Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Бучацький ліцей: ми виховуємо справжніх християн та патріотів

Поділитись з друзями
Директор Бучацького ліцею імені святого Йосафата отець Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ та вчитель християнської етики, префект отець Теодор Дутчак, ЧСВВ про духовне виховання молоді в Бучацькому ліцею.
Наш навчальний заклад заснований у вересні 1995 року як історико-філософський ліцей імені Святого Йосафата Бучацького монастиря Чесного Хреста Господнього Чину святого Василія Великого, зареєстрований Міністерством освіти і науки України.

У вересні 2001 року відповідно до розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації реорганізовано у колегіум ім. Св. Йосафата.
Співзасновники закладу: Бучацька районна адміністрація, Бучацька районна рада і Бучацький монастир Чесного Хреста Господнього. Відновником і першим директором навчального закладу (впродовж 1995–2009 рр.) був о. Іван (Теодозій) Майкович, ЧСВВ.

Головною метою нашого навчального закладу є забезпечення оптимальних умов для розумового, морального, духовно-християнського і фізичного розвитку учнів, створення системи освіти, яка б доповнювала загальноосвітню школу за змістом, методами і формами навчання, звертаючи особливу увагу на виховання учнів у дусі християнської любові, Євангельських істин та Христових заповідей.

Ліцей має державну акредитацію. Зарахування до навчального закладу проводиться на основі конкурсного відбору у 8, 9 та 10 класи. Читається курс «Основи християнської етики». У ліцеї навчаються учні з різних областей України. Випускники одержують документи про освіту державного зразка.

У ліцеї сформовані свої традиції: щоденна участь у Святій Літургії, видавництво шкільної газети «Цвіт нації», активна співпраця з Національною скаутською організацією «Пласт», щорічні зустрічі-прощі католицьких шкіл.Фото: http://collegium.osbm.info/about/history.html


Слухати інші програми

Меджугор'є: місце, де небо оркається землі
Ваші страхи - перемагаємо свої тривоги, слідуємо своєму покликанню
Свято "Українська молодь - Христові" 1933 року
Заснування оборонного міста
Старе Тернопільське кладовище

Відгуки

"Щоб увірувати не потрібно шукати доказів", - митрополит Нестор Писик

"Щоб увірувати не потрібно шукати доказів", - митрополит Нестор Писик

Про один з Господських празників Томину неділю у програмі говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ
"На Воскресінні Христовому побудована ціла Церква", - митрополит Нестор Писик

"На Воскресінні Христовому побудована ціла Церква", - митрополит Нестор Писик

Світлий тиждень після Христового Воскресіння - це не завершення празнику, а продовження. Більш детальніше про Світлий тиждень говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ"Євхаристія - це живий зв'язок з Богом", - митрополит Нестор Писик

"Євхаристія - це живий зв'язок з Богом", - митрополит Нестор Писик

Про таїнства Євхаристії та Священства у програмі говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ
"Віра є даром Божим, який маємо прийняти", - о.Назарій Зузак

"Віра є даром Божим, який маємо прийняти", - о.Назарій Зузак

Вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі отець Назарій Зузак, РКЦ: "Від чого залежить наша віра?"


Які ліки, допомагають нам боротися зі злом?

Які ліки, допомагають нам боротися зі злом?

Митрополит Тернопільський та Кременецький Нестор Писик (ПЦУ) відповідає на питання: "Як християни мають сприймати зло з боку інших?