Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

Меджугор'є: місце, де небо торкається землі

Поділитись з друзями
Наталія Галущак, редакторка Тернопільської регіональної студії Радіо Марія про паломницьку поїздку  до Меджугор'я та свідчення візіонерів про Об'явлення Богородиці. 
Візіонери свідчать, що Марія з’являється в період Адвенту, сповнена ніжності та радісного очікування. Вона дає нам програму приготування до Різдва: «Нехай цей час буде переплетений молитвою за мир та добрими ділами».
Це заклик до постійного виконання найважливішої заповіді – любові до Бога та любові до ближнього. Одне не може бути без іншого, навчає нас Ісус. Марія ж повторює це нам по-материнськи. 
Молитва за мир у Її школі розпочинається з молитви за мир у власному серці. Потім мир поширюється в сім’ї, навколо нас, у світі. Мир та війна в світі починається у серці людини. Мир – це Ісус Христос.

«У цей святий час радісного очікування Бог вибрав вас, малих, щоб здійснити Свої великі задуми. Діти Мої, будьте смиренні. Через ваше смирення Бог Своєю мудрістю з ваших душ створить вибрану оселю. Будете її освітлювати добрими ділами – і так з відкритим серцем дочекаєтесь народження Мого Сина у всій Його великодушній любові» (2 грудня 2008 р.).  

«Закликаю вас підготуватися до Різдва покаянням, молитвою та ділами любові. Не дивіться, дорогі діти, на матеріальне, бо тоді не зможете пережити Різдва» (5.12.1985). 

«Молитвою, постом та малими жертвами приготуйтесь на прихід Ісуса. Нехай цей час, дітоньки, буде для вас благодатним. Використовуйте кожну мить і чиніть добро, бо тільки так у своїх серцях відчуєте народження Ісуса. Якщо ви дасте приклад власним життям і станете знаком Божої любові, радість запанує в серцях людей» (25.11.1996).


Слухати інші програми
Цінність сім'
ї
Служіння ближньому
Бойовий план для молитви
Ревна молитва - наша зброя
Дозвольте собі жити та мріяти

Відгуки

"Ми є вільні тільки в Ісусі Христі", - отець Василь Іванів

"Ми є вільні тільки в Ісусі Христі", - отець Василь Іванів

Продовження циклу програм "Храм Святого Духа". Отець Василь Іванів дає відповідь на питання: "Чому християни є  народом священників, пророків та царів".
"Піст необхідний і його потрібно пережити радісно", - отець Назарій Зузак

"Піст необхідний і його потрібно пережити радісно", - отець Назарій Зузак

Отець Назарій Зузак, вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі про  про значення посту в духовному житті християнина.
Церква - Божий народ

Церква - Божий народ

Розпочинаємо новий цикл програм з отцем Василем Іванівим, ЧНІ УГКЦ "Храм Святого Духа. В програмі мова іде: "Церква - Божий народ".
Як гонитель християн Савл став апостолом Павлом?

Як гонитель християн Савл став апостолом Павлом?

Вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі, отець Назарій Зузак про Савла, який переслідує Христа, а потім переживає  дивовижне навернення.
Ісус Христос - за чином Мелхиседека

Ісус Христос - за чином Мелхиседека

Пастор церкви Ісуса Христа у Тернополі Ігор Білорус продовжує цикл програм про Особу Ісуса Христа.