Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Розмова з Патріархом
Духовні читання
Катехиза
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Меса
Подія, яка зветься "Гелловін" і має вже 2000-річну історію, походить з кельтських народів від свята Савинь і є позахристиянською. Історично Савинь символізувало кінець врожайного сезону і перехід до "темної" пори року з 31 жовтня на 1 листопада. Вважалося, що в цей час відбувається контакт з духами померлих та ін. Позахристиянство має забобони, до яких людина намагалася пристосуватися: палити багаття, приносити жертвоприношення, переодягатися та одягати маски, ставити пусті тарілки для духів померлих, ворожити. Неоязичництво, яке характеризується відсутністю єдиного Бога і показує прив’язання до природи, відображає подібні традиції.
Християнство, яке принесло віру в Ісуса Христа, також йшло до нас вже за тих часів та поширювалося. Однак, щодо кельтських обрядів вшанування померлих, християнство говорить не про "цукерки" та "вінки на могилах", а про молитву і реальну допомогу душам. Ісус Христос пропонує нам духовне багатство, а Матір Божа дарує безліч благословень.
Коли сучасна людина цього не розуміє, вона починає повертатися до традицій 2000-річної давнини і вірити у забобони, потрапляючи у темряву. "Ісус — це світло, що освітлює нашу темряву. Темрява приходить туди, де немає світла. Хто сьогодні святкує Гелловін, той наражає себе на темряву та обмежується від християнства", — говорить о. Віктор Матушевський. Люди, які звертаються за допомогою до екзорциста, отримують її лише тоді, коли починають жити християнським життям: приймати участь в Святих Таїнствах, перебувати у молитві та молитись Розарій.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.