Слухати Радіо

11:20

Катехиза

В ефірі

Урочиста меса

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

Зцілення пам'яті від болю. Або, як не наступати на одні й ті ж граблі?

Сестра Тетяна Богославець про болючі ситуації життя, які постійно повторюються. "Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо ситуацію та не пропрацюємо помилки то  повторення буде відбуватися до тих пір, поки не здамо цей екзамен".
Найчастіше ми приходимо до сповіді де відкриваємо свої болі та помилки. Протягом життя помічаємо, що часто повторюються одні й тіж самі гріхи. В такому випадку ми запитуємо себе - чому ж існує моя привязаність до гріха? Буває, що ми зарікаємося, мовляв ніколи більше, але всеодно падаємо. Тут важливо проявити милосердя до себе, - розповідає сестра Тетяна Богославець.

Причиною постійних помилок може бути ситуація в дитинстві, коли батьки казали, що ти безнадійний\а чи будеш як батько, або у тебе нічого не вийде тощо. І ми несемо це повідомлення з дитинства на підсвідомому рівні в доросле життя. Подібний прояв можна побачити на прикладі сім'ї алкоголіків, коли дівчина шукає та знаходить собі чоловіка алкоголіка, хоча й не хоче такого. 

Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо звикли та знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо таку ситуацію та не пропрацюємо помилки то буде повторення до тих пір, поки не здамо цей екзамен.

Ми постійно в залежностях тому, що маємо стійкі внутрішні опори вирішення проблеми. Щоб не повторювати один і той же гріх потрібно вийти за межі звичного його вирішення, адже мозок знає лише один звичний шлях реакції.

Щоб не наступати на одні й ті ж граблі починайте діяти по іншому, використовуйте нові методи та вчинки. 

Потрібне зцілення пам'яті від травмуючих моментів життя.
Для зцілення пам'яті від болю потрібно поставити правильний діагноз - це вже 50% роботи. Зцілення пам'яті складається з пробачення та прийняття. Нам потрібна допомога духівника, або терапевта. Рекомендовано, щоб поруч була людина, якій ми довіряємо та можемо відкритися. 

Нам всім трапляються грубі сказані в серцях слова. Непрощення та образи повторюються - це як незалічені рани і їх потрібно системно лікувати розмовою з другом, священником, спеціалістом.

Придушенні емоції в майбутньому можуть вийти в інший спосіб, тому потрібно говорити про свої болі. Ті, хто не знають свою історію приречені на її повторення. 

Рубець залишається, але він не болить, а лише нагадує спокійно про ситуацію.
Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

Дні духовної віднови, на що важливо звернути увагу?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розповідає про традицію днів духовної віднови, які зазвичай відзначають у перший четвер, п’ятницю та суботу кожного місяця. Ця практика пов’язана з особливим вшануванням Євхаристії, Пресвятого Серця Ісуса та Непорочного Серця Марії. Водночас священник наголошує, що зовнішні форми не мають стати порожнім ритуалом. Отець Андрій застерігає: важливо не лише дотримуватись умов, але й не втратити головного - глибини особистої віри. «Головна умова духовних практик - це любити молитву і Таїнства», – підкреслює він.

2025-07-04 00:00:00
"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.

Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.

Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.

Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.

2025-07-03 00:00:00
Конфлікти та їх вирішення

Конфлікти та їх вирішення

"Не уникати конфліктів, але шукати їх розв'язнення", - пропонує с.Тетяна Богославець зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа в катехезі.
2025-07-02 00:00:00
Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Ніколи не пізно зупинитись і запросити Бога в своє життя", - Дмитро Вєтров

Про першу в своєму житті Сповідь та Таїнство Причастя розповідає у програмі "У ваших намірах" волонтер Радіо Марія Дмитро Вєтров. 
2025-07-02 00:00:00
Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Програма "У Ваших намірах" з монахом-францисканцем Андрієм Немченком.
Цього разу священник розмірковує над темою відпочинку. Упродовж програми автор ділиться кількома практичними порадами, як відпочивати в дусі християнської поведінки.
На його думку, відпочинок легко може перерости у пусте марнування часу. Як не стати жертвою власної ліні, замаскованої під «відпочинок», — слухайте у тридцятихвилинній розмові.
2025-06-26 00:00:00