Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Свята Літургія із храму св. Мартина (Мукачево)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Дайджест від Credo

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Пісня Перемоги

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Бог очікує від кожного з нас конкретних дій. Спочатку пробачте свого: чоловіка, жінку, батьків, дітей, владу!, - брат Сергій Воронюк

Поділитись з друзями
Створено: 2023-01-05
Передача: Катехиза
Багато хто просить простити путіна та росіян за їхнє зло. А може в першу чергу давайте пробачимо сьогодні свого чоловіка, жінку, батька, матір тощо? Можливо спочатку пробачимо своїх найближчих рідних, знайомих, а вже потім попросимо пробачення за інших? Брат-капуцин Сергій Воронюк.
Коли готував програму то згадав, як у школі виписував зошит, а потім розпочинав новий. Мені тоді хотілося вести наступний зошит краще та без помилок. Так і сьогодні, в період нового 2023 року, як і багато інших людей, я очікую чогось кращого в цьому періоді життя, - брат Сергій Воронюк.

Інколи ми думаємо, що Господь рятує тоді, коли ми визнаємо свої провини. Але Господь розпочинає процес спасіння людини тоді, коли людина ще грішить. Особисто ж ми не можемо розпочати все заново в житті, але можемо почати наново від Христа. Тобто, знову запросити Його в нашу історію. Псалом 27 стверджує: "Якщо господь не благословить дому то марно працюють його будівничі". Саме тому надважливо шукати Його волю та допомогу у своїй життєвій ситуації.

Інколи нам кажуть: "Просто відкрий своє серце для Христа". Кажуть, але не дають конкретних дій та кроків. Господь сьогодні закликає нас пізнати правду і нагадує, що правда нас визволить. У конкретних діях - це говорити з Богом, просити Його допомогти зрозуміти, як діяти та допомогти порозумітися з Ним. Передовсім - це молитва, але в молитві сміливо зустрічатися з правдою.

Поступово Господь буде відкривати під час молитви твій гріх та слабкість. І коли Він відкриє вам хибу, недбалість чи погану поведінку то не копирсайтеся в провині та жалостях до себе, а прийміть конкретні дії та рішення та зробіть так, як того хоче Бог.

Коли хочеш розпочати наново, або очікуєш змін, то памятай, що Господь розпочав новий етап життя людства на Хресті. Саме на хресті він дозволяє, щоб це зло закінчилося на Ньому. Замість зла у відповідь Він виливає на цих людей любов.
Чи ми маємо в собі стільки любові, щоб сказати: "Господи най на мені це зло закінчиться"?

Багато хто просить простити путіна та росіян за їхнє зло. А може в першу чергу давайте пробачимо свого чоловіка, жінку, батька, матір тощо? Пробачимо своїх найближчих рідних, знайомих, а вже потім попросимо пробачення за інших.

Бог буде, як і раніше, втручатися та вести нас. Але ж Він очікує і від нас конкретних дій та кроків. Моліться сьогодні, в першу чергу, за навернення Українського народу бо ми цього найбільше потребуємо сьогодні. Можна виграти війну, але програти мир.

Брат-капуцин Сергій Воронюк.

Слухати ще програми з братом-капуцином Сергієм Воронюком


Відгуки

"80 Псалом - вчить довіряти Богу, особливо в час страждань!" - сестра Марта Пшивара (повний текст програми)

"80 Псалом - вчить довіряти Богу, особливо в час страждань!" - сестра Марта Пшивара (повний текст програми)

Сестра Марта Пшивара тлумачить 80 Псалом. Як зрозуміти, що саме Господь хоче сказати цим псалмом конкретно тобі?
НУДЬГА В ХРАМІ. "Інколи, священникам бракує підготовки", - брат Микола Орач

НУДЬГА В ХРАМІ. "Інколи, священникам бракує підготовки", - брат Микола Орач

Про причини нудьги під час проповіді, а також рекомендації, як її подолати розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

"З Богом будь яке терпіння - не страшне!" - отець Андрій Немченко

30-го листопада РКЦ відзначає урочистість святого Андрія Первозванного. 

Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

Катехеза від о.Вальдемара Павельця про три види покликання людини.

В ранковій катехезі, отець Вальдемар Павелець SAC говорить про три види покликань людини: до духовного життя (чернецтва, священства), до життя в шлюбі (чоловік, дружина), та про покликання до самотності. Священник розкриває цю тему у світлі проблематики, якою є криза породжена секуляризацією суспільства
Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Катехеза про стосунки святої Терези від Дитяти Ісус з її рідною сестрою, яка на той час була настоятелькою чернечої спільноти

Хранитель Національного Санктуарію матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, отець Віталій Козак, під час своєї чергової катехези на Радіо Марія розповідає про життя святої Терези від Дитяти Ісус. Увага катехита сконцентрована на стосунки святої Терези з її кровною сестрою, яка на той час була обрана настоятелькою спільноти. Які емоції переживає Тереза, та про те як бути в послусі рідній сестрі, слухайте в 40-хвилинному ефірі.