Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Гріхи як першопричина тяжких хвороб людини. Кроки до одужання.

Поділитись з друзями
Як наші гріхи впливають на фізіологію людини? Біблійний та науковий погляд. Гість програми - священник який молиться в інстаграмі, отець Василь Германюк. 

"Є тісний зв'язок між хворобами та гріхами. Якщо не маєте близької людини, яка вас завжди вислухає то обов'язково у вас має бути духівник, який може сповідати".
"Якщо маєте якісь суперечки то мерщій вибачтеся і сповідайтеся разом. Коли ваш чоловік\жінка побачить як ви приступили до сповіді то відчує, що ви щирі перед Богом і вами. Це узаконює факт пробачення. Пари, які так діють зміцнюються та перебувають в дуже близьких стосунках", - розповідає отець Василь Германюк.


Людина зранена від вчинку іншої людини потім починає подумки осуджувати. Тут з'являються численні внутрішні зранення з якими особа живе та мучиться, а вже згодом відчуває себе хворою. З мого спостереження, ті хто ображається та перебуває і гніві має високу ймовірність захворіти на онкологічну хворобу", - розповідає отець Василь Германюк.


Лікарі та науковці повідомляють, що почуття образи може виникнути через неприйняття, зранення.


В житті нічого не має застоюватися. Це як вода без руху перетворюється в болото. Так і нам рекомендовано частіше сповідатися, щоб відчувати перед сповіддю свій дисбаланс та проблеми. А вже після аналізу ми можемо викрити свої гріхіи на сповіді. Зцілення від образ та інших гріхів може бути тривалим процесом. Господь нам підказує завжди що робити та вказує нам на гріх через проблеми та хвороби. 


Господь Бог закликає до спільноти і Він постійно проповідував спільнотам. Дуже важливо проговорити свій біль та радості сьогодні і тільки так ми можемо мати щасливу старість. Озлобленність, яку людина проносить через все життя проявляється в  постійному незадоволенні та наріканнях. 


Перед тим, як осудити - виправдай. Подивись на цю людину та знайди скільки доброго ця людина зробила. А можливо вона не знає, що робити та  як вести себе бо зранена людьми. 

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".