Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

Гомеопатія - поміч чи духовна загроза?

Поділитись з друзями
В програмі "У Ваших намірах" знайомились з сутністю гомеопатії. В цьому нам допомагали п.Любомир Стринаглюк та лікар Іван Іванович Яворський

Виникненням гомеопатії ми «завдячуємо» німецькому лікарю Самуелю Ганеману (1753-1843). Він був людиною, котра завжди жартувала над християнством і Спасителем. Він належав до секти масонства, засудженої Церквою, як інструмент і місце існування диявола. Крім того, він пробував себе в спіритизмі, який за його словами має велике значення, оскільки гомеопатія була створена завдяки інформації, наданої під час спіритичного сеансу. Це, без сумніву, головна причина, щоб відмовитись від цього методу лікування.

Так званий препарат тваринного, рослинного або мінерального походження має свою власну "особливість", яку надає йому гомеопат шляхом струшування мікродози конкретної речовини. Насправді, це дії магічні. Подібним чином окультисти працюють з різними магічними зіллями, які, як і в гомеопатії, не впливають на фізичне життя, але на духовне.

Цікаво на тему гомеопатії виразився о.Верлінде, який мешкає у Франції та вивчав цю тему. Він порівняв джерела гомеопатії і її саму з шаманами Центральної Америки, які, перебуваючи в трансі, отримували знання щодо дії різних рослин. «Ті духи не роблять нічого за дармо» - ствердив отець.

Відгуки

Бог поступово змінював моє серце

Бог поступово змінював моє серце

Отець Педро Зафра, молодий священник з Іспанії, розповідає про своє покликання, яке тісно пов'язане з Неокатехуменальною дорогою.
Жінка-воїн, годувальниця, покірна слугиня, - це все про Богородицю. Чому у Марії так багато образів?

Жінка-воїн, годувальниця, покірна слугиня, - це все про Богородицю. Чому у Марії так багато образів?

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці в програмі "У Ваших намірах" отець Міхал Бранкевич пояснює чому Церква використовує так багато образів Богородиці, адже Марію ми можемо побачити як матір-годувальницю, часом як покірну слугиню, а буває іконографія її змальовує як жінку-воїна. Чому поляки Богородиці дали титул Гетьманки, і чи відповідають ці образи богословській традиції слухайте в програмі.
У Львові відбудеться 17 Екуменічний соціальний тиждень

У Львові відбудеться 17 Екуменічний соціальний тиждень

7-10 жовтня у Львові відбудеться 17-ий Екуменічний соціальний тиждень: "Стійкість спільнот: шлях до зцілення та відновлення країни". Про подію розповідає директор Інституту екуменічних студій УКУ, отець Роман Фігас.
А Ти вже зустрівся з живим Богом?

А Ти вже зустрівся з живим Богом?

Сьогодні Католицька Церква згадує святого Клеопу, учня Ісуса Христа, вірніше одного з семидесяти апостолів. Разом зі святим Лукою він був одним з перших учнів, які зустріли воскреслого Господа. Цю подію, яка сталася на дорозі в Емаус, описав святий Лука в своєму Євангелії. Про саму зустріч з живим Богом розповідають Ганна Михйличенко і с. Наталія Гальцова в передачі “У Ваших намірах”.
10 років Комісії душпастирства молоді в Україні

10 років Комісії душпастирства молоді в Україні

Перше засідання Комісії відбулося в 2014 році. Там, за участі відповідального за душпастирство молоді, єпископа Яна Собіло, було розглянуто статут. 10 років тому ми почали готуватися до світового дня молоді 2016 в Кракові.