Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Молитовна лінія
Не завжди вагітність складається так, як нам хочеться. За статистикою, кожна шоста вагітність завершується летально. Існують терміни, які описують втрату: "сирота", "вдівець/вдова", але немає жодного слова, яке могло б окреслити тих, хто зіштовхнувся з втратою дитини. Починаючи з 1983 року, група осіб на чолі з С'юзен Мартінес зініціювала тиждень вагітності та обізнаності про дитячу втрату в США. У 1987 році було організовано ходу з білими покривальцями, які розгортали на сходах Білого Дому, встеляючи погляд людей до життя, що відбулося. Засобам масової інформації не одразу вдалося освітити і надати належної уваги заходам, що проводилися на знак вшанування пам'яті дітей. Однак маленьке "зерно було посіяне в землю"...
З 2013 року в Україні почали впроваджувати ініціативи ГО "Слід життя". Вперше на міському рівні був організований захід у Львові. Говорити про втрату, про смерть у суспільстві було не прийнято.
У 2019 році, після 83-го синоду УКГ, до церковного календаря було введено 15 жовтня як день пам'яті дітей, які померли під час вагітності чи невдовзі після народження. Поширюючи обізнаність та особисто долучаючись до цього дня, кожен може допомогти іншому дихати глибше, сказати "ти не один", прославити життя і Бога в подяці.
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.
У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.
З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів.
Про розпізнання дарів, час їхнього прояву та про те, як служити ними, розповідає монах-капуцин брат Сергій Губицький, настоятель монастиря Святого Йосифа Хрестителя у місті Старокостянтинів Хмельницької області. Брат Сергій не є священником, але його служіння охоплює багато напрямків. Він художник-іконописець, психолог, реставратор, скульптор, різьбяр по дереву, музикант, співак, агроном і господар. У програмі «У ваших намірах» брат ділиться своїм досвідом реалізації дарів як відповіддю на потреби часу та глибоким бажанням творити.