Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

Гріхи, як першопричина тяжких хвороб людини. Кроки до одужання.

Поділитись з друзями
Як наші гріхи впливають на фізіологію людини? Біблійний та науковий погляд. Гість програми - священник який молиться в Інстаграмотець Василь Германюк

"Є тісний зв'язок між хворобами та гріхами. Якщо не маєте близької людини, яка вас завжди вислухає то обов'язково у вас має бути духівник, який може сповідати".
"Якщо маєте якісь суперечки то мерщій вибачтеся і сповідайтеся разом. Коли ваш чоловік\жінка побачить, як ви приступили до сповіді то відчує, що ви щирі перед Богом і вами. Це узаконює факт пробачення. Пари, які так діють зміцнюються та перебувають в дуже близьких стосунках", - розповідає отець Василь Германюк.

Людина зранена від вчинку іншої людини потім починає подумки осуджувати. Тут з'являються численні внутрішні зранення з якими особа живе та мучиться, а вже згодом відчуває себе хворою. З мого спостереження, ті хто ображається та перебуває і гніві має високу ймовірність захворіти на онкологічну хворобу", - розповідає отець Василь Германюк.

Лікарі та науковці повідомляють, що почуття образи може виникнути через неприйняття, зранення.

В житті нічого не має застоюватися. Це як вода без руху перетворюється в болото. Так і нам рекомендовано частіше сповідатися, щоб відчувати перед сповіддю свій дисбаланс та проблеми. А вже після аналізу ми можемо викрити свої гріхіи на сповіді. Зцілення від образ та інших гріхів може бути тривалим процесом. Господь нам підказує завжди що робити та вказує нам на гріх через проблеми та хвороби. 

Господь Бог закликає до спільноти і Він постійно проповідував спільнотам. Дуже важливо проговорити свій біль та радості сьогодні і тільки так ми можемо мати щасливу старість. Озлобленність, яку людина проносить через все життя проявляється в  постійному незадоволенні та наріканнях. 

Перед тим, як осудити - виправдай. Подивись на цю людину та знайди скільки доброго ця людина зробила. А можливо вона не знає, що робити та  як вести себе бо зранена людьми. Отець Василь Германюк.

Слухати та дивитися програми отця Василя Германюка в Instagram тa YouTube

Відгуки

"Або ми  навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

"Або ми навертаємось, або опиняємось у прірві", - Оксана Дмитерко коментує нове послання Богородиці

Нове послання Богородиці у Меджугор'є від 25 березня візіонерці Марії Лунетті було рекордно коротким і по суті, складалося з одного речення, що викликало тривожні передчуття вірних.
"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

"Страждання формують людину що вміє любити", - о.Вальдемар Павелець

В цій катехезі отець Вальдемар Павелець завершує коментувати енцикліку Папи Бенедикта XVI Spe salvi (спасенні надією). До уваги беруться розділи де Папа пише про вічне життя, індивідуалістичність християнської надії, та про Марію, яка є Зіркою надії.
"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

"Зцілення св.Терези від таємної хвороби через усмішку Богородиці", - катехеза від о.Віталія Козака

Продовження циклу катехез про святу Тезезу від Дитяти Ісус від настоятеля Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві. В цьому випуску почуєте про перші спроби Терези піти в монастир. Також священник розповідає про таємну хворобу святої Терези (назва хвороби не згадується) яку в дев'ятилітньому віці переживає свята. Зцілення від цього недугу Тереза отримує після посмішки Богородиці, вона її розгледіла на фігурі Непорочної Марії яку називають "Переможна". 
Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.