Сестра Тетяна Богославець про болючі ситуації життя, які постійно повторюються. "Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо ситуацію та не пропрацюємо помилки то повторення буде відбуватися до тих пір, поки не здамо цей екзамен".
Найчастіше ми приходимо до сповіді де відкриваємо свої болі та помилки. Протягом життя помічаємо, що часто повторюються одні й тіж самі гріхи. В такому випадку ми запитуємо себе - чому ж існує моя привязаність до гріха? Буває, що ми зарікаємося, мовляв ніколи більше, але всеодно падаємо. Тут важливо проявити милосердя до себе, - розповідає сестра Тетяна Богославець.
Причиною постійних помилок може бути ситуація в дитинстві, коли батьки казали, що ти безнадійний\а чи будеш як батько, або у тебе нічого не вийде тощо. І ми несемо це повідомлення з дитинства на підсвідомому рівні в доросле життя. Подібний прояв можна побачити на прикладі сім'ї алкоголіків, коли дівчина шукає та знаходить собі чоловіка алкоголіка, хоча й не хоче такого.
Ми свідомо та несвідомо вибираємо деструктивні зв'язки бо звикли та знаємо саме таку модель поведінки. І якщо ми не вирішимо таку ситуацію та не пропрацюємо помилки то буде повторення до тих пір, поки не здамо цей екзамен.
Ми постійно в залежностях тому, що маємо стійкі внутрішні опори вирішення проблеми. Щоб не повторювати один і той же гріх потрібно вийти за межі звичного його вирішення, адже мозок знає лише один звичний шлях реакції.
Щоб не наступати на одні й ті ж граблі починайте діяти по іншому, використовуйте нові методи та вчинки.
Потрібне зцілення пам'яті від травмуючих моментів життя.
Для зцілення пам'яті від болю потрібно поставити правильний діагноз - це вже 50% роботи. Зцілення пам'яті складається з пробачення та прийняття. Нам потрібна допомога духівника, або терапевта. Рекомендовано, щоб поруч була людина, якій ми довіряємо та можемо відкритися.
Нам всім трапляються грубі сказані в серцях слова. Непрощення та образи повторюються - це як незалічені рани і їх потрібно системно лікувати розмовою з другом, священником, спеціалістом.
Придушенні емоції в майбутньому можуть вийти в інший спосіб, тому потрібно говорити про свої болі. Ті, хто не знають свою історію приречені на її повторення.
Рубець залишається, але він не болить, а лише нагадує спокійно про ситуацію.
«Колись подруга мене просто запросила на катехизу, а тепер я служу молоді в Церкві», - Анастасія Суворова, членкиня Молодіжної ради при
Комісії душпастирства молоді. Про прихід до Католицької Церкви, про служіння в Луцькій дієцезії, а також серед українців у Польщі.
Про спільноту, що об'єднує жінок в усьому світі в особливому служінні, - "Матері в молитві". Гостею програми "Люди справи" є Тетяна Мазур - координаторка спільнот "Матері в молитві" в Івано-Франківську, мама трьох дітей та доцентка Івано-Франківського університету нафти і газу.
Отець Вальдемар Павелець у програмі "У Ваших намірах" розповідає про фатімські таємниці, які Богородиця скерувала до світу 108 років тому. Остання, третя таємниця була оголошена у 2000 році, і до сьогодні точаться дискусії, чи збулася вона, чи тільки в майбутньому збудеться. Навколо третьої фатімської таємниці з'явилося багато думок. Наприклад, святий Йоан Павло ІІ припускав, що ця таємниця сповнилася на ньому, а Папа Бенедикт XVI у 2006 році, перебуваючи в Фатімі, сказав: "Якщо хтось думає, що місія у Фатімі завершилася, то він помиляється".
"Визначити корінь проблеми – це головний крок до зцілення, яке Христос приніс своєю смертю на хресті", - душпастир парафії Святого Йосифа (м. Дніпро), брат-капуцин
Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
У передачі "У ваших намірах" - с. Дарія Козенко зі Згромадження Дочок Серця Марії, Серцянок. З нагоди тижня молитов за покликання, який триває від IV Неділі Великоднього періоду - Неділі Доброго Пастиря, сестра ділиться історією свого покликання до богопосвяченого життя.