A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 134

«Знайти вихід» для рідних наркоманів та алкоголіків
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Слово на кожен день

21:00

Незакінчені розмови

22:00

Катехиза

23:00

У ваших намірах

23:40

Житія святих

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Рецепти Життя

«Знайти вихід» для рідних наркоманів та алкоголіків

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-12
Передача:
Автор:
В ефірі «Радіо Марія» вже більше півтора року в прямому ефірі проходить передача «12 кроків анонімних алкоголіків». Характерно, що, незважаючи на цікаві та драматичні історії людей, які вживали алкоголь, опинилися на дні соціальному та духовному і врешті решт знайшли вихід, допомагають іншим, служать Богові, ми отримували дуже мало телефонних дзвінків. Люди просто не телефонували. Зізнаюся відверто і не телефонують по сьогоднішній день. Але виникає питання: чому?

Спочатку ми подумали, що програму треба поставити у вечірній час (сьогодні «12 кроків» виходить 2 рази в місяць, в середу о 21.00). Але результату не було. Ми зрозуміли, що алкоголіки нас не слухають (геніальний висновок). Але ж нас слухають рідні та близькі алкоголіків. Дуже часто люди приходять до Церкви і до Бога власне через сімейні проблеми , в тому числі – проблеми з алкоголем або наркотиками. І ми зрозуміли, що треба робити щось для рідних і близьких залежних.
Так постала ідея проекту «Знайти вихід». Виявляється в Києві є реабілітаційний центр, їх навіть кілька, є групи реабілітації в регіонах для рідних та близьких алко- та нарко-залежних. Один з таких центрів провадить Яшина Юлія Сергіївна. Вона є серйозним фахівцем і людиною, яка пережила цю проблему на своєму досвіді.
Вона зрозуміла, що проблема алкоголіка є загальносімейною проблемою в тому сенсі, що він є фактично лакмусовим папірцем, який показує, що кожен член сім’ї страждає на непомітну, але набагато складнішу хворобу співзалежності.
Ця хвороба виявляється бажанням контролювати, жити життям залежного, забезпечувати його усім, вирішувати за нього проблеми. Ми звикли деякі з цих характеристик приписувати до шляхетного почуття любові, навіть жертовної любові, але Юлія Яшина називає ці прояви егоїзмом. А що робити з «носіть тягарі одне одного», «любов усе покриває». Співзалежна особа не живе сама і не дає жити своєму рідному алкоголіку.
Рецептом передачі «Знайти вихід» є  «залишити в спокої». Що це означає і як це робити спеціаліст розказує в своїх передачах. Це не суперечить вченню Церкви і підтримується Церквами усіх конфесій.
За офіційною статистикою хворобою алкоголізму страждає кільканадцять тисяч громадян України. Неофіційна статистика, яку наводять фахівців, що займаються реабілітацією, говорить про кільканадцять мільйонів разом зі співзалежними. Якщо проблема алкоголізму, наркоманії, співзалежності настільки глобальна в державі, чому про це так мало говорять і чому слухачі так мляво реагують на проекти «Радіо Марія»: «Знайти вихід» і «12 кроків»? І це не риторичне питання. Прошу телефонувати в редакцію з пропозиціями.

Відгуки

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

В новій передачі "Musa sapientum або просто банан", створеній у співпраці ХСП та Родини, говорили про освіту. Інфопривід нам дало скандальне інтерв'ю пані Ганни Новосад, в якому вона озвучила намір розбудовувати гендерно нейтральну освіту та наголосила на ролі антидискримінаційних комітетів, як інструментів протидії освітнім курсам на зразок "Основи сім'ї" (прохристиянським, просімейним курсам).
Гості-освітяни Олеся Горгота, Марія Меньшова та Адріан Буковинський висловили сумнів щодо політичної самостійності пані міністерки та поділилися своїм баченням небезпек, які стоять перед шкільною освітою України.
Родина та Християнська Служба Порятунку
Сестра Павла БОБЕР: "Негативні емоції здатні привести до ОНКО"

Сестра Павла БОБЕР: "Негативні емоції здатні привести до ОНКО"

Катехізатор розповідала про емоційні реакції, їх наслідки та про те, як їх уникнути
Дієвий спосіб навчити дитину мислити – змінити ставлення до неї

Дієвий спосіб навчити дитину мислити – змінити ставлення до неї

В новій освітянській програмі Юлія Кравченко доцент кафедри культурології ІФОН НПУ ім. М. Драгоманова презентує новий проект присвячений новим методикам виховання дітей. То ж в першому прем’єрному ефірі про методику «Філософія для дітей» що була створена в 1970-х роках проф. університету Монклер Метью Ліпманом. 

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)
Марійна катехиза

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам