Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Головред

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

Зустріч європейських директорів Радіо Марія в Україні

Поділитись з друзями
Створено: 2016-09-06

5-7 вересня ц.р. Україна стала місцем зустрічі європейських директорів Радіо Марія. Вища Духовна Семінарія Найсвятішого Серця Ісуса у Ворзелі гостинно запросила учасників тренінгу до себе

на фото: учасники зустрічі у Ворзелі

Для обговорення загальних питань щодо дільності Радіо Марія прибули отці-директори з Франції, Румунії, Латвії, Білорусі і, також, представники Всесвітньої Родини Радіо Марія — отець Франсиско Плаціос, европейський координатор п. Бернард Міттерруцнер та співробітник Всесвітньої Родини п. Рафаеле Галаті. Всіх гостей приймають отець Олексій Самсонов — директор Радіо Марія Україна та отець Іван Сафінський — настоятель парафії Св. Йоана Павла ІІ у Ворзелі.

Ці три дні тренінгу насичені обговоренням проблем про те, чим є Радіо Марія, які його цілі і завдання, особливості редакторської політики, роботи з волонтерами. Однак, головне, чому приділяється увага — слухачам радіо, які є не анонімною групою людей, а радше родиною, яка усвідомлює, що знаходиться в дорозі і яку можливо пройти тільки разом.

Учасники зустрічі просять про молитву, щоб ця робота і ці обговорення принесли рясні плоди.Відгуки

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія у вересні 2020

Дякуємо всій Родині Радіо Марія за підтримку у вересні — молитовну, інформаційну, фінансову. Наші слухачі знають, що Радіо Пресвятої Богородиці не могло б існувати, якщо б така підтримка була відсутня.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в серпні 2020

Дякуємо всім, хто фінансово підтримав Радіо Марія в останній місяць літа. Ми дуже потребували такої допомоги наших слухачів, бо можемо працювати й розвиватись тільки завдяки Вам!

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в липні 2020

Дорогі наші друзі! Дякуємо Вам, що підтримали нас в липні — в місяць, коли пожертви на радіо “традиційно” зменшуються в силу літнього періоду, відпочинку, виїздів. Тим більш важливою є Ваша допомога, як парафій, спільнот, так і окремих слухачів.

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в червні 2020

Дякуємо всій Родині за утримання Радіо Марія в червні, коли ми святкували 10 річницю початку мовлення в Україні. Низький уклін Вам, дорогі друзі, що в ці складні часи залишаєтеся нашими слухачами, молитеся разом з нами, фінансово підтримуєте нас.Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Подяка за пожертви для Радіо Марія в травні 2020

Дякуємо всім, хто підтримав Радіо Марія в травні, хто молився разом з нами, приймав духовне Причастя під час трансляцій Служб Божих. В цей складний час карантинних заходів саме наші слухачі, як єдина Родина, своєю молитвою, добрим словом та пожертвою забезпечили наше мовлення.