Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:30

Недільні читання

21:00

Рецепти Життя

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Захристія

Завтра в Києві презентують Євангеліє від Марка для глухих і слабочуючих мовою жестів

Поділитись з друзями
26 травня у Києві відбудеться презентація проекту для людей з вадами слуху під назвою «Біблія мовою жестів». В програмі "Vox populi. Vox Dei" пан Павло Смаль розповідав про роботу над проектом який не має аналогів.  

26 травня у Києві відбудеться презентація проекту для людей з вадами слуху під назвою «Біблія мовою жестів».

Під час заходу учасники ознайомляться з першою перекладеною мовою жестів книгою Біблії – Євангеліє від Марка. На гостей очікують виступи єпископів протестантських церков з різних регіонів України, зокрема, привітає присутніх старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, єпископ Київського регіону Союзу ХВЄ Анатолій Козачок та інші.  На учасників чекає також  презентація самого проекту, демонстрація короткого фільму та святковий фуршет.   Відповідаючи на величезну потребу глухих людей, група служителів, які знають мову жестів, жертовно працюють над перекладом Божого Слова на жестову мову. Цей проект не має аналогів. Мета організаторів, щоб  Євангелією в жестах змогли користуватися всі люди з обмеженими можливостями  країн СНД.

На сьогодні книга Євангелії Марка уже перекладена. Після презентації і розповсюдження Євангелії Марка,  керівники проекту планують задіяти ще більше фахівців для перекладу інших книг Біблії. До праці долучилось Українське Біблійне товариство,  ведуться перемовини з Біблійним  товариством глухих в Лондоні,  залучаються фахівців та консультанти з Америки та Європи.

Запрошуємо  на презентацію проекту  26 травня об 11:00. Адреса: с. Софіївська Борщагівка (м. Київ), вул. Сагайдачного 20 в, церква "Соборна".  Контактна особа:  Ольга Бідненко  (067) 743-16-97

Відгуки

Що таке кабала, талмуд і Тора?

Що таке кабала, талмуд і Тора?

До Вашої уваги чергова катехеза про юдео-християнські стосунки від отця Олександра Кушти. Багато уваги було приділено юдейській традиції вивчення Тори. В програмі почуєте, хто і коли може читати цю священну книгу для Юдеїв. 
Також автор катехези пояснює значення талмуду та кабали. Виявляється кабалістичний рух виникає зовсім далеко від Святої Землі, в Європі. За словами отця Олексанндра, якщо придивитися до богослужбової традиції юдеїв, то можна відслідкувати ознаки, які використовуються під час Меси.
"В усіх одкровеннях треба шукати Божу Любов, все інше пустка і шкарлупа", о.Віталій Козак

"В усіх одкровеннях треба шукати Божу Любов, все інше пустка і шкарлупа", о.Віталій Козак

Монах-кармеліт, отець Віталій Козак продовжив свій цикл програм про духовність святого Йоана від Хреста. В цій катехезі священник розповідає, чому не потрібно концентруватися на різного роду пізнаннях: природному і надприродному. До цих пізнань входять духовні відчуття, одкровення. Йоан від Хреста каже, що у духовному житті пізнання не допомагає, ба більше, заваджає, натомість світ заохочує до формування свідомості через пізнання.
"Від стриманої людини і демони тікають!" - отець Олександр Халаїм

"Від стриманої людини і демони тікають!" - отець Олександр Халаїм

Як діє чеснота поміркованості?
Благоговіння-це доступ Бога до нашого серця,-отець Ілля Мамчак

Благоговіння-це доступ Бога до нашого серця,-отець Ілля Мамчак

Про налаштування на молитву розповідає ієромонах  монастиря студійського уставу Антонія Печерського УГКЦ Ілля Мамчак. Чому важливо готуватися до молитви з благоговінням дізнаєтесь в сьогоднішній катехизі.
"Святіший отець називає причини неспокою у сучасному світі", - о.Григорій Рассоленко

"Святіший отець називає причини неспокою у сучасному світі", - о.Григорій Рассоленко

Разом з отцем Григорієм Рассоленко продовжуємо цикл катехез про енцикліку святого Івана Павла ІІ "Бог багатий Милосердям". Досліджуємо 10-11 пункти, де святіший отець називає причини неспокою у сучасному світі. 
На сьогоднішній день за словами катехита проблеми залишаються тими самими, адже сьогодні, як і сорок років тому, людина боїться стати жертвою насилля. Також цей розділ енцикліки говорить про втрату внутрішньої свободи людини.