Слухати Радіо

Зараз в ефірі

16:00

Катехиза

В ефірі

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

Бог очікує від кожного з нас конкретних дій. Спочатку пробачте свого: чоловіка, жінку, батьків, дітей, владу!, - брат Сергій Воронюк

Поділитись з друзями
Створено: 2023-01-05
Передача: Катехиза
Багато хто просить простити путіна та росіян за їхнє зло. А може в першу чергу давайте пробачимо сьогодні свого чоловіка, жінку, батька, матір тощо? Можливо спочатку пробачимо своїх найближчих рідних, знайомих, а вже потім попросимо пробачення за інших? Брат-капуцин Сергій Воронюк.
Коли готував програму то згадав, як у школі виписував зошит, а потім розпочинав новий. Мені тоді хотілося вести наступний зошит краще та без помилок. Так і сьогодні, в період нового 2023 року, як і багато інших людей, я очікую чогось кращого в цьому періоді життя, - брат Сергій Воронюк.

Інколи ми думаємо, що Господь рятує тоді, коли ми визнаємо свої провини. Але Господь розпочинає процес спасіння людини тоді, коли людина ще грішить. Особисто ж ми не можемо розпочати все заново в житті, але можемо почати наново від Христа. Тобто, знову запросити Його в нашу історію. Псалом 27 стверджує: "Якщо господь не благословить дому то марно працюють його будівничі". Саме тому надважливо шукати Його волю та допомогу у своїй життєвій ситуації.

Інколи нам кажуть: "Просто відкрий своє серце для Христа". Кажуть, але не дають конкретних дій та кроків. Господь сьогодні закликає нас пізнати правду і нагадує, що правда нас визволить. У конкретних діях - це говорити з Богом, просити Його допомогти зрозуміти, як діяти та допомогти порозумітися з Ним. Передовсім - це молитва, але в молитві сміливо зустрічатися з правдою.

Поступово Господь буде відкривати під час молитви твій гріх та слабкість. І коли Він відкриє вам хибу, недбалість чи погану поведінку то не копирсайтеся в провині та жалостях до себе, а прийміть конкретні дії та рішення та зробіть так, як того хоче Бог.

Коли хочеш розпочати наново, або очікуєш змін, то памятай, що Господь розпочав новий етап життя людства на Хресті. Саме на хресті він дозволяє, щоб це зло закінчилося на Ньому. Замість зла у відповідь Він виливає на цих людей любов.
Чи ми маємо в собі стільки любові, щоб сказати: "Господи най на мені це зло закінчиться"?

Багато хто просить простити путіна та росіян за їхнє зло. А може в першу чергу давайте пробачимо свого чоловіка, жінку, батька, матір тощо? Пробачимо своїх найближчих рідних, знайомих, а вже потім попросимо пробачення за інших.

Бог буде, як і раніше, втручатися та вести нас. Але ж Він очікує і від нас конкретних дій та кроків. Моліться сьогодні, в першу чергу, за навернення Українського народу бо ми цього найбільше потребуємо сьогодні. Можна виграти війну, але програти мир.

Брат-капуцин Сергій Воронюк.

Слухати ще програми з братом-капуцином Сергієм Воронюком


Відгуки

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
Страх перед невідомим та мобілізація

Страх перед невідомим та мобілізація

Про мобілізацію та вплив інформаційної війни на суспільство дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - полковник Олег Домбровський, військовий експерт з питань морально-психологічної підтримки особового складу та інформаційної протидії.
"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

В ранковій катехезі з отцем Вальдемаром Павельцем ви почуєте про богословські підстави паломництва. 
"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

Гість програми "Люди Справи" - доброволець, військовослужбовець, парамедик та волонтер Радіо Марія, Артем Семенець. "Наша проблема - вузький погляд на події в країні, адже відбувається багато позитивних змін".