pax Romana» і вона брала активну участь у працях тієї організації.
У науковій роботі «Обнові» допомагало Богословське наукове товариство на чолі з о. Йосипом Сліпим (праця якого «Шляхом обнови» надихнула до найменування товариства), а також створений спеціально з ініціативи митрополита А. Шептицького Український Католицький Академічний Сеньйорат, що складався зі старшої інтелігенції. Товариство було відомим в основному завдяки акціям, проведеним серед молоді. Постійними стали реколекції для молоді, академічні вечори, які часто готувались самими обновлянами. 15 травня 1932 р., за допомогою коштів Сеньйорату і за підтримки духовенства і професури було закладено бібліотеку та архів для товариства.
Члени ТУСК «Обнова», спільно з іншими представниками католицького руху видавали у Львові в 1931-1939 рр. літературно-науковий журнал «Дзвони». До певної міри це видання було спадкоємцем «Поступу» і мало народне та релігійне спрямування. Видання стояло на сторожі української незалежності, але відсторонюючись від політичних конфліктів.
Саме «Обнові» довелося відіграти визначну роль у святі «Українська Молодь Христові» 1933 року у Львові і врятувати честь українського студентства. Після бойкоту пронаціоналістичним крилом українського студентства свята «УМХ», лише делегат від «Обнови» Роман Монцібович, виступив з резолюцією проти такого рішення, намагаючись переконати Конгрес, що студенти-католики не можуть не брати участі у святі «УМХ» і мають праву особистого вибору. Понад 200 українських студентів взяли участь у святкуванні дня «УМХ» під егідою «Обнови».
Як суспільну ідеологію «Обнова» взяла ідеологію католицького націоналізму і найбільше її розвинула. Тоді вперше прозвучало гасло католицького націоналізму − «Все для України, а Україну — для Бога». А далі слідувало роз’яснення — «двигнути Українську націю до найвищих вершин, здобути їй могучність і силу, зробити її святою і Богу милою — це наш найвищий ідеал!».
Великої популярності набули академічні вечори, дні обнови, студійні дні, які організовувало ТУСК. З ініціативи товариства в листопаді 1935 р. відбулися сходини представників українських студентських товариств, на яких вирішено провести 12 грудня святкову Академію в честь Ексцеленції митрополита Андрея. Отримані кошти з цієї акції ухвалено передати на заснування «Фонду допомоги студентству ім. Митрополита Андрея Шептицького». В тому ж році Товариство заявило про свою підтримку й готовність стати на захист Церкви і особи митрополита А. Шептицького в часі польського шовіністичного наступу. У 1939 р. «Обнова» влаштувала цикл лекції під назвою «Соціальний тиждень».
ТУСК «Обнова» стало чи не найбільш активним діячем Католицької Акції в Україні. Приєднання Західної України до Радянського союзу в 1939 році перервало розвиток товариства. Лише після Другої світової війни вдалося відновити організацію на еміграції, у вільній Україні товариство відродилося 2 квітня 1992 р.