A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

«Знайти вихід» для рідних наркоманів та алкоголіків
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

В ефірі

Захристія

14:00

Духовні читання

14:20

МамаFM

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:05

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Божого Милосердя (Вінниця)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Відкриваючи таємниці християнства

21:30

Духовні читання

22:00

Катехиза

23:20

Школа лідерства

«Знайти вихід» для рідних наркоманів та алкоголіків

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-12
Передача:
Автор:
В ефірі «Радіо Марія» вже більше півтора року в прямому ефірі проходить передача «12 кроків анонімних алкоголіків». Характерно, що, незважаючи на цікаві та драматичні історії людей, які вживали алкоголь, опинилися на дні соціальному та духовному і врешті решт знайшли вихід, допомагають іншим, служать Богові, ми отримували дуже мало телефонних дзвінків. Люди просто не телефонували. Зізнаюся відверто і не телефонують по сьогоднішній день. Але виникає питання: чому?

Спочатку ми подумали, що програму треба поставити у вечірній час (сьогодні «12 кроків» виходить 2 рази в місяць, в середу о 21.00). Але результату не було. Ми зрозуміли, що алкоголіки нас не слухають (геніальний висновок). Але ж нас слухають рідні та близькі алкоголіків. Дуже часто люди приходять до Церкви і до Бога власне через сімейні проблеми , в тому числі – проблеми з алкоголем або наркотиками. І ми зрозуміли, що треба робити щось для рідних і близьких залежних.
Так постала ідея проекту «Знайти вихід». Виявляється в Києві є реабілітаційний центр, їх навіть кілька, є групи реабілітації в регіонах для рідних та близьких алко- та нарко-залежних. Один з таких центрів провадить Яшина Юлія Сергіївна. Вона є серйозним фахівцем і людиною, яка пережила цю проблему на своєму досвіді.
Вона зрозуміла, що проблема алкоголіка є загальносімейною проблемою в тому сенсі, що він є фактично лакмусовим папірцем, який показує, що кожен член сім’ї страждає на непомітну, але набагато складнішу хворобу співзалежності.
Ця хвороба виявляється бажанням контролювати, жити життям залежного, забезпечувати його усім, вирішувати за нього проблеми. Ми звикли деякі з цих характеристик приписувати до шляхетного почуття любові, навіть жертовної любові, але Юлія Яшина називає ці прояви егоїзмом. А що робити з «носіть тягарі одне одного», «любов усе покриває». Співзалежна особа не живе сама і не дає жити своєму рідному алкоголіку.
Рецептом передачі «Знайти вихід» є  «залишити в спокої». Що це означає і як це робити спеціаліст розказує в своїх передачах. Це не суперечить вченню Церкви і підтримується Церквами усіх конфесій.
За офіційною статистикою хворобою алкоголізму страждає кільканадцять тисяч громадян України. Неофіційна статистика, яку наводять фахівців, що займаються реабілітацією, говорить про кільканадцять мільйонів разом зі співзалежними. Якщо проблема алкоголізму, наркоманії, співзалежності настільки глобальна в державі, чому про це так мало говорять і чому слухачі так мляво реагують на проекти «Радіо Марія»: «Знайти вихід» і «12 кроків»? І це не риторичне питання. Прошу телефонувати в редакцію з пропозиціями.

Відгуки

Сестра Павла БОБЕР: "Негативні емоції здатні привести до ОНКО"

Катехізатор розповідала про емоційні реакції, їх наслідки та про те, як їх уникнути

Дієвий спосіб навчити дитину мислити – змінити ставлення до неї

В новій освітянській програмі Юлія Кравченко доцент кафедри культурології ІФОН НПУ ім. М. Драгоманова презентує новий проект присвячений новим методикам виховання дітей. То ж в першому прем’єрному ефірі про методику «Філософія для дітей» що була створена в 1970-х роках проф. університету Монклер Метью Ліпманом. 

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?