Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:20

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

Бог очікує від кожного з нас конкретних дій. Спочатку пробачте свого: чоловіка, жінку, батьків, дітей, владу!, - брат Сергій Воронюк

Поділитись з друзями
Створено: 2023-01-05
Передача: Катехиза
Багато хто просить простити путіна та росіян за їхнє зло. А може в першу чергу давайте пробачимо сьогодні свого чоловіка, жінку, батька, матір тощо? Можливо спочатку пробачимо своїх найближчих рідних, знайомих, а вже потім попросимо пробачення за інших? Брат-капуцин Сергій Воронюк.
Коли готував програму то згадав, як у школі виписував зошит, а потім розпочинав новий. Мені тоді хотілося вести наступний зошит краще та без помилок. Так і сьогодні, в період нового 2023 року, як і багато інших людей, я очікую чогось кращого в цьому періоді життя, - брат Сергій Воронюк.

Інколи ми думаємо, що Господь рятує тоді, коли ми визнаємо свої провини. Але Господь розпочинає процес спасіння людини тоді, коли людина ще грішить. Особисто ж ми не можемо розпочати все заново в житті, але можемо почати наново від Христа. Тобто, знову запросити Його в нашу історію. Псалом 27 стверджує: "Якщо господь не благословить дому то марно працюють його будівничі". Саме тому надважливо шукати Його волю та допомогу у своїй життєвій ситуації.

Інколи нам кажуть: "Просто відкрий своє серце для Христа". Кажуть, але не дають конкретних дій та кроків. Господь сьогодні закликає нас пізнати правду і нагадує, що правда нас визволить. У конкретних діях - це говорити з Богом, просити Його допомогти зрозуміти, як діяти та допомогти порозумітися з Ним. Передовсім - це молитва, але в молитві сміливо зустрічатися з правдою.

Поступово Господь буде відкривати під час молитви твій гріх та слабкість. І коли Він відкриє вам хибу, недбалість чи погану поведінку то не копирсайтеся в провині та жалостях до себе, а прийміть конкретні дії та рішення та зробіть так, як того хоче Бог.

Коли хочеш розпочати наново, або очікуєш змін, то памятай, що Господь розпочав новий етап життя людства на Хресті. Саме на хресті він дозволяє, щоб це зло закінчилося на Ньому. Замість зла у відповідь Він виливає на цих людей любов.
Чи ми маємо в собі стільки любові, щоб сказати: "Господи най на мені це зло закінчиться"?

Багато хто просить простити путіна та росіян за їхнє зло. А може в першу чергу давайте пробачимо свого чоловіка, жінку, батька, матір тощо? Пробачимо своїх найближчих рідних, знайомих, а вже потім попросимо пробачення за інших.

Бог буде, як і раніше, втручатися та вести нас. Але ж Він очікує і від нас конкретних дій та кроків. Моліться сьогодні, в першу чергу, за навернення Українського народу бо ми цього найбільше потребуємо сьогодні. Можна виграти війну, але програти мир.

Брат-капуцин Сергій Воронюк.

Слухати ще програми з братом-капуцином Сергієм Воронюком


Відгуки

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Таємниця нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи

Слова Матері Божої до Хуана Дієго. Про таємницю нерукотворного Образу Матері Божої з Гваделупи розповідає сестра гоноратка Каміла Кармалюк.
Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Чому шлюб є святим? - відповідає отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.

В епіцентрі тема сім'ї.
"Статистика свідчить про безплідність у 8% подружніх пар" - сестра ДІогена Терешкевич

"Статистика свідчить про безплідність у 8% подружніх пар" - сестра ДІогена Терешкевич

Сестра Діогена Терешкевич говорила про "Аналіз державної політики у вирішення проблем безпліддя з позиції засад біоетики".
У чому полягає найбільша велич свята Благовіщення? - катехиза отця Валентина Матушевського

У чому полягає найбільша велич свята Благовіщення? - катехиза отця Валентина Матушевського

Отець Валентин Матушевський говорив про Урочистість Благовіщення.
Отець Гжегож Вавжиняк розповів один маловідомий факт про Діву Марію

Отець Гжегож Вавжиняк розповів один маловідомий факт про Діву Марію

Отець Гжегож Вавжиняк  продовжив цикл програм присвячених джерелам нашої віри. Священник зупинився на символізмі міста Благовіщення - Назареті.